Od czego zaczynac ?

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 07 sty 2006

Cos z tego napewno wybiore i juz przeszukuje net'a :D
Dzieki bardzo

내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 07 sty 2006

A ja podpiszę się pod wszystkimi postami z GTO i Ranowym z Gokusenem :D

Ran, obejrzałaś już GTO? :D
Awatar użytkownika
Nakatsu

Postautor: Nakatsu » 24 lis 2008

Hej^^ Jestem nowy ale dramy ogladam juz od jakiegos czasu:P z 5 mam za soba xD jakie byscie mi polecili ale najlepiej komedie szkolne, romans..^^ takie jak Nobuta wo Produce, Stand Up!, Hana Kimi, my boss my hero.. xd z góry dzięki;) BTW wie ktos gdzie mozna obejrzec 2 ostatnie odcinki Yamada Taro monogatari bo wszedzie jest error..?;|
Awatar użytkownika
Ferris
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ferris » 24 lis 2008

Ja już mam za sobą 15 w cztery tygodnie :P
Zaczęłam od 'One pound Gospel' i pomimo tego, że nie jest to drama związana ze szkołą, to jest to zdecydowanie komedią. Z tego co wiem nie każdemu się podoba, ale mnie wciągnęła bardzo i zdecydowanie śmieszyła (i gra tu Kame :P).
Teraz oglądam 'Yukan Club' (Akanishiiiii XD) i polecam jako komedię. Czasy szkolne, więc chyba to o co Ci chodzi. Mnie śmieszy, nie wiem jak innych :)
Jeśli romans i komedia, to obowiązkowo 'Kimi wa petto', bez tego w ogóle nie ma co mówic, że się coś widziało :P Oraz 'Hotaru no Hikari - rzecz świetna. I pozycja obowiązkowa - Hana yori dango.

Wróć do „Hyde park”