Yes Asia a karty płatnicze...

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 12 sty 2007

Ja bardziej polecam m-bank. ^_^
Po pierwsze dlatego, że nie ma opłat miesięcznych. Po drugie, można założyć sobie drugie konto które jest oprocntowane wyżej, więc jak się ma trochę więcej kasy, to warto na nie wpłacić. Nie pwoiedziałabym ,ze to jakiś wielki zarobek, ale dodatkowe 15 zł miesięcznie z odsetek to zawsze więcej niż inflacja :D
I mbank dba o studentów. (Różne promocje się trafiają)

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 sty 2007

No własnie mnie mbank zaciekawił ze wzgledu braku opłat miesięcznych... bo wole juz 30 zl za karte zaplacic i miec z glowy niz co miesiac 5 zl :P
Inteligo faktycznie jest takie... bardziej klarowne jak to Martuś napisala no ale coz... wszystko ma swoje wady i zalety ;)
(tj. wiecie... z mbankiem doczynienia nie mialam wiec w sumie nie wiem jak tam sie to obywa wszystko ^^')
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 12 sty 2007

Myślę, że dla Ciebie ten mbank bedzie fajny, bo jak wrócisz z Anglii to chyba jakąś kase przywieziesz, dlatego takie wyżej oprocentowane konto może się przydać. No chyba, że masz zamiar wszytko od razu "przepuścić" :D Na azjatyci stuff^^*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 sty 2007

Haha... nie no, nie mam zamiaru przepuszczac :P
Juz teraz troche zarobionej kasy przepuscilam ;) Ale to i tak tylko moja tygodniowka byla wiec nie bylo tak strasznie... xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 13 sty 2007

O boże, właśnie założyłam sobie konto w Inteligo! Z kartą Inteligo VISA Electron, mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Nie długo będzie dzwonić konsultant! A ja nie umiem gadać o takich sprawach ;^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 13 sty 2007

Nie stresuj się, oni są baaardzo sympatyczni i praktycznie wszystko robią za Ciebie :> Profesjonalizm przede wszystkim, a z karty, konta i wszystkich usług będziesz z pewnością zadowolona, ja go uwielbiam :>
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 13 sty 2007

Zadzwonili dość szybko, kobieta wypaliła po 10 sekundach, że rozmowa jest nagrywana! Wtedy już zaczęłam bełkotać...
Ale ogólnie poszło dość sprawnie, oprócz moich pomyłek z podawaniem wszelakich numerów ;^_^
Kurier powinien jakoś niedługo zapukać do mych dzwi :D
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 13 sty 2007

czajka pisze:
wersalus pisze:tylko inteligo tak ma, jej karta to zwykla debetowa do uzytku fizycznego, czyli bankomaty i sklepy, on-line niedostepny

W takim razie - pieprzony WBK! Kłamali w ulotkach! :x

moze o innej karcie pisali tu jest o twojej
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 28 lut 2007

Ja tam mam mBank i wcale nie narzekam :P

Aktualnie sa 3 podstawowe typy kart:

- karta debetowa - standardowa karta sluzaca do operacji bezgotowkowych w sklepach lub wyplat w bankomatach, nie obsluguje on-line
- karta kredytowa - j/w tylko jak masz puchy na koncie, to mozesz cos wziac na kredyt, nie wiem jak z on-line
- ekarta - specjalna tylko do transakcji online, jest to jakby wirtualne konto na koncie - przed transakcja doladowujesz sobie te karte (ustalasz ile w danym momencie srodkow z twojego konta moze byc uzyte przez ekarte), dzieki czemu nie musisz sie bac, ze jakas witryna cie oszuka i zamiast $10 zaplacisz $1000 :P
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 28 lut 2007

Ja sobie, jak doradzali założyłam Intelligo, i jestem bardzo zadowolona! Co jakiś czas przelewam sobie kasę na konto i kupuje, to, na co mam ochotę :)

Wróć do „Hyde park”