Wolna amerykanka czyli SPAM na całego! :D

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: Wolna amerykanka czyli SPAM na całego! :D

Postautor: Reira » 25 sty 2012

anna-banana pisze:Właśnie cieszę się że jeszcze ewentualnie długa droga do ratyfikacji i może ten czas przybliżyć nas do wyborów parlamentarnych,a wtedy zauważa że strzelają gola do własnej bramki i ze względu na ewentualne niskie poparcie w wyborach zaniechają tego pomysłu i ACTA nie zostanie ratyfikowane.
Żadnego ewentualnie! Podpisanie tej umowy to duży błąd, narusza ona prawa człowieka! Jakim prawem pan Bronek pracujący w UPC będzie podglądał, co wpisuję w formularzach na stronach internetowych, jakie posty wysyłam i jakie maile do mnie przychodzą?

Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 25 sty 2012

anna-banana pisze:Właśnie cieszę się że jeszcze ewentualnie długa droga do ratyfikacji i może ten czas przybliżyć nas do wyborów parlamentarnych,a wtedy zauważa że strzelają gola do własnej bramki i ze względu na ewentualne niskie poparcie w wyborach zaniechają tego pomysłu i ACTA nie zostanie ratyfikowane.

Obawiam, że droga do ratyfikacji nie będzie AŻ tak długa... Ale kto wie, znając opieszałość naszego rządu to może i tak. Póki co wybory dopiero były, więc jakoś nie wydaje mi się aby teraz martwił ich spadek poparcia...
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 25 sty 2012

Lily pisze:Obawiam, że droga do ratyfikacji nie będzie AŻ tak długa... Ale kto wie, znając opieszałość naszego rządu to może i tak. Póki co wybory dopiero były, więc jakoś nie wydaje mi się aby teraz martwił ich spadek poparcia...
.

Do czasu ratyfikacji może upłynąć nawet dwa lata,a wybory za trzy więc do tego czasu mogą jeszcze zmienić zdanie a propos ACTA

Reira pisze:Żadnego ewentualnie! Podpisanie tej umowy to duży błąd, narusza ona prawa człowieka! Jakim prawem pan Bronek pracujący w UPC będzie podglądał, co wpisuję w formularzach na stronach internetowych, jakie posty wysyłam i jakie maile do mnie przychodzą?

Właśnie tu tkwi problem,mydlą nam oczy prawami autorskimi,a nie mówią o tym że dzięki temu mogą mieć dostęp nawet do naszych maili. Normalnie jakby PRL wrócił,rozmowy kontrolowane 21ego wieku,tylko zamiast rozmów maile.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 25 sty 2012

anna-banana pisze:Do czasu ratyfikacji może upłynąć nawet dwa lata,a wybory za trzy więc do tego czasu mogą jeszcze zmienić zdanie a propos ACTA

Miejmy nadzieję... Choć już jakiś polityk dzisiaj powiedział (Sikorski chyba), że rzekomo ratyfikacja wcale nie jest potrzebna, że ACTA może przejść i bez tego.
I komu tu teraz wierzyć? Ja już się pogubiłam.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 26 sty 2012

Przeczytaj oryginał, tam jest wszystko łącznie z datami:
http://bi.gazeta.pl/im/3/11015/m1101522 ... 3,ACTA.pdf
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 26 sty 2012

No i podpisali je
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 27 sty 2012

Ano podpisali. A pewnie, bo czemu nie? Bo kto by się ludźmi przejmował?

To jest dobry obrazek, zdecydowanie dopasowany do sytuacji:

http://imageshack.us/f/542/dekr.jpg/

Chociaż ja na miejscu pana Donalda bym wcale taka pewna nie była, czy ta sprawa jest już wygrana.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 27 sty 2012

Lily pisze:To jest dobry obrazek, zdecydowanie dopasowany do sytuacji:

http://imageshack.us/f/542/dekr.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Chociaż ja na miejscu pana Donalda bym wcale taka pewna nie była, czy ta sprawa jest już wygrana.

