plakaty

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

plakaty

Postautor: ToMo » 09 lut 2007

czy ktos bylby zainteresowany kupnem plakatow na papierku kredowym 170 gr z wlasnorecznie wybranym jpgiem?
cena, no coz ogolnie rzecz biorac cena do konca nie wiadoma, ale za a3 liczac maxymalnie do 5 zeta! full kolor

Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 09 lut 2007

łooo... ;D
ja bym się skusiła nawet.. ;d
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Postautor: Katimon » 10 lut 2007

Ja chcem ja ja wybierz mnie ^^

a tak serio serio jak po takiej cenie to ja bym wziela mniej wiecej hymmm ok10:P...ale poazerna jestem nie:P...no coz bywa:P...

takie pytanko czy ty bys mi to wyslala poznije czy jak??...mozesz napisac cos wiecej??
''Tam gdzie jestes ty tam bede i ja...czyli tam gdzie spotkaja sie nasze marzenie''
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 10 lut 2007

Ja wyrażam chęć ponownie! :D

I nawet nie muszę mówić z kim ;)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 lut 2007

Hmm... kuszaca propozycja.... :D
Co prawda mnie nie ma teraz w PL ale jakby co to Kati zawsze mozna wykozystac... bo ogolnie z tego co pamitam to mieszkasz w Wawie, nie ? Czy mi sie cos ubzduralo po prostu ? xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 10 lut 2007

Ja też mogłabym coś takiego chcieć... Tylko skąd wsiąść takie dobre skany?!?!?!?!
I czy była by opcja plakatu formatu A2 albo chociaż B2 (no i ile by to kosztowało?)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 10 lut 2007

to jest tak
ja moge hurtowo zamowic dla kazdego jakikolwiek plakat, ale musi byc spelniony warunek minimum 300dpi przy jednym
co do wiekszych to sa juz nieco drozsze, a mianowicie za a2 cena wynosi 35 zeta za metr kwadratowy
jak wroce w niedziele to wam wicej szczegolow podam ^^
skany no coz, zapewne kazdy z was ma photoshopa lun inne badziewie, wiec w image=image size znajduje sie wielkosc w dpi, to jest ostatnie okienko z resolution chyba, wiec to ulatwia sprawe^^
Devi, ja studjuje tylko w wawie
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 10 lut 2007

no to w sumie ciekawa sprawa ;)
ja ostatnio myślałam nad wycieczką do ksero, aby mi wydrukowali jakiś plakacik, ale ceny są straszne.... XD

ano, to gdybym zamówiła sobie plakacik, to przesłałabyś mi go do mojej wiochy? ;D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 10 lut 2007

Mnie najbardziej dobijają dpi :( Wczoraj się nawet zebrałam by wysłać Ci cztery fociska i jednak się powstrzymałam. Wiem, wiem, rozmawiałyśmy o tych posterkach jakiś czas temu, więc wypadałoby już coś podesłać...Lecz skany, które mnie zachwycają mają 150, 100 i 96 dpi :( Zamorduje się, bardzo ciężko znaleźć coś odpowiedniego.

Ooo 35 złociszów te większe ?? To chętnie się skuszę :] Zapewne i tak w bólach wygrzebię tylko jednego z taką ilośią dpi :cry: Wczoraj sprawdziłam ich ponad 200 i standardowo wszystkie mają po 96...
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 10 lut 2007

Ta, wiem coś o tym... Znalezienie czegoś w dobrej jakości to nie lada sztuka T_T. Najgorsze jest to, że koleżanka mi kupiła gazety w JPN, i szły tu morzem ponad 2 miechy, a ferie się zaczęły, więc dostanę po feriach T_T, a że dostęp do skanera mam tylko w domu, to nic będę mogła ich zeskanować... a tak mogłabym cos w super jakości walnąć, specjalnie z myślą o plakatach, bo moja przyjaciółka ma bardzo dobry skaner...
Ech... nic się nie układa tak jak powinno T_T

Może zróbmy jakąś akcje w galerii i jak ktoś ma skany jakieś w 300dpi to niech wkleja, bo ja chyba nie mam w ogóle takich...
A tak mi się marzy jakiś Joo Ji Hoon, ale skany z nim w takij jakości to chyba w ogołe nie istnieją... Może jak wyjdzie ta jego nowa drama, to się wiecej nowych fot pojawi...
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Postautor: Lusiaczek13 » 10 lut 2007

O to ja też się pisze na to :D Plakacik szynek ... nareszcie :D
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 10 lut 2007

To wymaganiem jest 300dpi? I jak to się sprawdza? Bo wnioskuje że to coś innego niż pixele...

I ma ktoś może jakiś ptrzewodnik po rozmiarach? Bo ja wiem tylko jak duże jest A4 ;^_^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 lut 2007

Eh... 300dpi to ciezkie wymaganie... nie wiem czy cos znajde w takiej rozdzielczości

Czajka - masz racje, to jest co innego niz pixele haha. Pixele to rozmiar (jak np cm) a dpi to rozdzielczość... a jak to się sprawdza to ToMo już wyżej napisała... więc zacytuje (mam nadzieje, ze sie nie obrazi :P)
ToMo pisze:skany no coz, zapewne kazdy z was ma photoshopa lun inne badziewie, wiec w image=image size znajduje sie wielkosc w dpi, to jest ostatnie okienko z resolution chyba, wiec to ulatwia sprawe^^
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 10 lut 2007

Dziewczyny, ułatwiajmy sobie życie...wystarczy w przeglądarce obrazów [podgląd obrazów i faksów w windows] nacisnąć prawy przycisk, najechać na właściwości i nacisnąć na kartę podsumowanie, a tam czeka na nas cała specyfika zdjęia...Nie trzeba używać żadnego programu ^__^
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 10 lut 2007

mam pytanko, gdzie wyslac plik i w jakim formacie, czy takie 100cm x 70cm da sie zrobic?
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?

Wróć do „Hyde park”