Penpal - coś o Polsce ?

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Tamiko » 06 lip 2007

wiem, ze stary temat, ale chetnie wtrące swoje 3grosze ^^;;

ja ktos nie zna to polecam stronę http://www.penpalworld.com

łatwa rejestracja, możliwość dodania jednego zdjęcia i łatwe wyszukiwanie penpali(wg kraju, wieku, popularności)... można nawet zostawiac komentarze pod zdjęciami. Ostatnimi czasy przewaga młodych Koreańczyków, których o dziwo angielski jest tak kiepski że ograniczaja się tylko do ''u are very pretty'' _^_ lolllll
ale mam kilku stałych penpali z ktorymi gadam prawie codziennie... i nie trzeba mówic biegle po angielsku. Wszyscy tam uzywają głownie MSN'a

inną stronka moze byc http://www.friends.japanesestreets.com

ale tam potrzeba wykupienie konta VIP bo inaczej bedzie cięzko... mozna tak to tylko ''smile'' wysłać. Chociaż są tak zw. ''Ciacha'' z kontami VIP i jak dobrze pojdzie to wyslą do Ciebie wiadomość xDDD"

co do stron ktore podawaliście wczesniej to ich nie znałam... az z ciekawosci zajrzę... ; >

[img]http://img234.imageshack.us/img234/1610/thdancymikuld3.gif[/img]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 kwie 2010

uhuhu.. ale staaaary temat..

w ogole to na moich penpalach ten super hot koreanczyk z ktorym raptem jeden mail wymienilam sie nie odzywa :( ale za to zalapalam innego, mojego rownolatka.. i nawet regularnie mi odpisuje :) chwali sie, chwali :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

Re: Penpal - coś o Polsce ?

Postautor: inkama » 30 sty 2011

Ale stary temat wygrzebuję... (tak wiem powtarzam się ale jest coraz starszy :wink: )
Mam takie pytanie, jaki sposób na znalezienia penfrienda, pen~stronkę polecacie. W tym temacie strony były polecane ale umówmy się że trochę czasu minęło i pewnie kilka nowych powstało, więc może ktoś ma jakiegoś nowego ulubieńca.
Przyznam się że mam konto na penpalworld (wolałabym znaleźć, nowe medium) i zawarłam tam znajomość z pewną Tajwanką, niestety owa znajomość umarła :( i jak odkopałam ten temat to wznowiła mi się chęć na pisanie z kimś.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 30 sty 2011

osobiście polecam www.interpals.net ;DDD
Obrazek
Awatar użytkownika
sakura
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: sakura » 13 mar 2011

Interpals to świetny portal. Siedzę tam już jakieś 2 lata i poznałam sporo ludzi:) Z wieloma z nich piszę listy i wysyłamy sobie też drobne paczki co jest na prawdę super sprawą. Dzięki temu mam już 2 płytki Szynek, jedną SuJu i jedną Ayumi Hamasaki, a także świetny album o Japonii no i wiele, wiele innych giftów^^ Ciężko jest jednak wysłać coś Polskiego. Jak jednak zdecydujecie się na taki rodzaj korespondencji to mogę podsunąć kilka pomysłów na polski prezencik^^
3. Dopuszczalne rozmiary:
• Awatarów: 140 sz x 180 w |50KB
• Sygnatur: 550 sz x 200 w |500KB

Wróć do „Hyde park”