B.A.P Live On Earth 2016 World Tour "Warsaw Awake!!" - RELACJA Z KONCERTU

tutaj można na każdy temat
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

B.A.P Live On Earth 2016 World Tour "Warsaw Awake!!" - RELACJA Z KONCERTU

Post autor: Mizuki » 15 maja 2016

Obrazek

" B.A.P – jeden z najbardziej popularnych k-popowych zespołów wyrusza w swoją drugą największą światową trasę koncertową w tym roku."
Kierunek Warszawa!
tak brzmiała zapowiedź koncertu, "kazali" to szybko zakupiłam bilet i się wybrałam ...
a przecież ja nawet nie lubię kpopu :rolly: :rolly: :rolly:
Dobra...
Chłopaków przede wszystkim cenię za to, że po sporze z TS Entertainment potrafili wrócić w TAKIM stylu. Płytę Carnival oceniam średnio chociaż Feel So Good potrafiło wywiercić mi dziurę w głowie.
Zakup biletu to była prawdziwa bitwa! 1000 biletów sprzedało się w ciągu godziny, a czas i tak został wydłużony przez padające serwery stron organizatora. Naprawdę nie rozumiem dlaczego nie skorzystano z popularnych portali. W końcu udało się i już pozostało nam tylko ćwiczenie fanchantów i układów.
Chociaż na początku można było odczuć całkowity brak przygotowania do tego typu imprezy to jednak pod względem organizacyjnym całość oceniam na 4 z małym+. Po pierwsze podobało mi się, że można było w łatwy sposób uzyskać potrzebne informacje na miejscu, nie stało się na parkingu tylko w tak pięknych okolicznościach przyrody :P. Osobiście nie miałam problemu z zaparkowaniem samochodu co okazało się wielkim udogodnieniem podczas "przelotnego" deszczyku. :rolly: :rolly: Oczywiście nie obyło się bez problemów, ale i tak patrząc na poprzednie koncerty odnoszę wrażenie, że organizatorzy wyciągają wnioski i starają się jak mogą by wszystko wypadło jak najlepiej a przede wszystkim było zgodne z prawem i bezpieczne. Osobiście kolorowe opaski z numerkiem i brak checkupa uważam za najlepsze rozwiązanie. Łatwo było ustawić się w kolejkę i odnaleźć swoje miejsce w terenie :rolly: :rolly: :rolly: Tylko dlaczego laski tak krzyczały? Lepiej zostawić głos na koncert by wspierać chłopaków.To samo osobne wejścia dla sector Gold pozwoliło spokojnie wejść na sale i usprawnić dostanie się do środka hali. Funpack i jednakowe lightsticks prezentowały się dobrze, szkoda że nie było możliwości zakupu oryginalnych no ale cóż... O całą dezorganizację na miejscu można trochę winić samych uczestników. Nie było problemem podejść i zapytać się co? jak? i kiedy? W tym miejscu podziękowania dla Plus Social. Tylko dlaczego były tylko dwa Toi Toi? Przetupując z nogi na nogę z utęsknieniem patrzyłam w kierunku ustawionych w pięknym rządku toalet ZA KRATAMI! Seeerio! To nie było śmieszne! Z resztą takie kibelki jak słusznie zauważył Volin mają swoją pojemność! Pozdrawiam współodczuwające dziewczyny, które potrafiły mnie wesprzeć w cierpieniu! :puppy: :puppy: :puppy:

TRASER
[BBvideo=560,315] [/BBvideo]

Tak.... Tak właśnie było jak w traserze! TO BYŁO PRAWDZIWE SHOW pełne efektów, profesjonalnej animacji, z użyciem PERKUSJI na żywo, DJ, dodatkowych tancerzy, telebimu (wyświetlacza podglądu na żywo sali, artystów), dymu, konfetti i czego tam jeszcze!
Oh! Żeby dramy oddawały treścią trailerki byłoby super bo ostatnio zapowiedź mamy lepszą od samego serialu...dobra... ale odbiegam od tematu...rozmarzyłam się...
Proszono na wyraźną prośbę B.A.P o nie nagrywanie i nie robienie zdjęć koncertu! Uff to było CUDOWNE, ponieważ nie ma nic gorszego niż oglądanie show spomiędzy czyjegoś Tableta i pytam jaka jest przyjemność z oglądnia koncertu za 250 $ zza 4" telefonu?