Lol,obrazek jest świetny,nie pokazywali w sumie aż tak dzikich tłumów w tv (przynajmniej ja nie widziałam) i na tym obrazku fajnie widać co się działo w poszczególnych miastach i nawet nasz piękny wrocławski rynek był.
A naszemu słoneczku Peru życzę żeby jeszcze ta ACTA ugryzła go w tylną część ciała, bo każdy miecz ma dwa końce,a co!
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 27 sty 2012

anna-banana pisze:Lol,obrazek jest świetny,nie pokazywali w sumie aż tak dzikich tłumów w tv (przynajmniej ja nie widziałam) i na tym obrazku fajnie widać co się działo w poszczególnych miastach i nawet nasz piękny wrocławski rynek był.

Nie pokazywali, oglądałam wszelkie wiadomości namiętnie w ostatnich dniach. Mówiło się, że "były manifestacje". Ale jak bardzo liczebne tylko niektóre dzienniki wspomniały. Rekord pobili w Krakowie - ok 15 tysięcy ludzi. To naprawdę jest już nielichy tłum...
Też słyszałam w radiu, że w Lublinie było "kilkaset osób". Byłam tam, widziałam, nie było kilkaset. Było spokojnie ponad tysiąc. A w kurierze lubelskim to kręcili materiał chyba na długo przed całą akcja gdy pod ratuszem były tylko małe grupki i potem skomentowali, że manifestacja była mała i tak to pokazali. No i czemu taki przeciętny widz ma nie wierzyć w to co widzi? Od zawsze uważałam, że ta lubelska tv to jest g*owno warta, ale teraz to już zupełnie ręce opadają. Po co ta ściema?
No i na tym właśnie polega różnica między tv/radiem a internetem. W TV nie usłyszymy wszystkiego, czasem powiedzą "coś", czasem może "coś więcej", a czasem w ogóle przemilczą. Zależy też jaka stacja, bo co innego powie ci radio maryja w wiadomościach, co innego jakieś tam inne radio. Zupełnie inaczej to zinterpretują. Co do TV to nieoficjalnie wiadomo, że są te przeróżne regulacje takie, śmakie, jakieś tam uwarunkowania polityczne czy sympatie pomiędzy stacjami - nie wiem, nie wnikam, ja się na polityce niewiele znam. A w necie wszystkie informacje śmigają pomiędzy ludźmi. I naprawdę szkoda by było to stracić.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 27 sty 2012

Wow ile ludzi było na tych demonstracjach.mam nadzieję że nie jest to sprawa juz przesądzona no ale wszystko okaże się z czasem.
Masz rację że w internecie wszystkiego się dowiesz a w TV większoś zatuszują
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 27 sty 2012

zdjęcie ruchu palikota z sejmu bije aktualnie rekordy popularności na tumblrze
Obrazek
;DD

a tak a'propos demonstracji, to w Gdyni była przed urzędem miasta. i prezydent Szczurek wyszedł na ulicę do demonstrantów, nawet skakał na hasło 'kto nie skacze ten za ACTA' haha ;DD
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 27 sty 2012

A premier pomału wycofuje się z ACTA, bo stwierdził że przyjrzy się tym zapisom i jeśli rzeczywiście uzna że coś łamie prawa człowieka to ratyfikacji nie będzie. Tak więc pomału manifestacje dają jakieś skutki najwyraźniej.
Dodatkowo chodzą słuchy że Boni podał się do dymisji,ale podobno premier jej nie przyjął.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 28 sty 2012

anna-banana pisze:A premier pomału wycofuje się z ACTA, bo stwierdził że przyjrzy się tym zapisom

poparcie mu poleciało na łeb na szyję, to stwierdził, że się przyjrzy ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 28 sty 2012

jak karnawałowo w sejmie :rolly:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 30 sty 2012

Ponad 100 zdjęć z Wojny Koreańskiej plus krótkie komentarze http://blogs.denverpost.com/captured/20 ... sary/2125/

Wróć do „Hyde park”