Wolna amerykanka czyli SPAM na całego! :D

tutaj można na każdy temat
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Wolna amerykanka czyli SPAM na całego! :D

Post autor: Nachebet » 02 wrz 2006

Tak jak zaproponowała Ayako - zakladam topik, w którym możemy pisać o wszystkim, co nas boli, co cieszy, zapytać o coś czy też pożalić się na złych sąsiadów. Piszę na wielu forach i wiem, że taki topik jest bardzo pomocny, lubiany i pomaga w zintegrowaniu się użytkowników forum ^_^

to ja zacznę.... czy tylko mój kot lubi jeść muchy? XDDD za jakiś miesiąc czy dwa zabraknie ich, biedactwo nie będzie miała za kim biegać po domu xD

Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 02 wrz 2006

:hurra: oficjalny spamowy temat!

niesety (albo i stety) nie posiadam kota więc nie potrafię udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie Nachebet.... :sweat1:
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

no co to, spamowy temat i nikt nic nie napisuje xD powinniscie mi dziekowac za niego calujac kurz przed moimi stopami, a nie!

boszaaaa..... widzieliscie mecz? matkooo.... ;____; aww~~~ >< bo sie wsciekne XD no nic, trza sie szykowac na nastepny mecz, oby szczesliwszy....
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 02 wrz 2006

moj kot tez je muchy!
ale na glowe bije go moj pies, ktory je dziesiatkami i wydaje takie fajnme odglosy klapania szczena!
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 02 wrz 2006

HURRA!!!!!!!!!! Temat do offtopicowania!!

A mecz byl do niczego! W sumie to myslalam ze JEDNAK cos ugramy z ta Finlandia, ale, hahhahahah, nasza reprezentacja never fails zeby zaskakiwac!!! Ale wies zrobili :D nie wiem ktora bramka gorsza, pierwsze, druga czy trzeciaXD
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 02 wrz 2006

O, mam juz temat na OT :P
slyszalyscie ze Kyo znow zemdlal na trasie w USA? Ludzi zaczeli rzucac smieciami na scene [ci co przyszli na inne zespoly] i sie w ostatecznosci pobili z fanami Dega... o jaaa.... fani to jeszcze pol biedy, ale na takiego rozwscieczonego fangirla w trybie berserk to bym trafic nie chciala xDDDDDD
to z posta Nach z powitalnego tematu. ja chce szczegoly jakies o____O jak to pobili? jak to zemdlal :P
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

o... moj pies nie zjadal much xDDD i pies nie ma mozliwosci skakania po wszystkich meblach i zwalania wszystkiego z polek w pogoni za mucha xD

no zrobili wioche, zrobili xD jak dla mnie oni za malo maja treningow... bo polowa gra w klubach za granica i grzeja lawe i potem tak to wyglada ze wszyscy bez formy sa _o_
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 02 wrz 2006

no moj pies tez nie, ale jak przelatuje mu jakas kolo nosa, to ja pozera!
nie mowcie mi o pilce, ja po raz 10 ogladalam straszny film 3!
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 02 wrz 2006

a ja oglądałam ostatni odcinek Ima, Ai ni Yukimasu :D i z tego co tu wyczytałam to chyba nie mam czego żałować :P
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yumi » 03 wrz 2006

Mój kot a w zasadzie 2 koty też kochają jeść muchy chociaż nie wiem co sprawia im większą przyjemność jedzenie czy polowanie na nie :P:P

Też ogladałam mecz ze znajomymi w pubie no ale jak wracałam do domu(mieszkam w Bydgoszczy) to mijałam tych wszystkich kibiców aż żal było patrzeć. A ludzie z pubu zaczeli wychodzić przy drugiej bramce
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 03 wrz 2006

Nachebet pisze:
no zrobili wioche, zrobili xD jak dla mnie oni za malo maja treningow... bo polowa gra w klubach za granica i grzeja lawe i potem tak to wyglada ze wszyscy bez formy sa _o_
najlepsze ze komentarz zawsze wyglada tak samo.. najpierw jest optymizm, okolo 30 min. najczeciej powtarzanym slowem zaczna byc "szkoda" a potem stopniowo komentatorzy zaczynaja coraz bardziej im wrzucac az na koncu jest "zagralismy BARDZO slabo" itd :D
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 03 wrz 2006

Tomek pisze:no moj pies tez nie, ale jak przelatuje mu jakas kolo nosa, to ja pozera!
ma refleks xDDD
Aurora pisze:najlepsze ze komentarz zawsze wyglada tak samo.. najpierw jest optymizm, okolo 30 min. najczeciej powtarzanym slowem zaczna byc "szkoda" a potem stopniowo komentatorzy zaczynaja coraz bardziej im wrzucac az na koncu jest "zagralismy BARDZO slabo" itd
no bo zawsze trzeba wierzyc w zespol xD jakby nikt juz nie wierzyl, to po co w ogole mecz rozgrywac :P ja tez za kazdym razem wierze w wygrana... szkoda tylko ze od dluzszego czasu moje nadzieje staja sie plonne _^_
Yumi pisze:eż ogladałam mecz ze znajomymi w pubie no ale jak wracałam do domu(mieszkam w Bydgoszczy) to mijałam tych wszystkich kibiców aż żal było patrzeć.
znaczy zal bylo patrzec, bo byli tacy zalamani, czy zal bylo patrzec, bo byli tacy wsciekli, ze demolowali wszystko co napotkali na swojej drodze? xD bo u mnie jest zawsze ta druga wersja zdarzen... >.>

Aurora ----->> ano, z tego co wyczytalam, to Degi teraz po USA maja trase jako supprt KoRna i ogolnie biora udzial w roznych metalowych imprezach tam... no i Kyo, wokalista, ogolnie jest slabego zdrowia, a na kazdym koncercie przedstawia bardzo krwawe szoł ze sobą w roli głównej, poza tym ogólnie tak szaleje na koncercie, że potem z ledwością może wrócić do mainroomu xD no i słabo mu się zrobiło, upadał kilka razy, potem zabrali go do karetki... a fani ktorzy przyszli na inne zespoly zaczeli rzucac czyms na scene, co doprowadzilo do bojki z fanami Dega... uhu xDDD a z reszta TUTAJ masz dokladniejsza relacje :)
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yumi » 03 wrz 2006

Nachebet pisze: znaczy zal bylo patrzec, bo byli tacy zalamani, czy zal bylo patrzec, bo byli tacy wsciekli, ze demolowali wszystko co napotkali na swojej drodze? xD bo u mnie jest zawsze ta druga wersja zdarzen... >.>
Tych których mijałam byli raczej załamani i chyba nie mieli już siły nic demolować. Za to fińscy kibice byli bardzo przyjaźnie nastawieni do ludzi i miasta że przed meczem sikali na nasze bydoskie płoty w samym centrum miasta :P
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 03 wrz 2006

a to u Finow podobno normalne.. :?

dzieki za linka, Nachebet^^
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 04 wrz 2006

Yumi pisze:Za to fińscy kibice byli bardzo przyjaźnie nastawieni do ludzi i miasta że przed meczem sikali na nasze bydoskie płoty w samym centrum miasta :P
bueh xD ja zawsze jak widze faceta sikajacego gdzies publicznie, to sie na niego chamsko gapie i jesli ide z kims to glosno komentuje np cos na temat exhibicjonizmu itp xD raz powiedzialam 'te, patrz, ale ten koles ma malego!' zazwyczaj tacy faceci zaraz zapinaja rozporki i uciekaja w poplochu :D
ODPOWIEDZ