Koncert

Jak usłyszałam pierwsze bity moje biedne feelsy :fav: Serio niewiele pamiętam poza początkiem i końcem. Na szczęście @Werkooki pomogła mi ogarnąć myśli i odtworzyć to co tam się tak naprawdę działo. :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:

Na początku chłopcy wystąpili z piosenką Warrior, What The Hell i remixem z No Marcy :wow: po czym pojawiła się zmysłowa solówka Himchana. Później (nie wiem czy dobrze zachowałyśmy kolejność w końcu byłyśmy w szoku) Spy, Be Happy, Feel So Good, Carnival, Kingdom, Hurricame. Wszystkie utwory były luźno powiązane ze sobą, poparte efekciarską animacją i mv w starym, pięknym stylu vintage. Byłam zachwycona! Chce te zdjęcia!
Przed One Shot zrobiło się już poważniej. Zostały wypisane WSZYSTKIE wojny łącznie z Polska 1920! Przekaz był jeden No More War!!!! Podobało mi się, że ta projekcja została w sposób naturalny podsumowana oklaskami!
Na żywo głos Yongguka był jeszcze głębszy, a Daehyun wyciągał jeszcze wyższe tony! :victory: :victory: :victory:

Dalej co zapamiętałyśmy to Young, Wild & Free, Excuse Me, 1004 (Angel), Badman i Dancing in The Rain na którym posypał się deszcz konfetti! Jeszcze bolą mnie nogi od skakania i mam chory łokieć od machania lightstickiem...chyba jestem za stara na kpopy (których nawet nie lubię :rolly: :rolly: ) No i oczywiście ulubiona przez wszystkich piosenka czyli With You na której to @Werkooki prawdziwie się wzruszyła pomimo bólu ramion od trzymanego banerka!!!
Daehyun :fav: i Joung Up :fav: (którym osobiście shippuje) mieli swoje wspaniałe solówki! Byłyśmy bardzo zaskoczone wykonem JoungUpa :fav: Na żywo okazało się że ma naprawdę przepiękny głos! Przy S.N.S. czekałyśmy na jakiś fanserwis ale na próżno, nawet Yongguk... :grumble: :grumble: :grumble: Co do Daehyuna :melt: to miałyśmy ciarki na plecach kiedy wyciągał wysokie dźwięki. :shock: :shock: :shock: Miszcz!
Zdolności akrobatyczne Zela powaliły @Werkooki na kolana, była nim oczarowana. Jego rap był po prostu niesamowity i zapierał wszystkim dech! Ja osobiście fiu fiu stwierdziłam, że oto Zelo dorósł na moich oczach! W skórzanym stroju prezentował się hmm, hmm ładnie... :rolly: :rolly: :rolly: Jak stwierdził Volin: ach dorosły Zelo... tak, tak... dobrze, że już adult! Youngjae cudownie śpiewał i wspierał Daehyuna.

Jednak największym zaskoczeniem był dla nas fakt iż zespół praktycznie cały koncert mówili do nas po polsku!!! To było po prostu piękne :smitten: i właśnie to nam się najbardziej podobało. Widać było że zespól się solidnie przygotował i ciężko pracował a my to doceniamy. Właściwie tłumacz pojawił się na jakieś 2 minuty w końcówce koncertu. Własne odczucia, relacje, wszystko było przez chłopaków mówione do nas w naszym języku! CUDOWNE! Kochamy Was za to! :fav:
Reakcja B.A.P. na polską publiczność była wspaniała. Nasza energia całkowicie udzieliła się chłopakom. Czując się z nami swobodnie postanowili zejść ze sceny do publiczności, nie kryli wzruszenia po otrzymaniu polskiej flagi. Naprawdę ciężko chłopakom było się rozstać z publicznością. Nawet po oficjalnym zakończeniu, otwarciu drzwi, zapalonych światłach dalej śpiewali i bawili nas nie chcąc kończyć tak wspaniałego wieczoru! Nasze tupanie, oklaski kolejny raz zostały docenione przez artystów. B.A.P. obiecało wrócić w 2017 roku a my mamy nadzieję, że nasza gościnność zostanie rozsławiona i będą do naszego kraju przyjeżdżały kolejne zespoły. :fav:
Muzyka i występ to mieszanina Rock Alternatywa, Ciężkie Brzmienia, Techno i inne Dance Elektroniczne. Tak naprawdę nie mogłam zlokalizować na jakiej jestem imprezie. Wszystko jednak było ze sobą świetnie zsynchronizowane. Ta kompatybilność to było TO co pozwolało na całkowite zatracenie się w odbiorze. Świetne Show! Brawo Chłopaki! Brawo My!

krótka Foto Relacja na naszym Fanpage.
https://www.facebook.com/Doki-Doki-Dram ... 769465274/

Obrazek

ODPOWIEDZ