Wolna amerykanka czyli SPAM na całego! :D

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: Wolna amerykanka czyli SPAM na całego! :D

Postautor: anna-banana » 24 wrz 2012

Nie wymaga komentarza :rolly:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 24 wrz 2012

To już teraz wszędzie leci viva, 4fun max,nawet dzien dobry tvn gdzie próbowali to tańczyc :)
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Chie pisze:nawet dzien dobry tvn gdzie próbowali to tańczyc :)

Tia i jak zwykle 'mądra' Pieńkowska z jej wymową tytułu,myślałam że zejdę jak to usłyszałam :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Tak dokładnie mogła się wcześniej przygotowac. Nie oglądałam całości ale jestem ciekawa czy było wspomniane co to w ogóle jest to Gangnam bo jeśli o czymś mówią to powinni choc trochę się orientowac o co chodzi.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Właśnie ja także jestem ciekawa czy wytłumaczyli pochodzenie tytułu tej piosenki,czym jest Gangnam, a również nie oglądałam całości,tylko filmiki na stronie dzień dobry tvn. A co do Pieńkowskiej,to ona od dawna mnie irytuje i kolejny raz zaliczyła wtope,nie trzeba być wkręconym w kpop lub Koreę,tylko wystarczy raz usłyszeć piosenkę by wiedzieć że nie wymawia się tego tytułu tak samo jak się pisze,robią materiał,a nie wiedzą podstawowych rzeczy :omg:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Znając naszą telewizję wątpię że wyjąśnili nazwę.
Wszystko robią na odwal a potem wtopy.
Nie no fajnie że się za to biorą ale jęsli podeszli by do tego bardziej szczegółowo wszystko wyjąśnili to byc może zainteresowało by to większą liczbę ludzi.
I do tego nazwa PSY.Jak usłyszałam jak to wymawia ten juror z TzG co myślałam że padnę.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Fajnie że się biorą,niech szerzą kpop na całą Polskę.
Jedyne co było dobre w tym materiale to Bilingur,on w tej marynarce i okularach wyglądał jak prawdziwy PSY :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 25 wrz 2012

nie ma się co dziwić, Gangnam Style jest numerem jeden na yt już od dawna :D
każdy już chyba trochę rzyga tym kawałkiem ale dzięki PSY kpop może stanie się sławny nawet w Polsce :P
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 12 paź 2012

Moja koleżanka skomponowała piosenkę, a ja zrobiłam do niej wideo. Pierwszy raz pracowałam z kimś nad edycją klipu, ale chyba się udało. Oto nasze wspólne dzieło:
http://www.youtube.com/watch?v=vuNdIl-4UWE
(tematyka niezwiązana z j-dramą, chyba, że myślimy o motywie bezcelowego szwendania się po lesie)
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 15 paź 2012

Trochę inna wersja piosenki na której punkcie oszalał cały świat, czyli Gangnam style w wersji rock

absolutnie i bezwarunkowo :melt:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 06 lis 2012

Co za manager z niego. Szkoda mi tej dziewczyny taki tłok więc pewnie jakby chciała się usunąc to by nic nie dało ale on nie musiał od razu jej tak zdzielac. Podobno to nie jesgo pierwszy raz kiedy uderzył fankę.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 06 lis 2012

Ale co to ma byc i ona jeszcze w okularach m a jakby się jej cos stało, nie wystarczyło jej odepchnąć i tyle.
Na jej miejscu bym go oskarżyła ale fanka pewnie wybaczy bo to tłumy a on tylko broni swych chłopców.

Chrzaniłam bym takie spotkania z idolami na których można dostać po twarzy.

Oddać mu za nią.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 07 lis 2012

Dziwne to bronienie. Jesli tak jest to powinni wzmocnic ochronę albo ustawic barierki i odbyłoby się bez takich przypadków
Awatar użytkownika
Natalie_Shu
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Natalie_Shu » 18 lis 2012

To nie jest przypadkiem menadżer SHINee? Pamiętam, że kiedyś była z nim podobna akcja. Ja na miejscu tej dziewczyny bym tego tak nie zostawiła Rozumiem, że był tłum itp., ale nie bije się ludzi po twarzy bo tak;f Znając mój temperamnet to pewnie bym mu oddała przynajmniej po kostkach... xD
Ale ja po pierwsze nie cisnęłabym się w tłum tylko po to by zobaczyć swoich "ajdoli";f
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 18 lis 2012

Tak to ten sam koleś. W sumie nie wiem co bym zrobiła gdybym tak oberwała .Ogólnie jestem spokojna ale jak coś mnie wkurzy to wtedy nie ręczę za siebie. I tak samo nie ciskałabym się w ten tłum. W ogóle nie rozumiem takiego zachowania tych całych saesangów i tych fanów którzy ciągle obstawiają lotniska. Oni naprawdę mają sporo okazji by się zbliżyc do idoli np. koncerty, spotkania z fanami, podpisywanie zdjęc czy plakatów te całe mbanki i programy muzyczne, a i tak wszędzie ich można spotkac jak próbują się zbliżyc do swoich faworytów.

Wróć do „Hyde park”