Dzień Dram - Poznań ;)

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 07 mar 2007

No jak to nie jest taki koniec swiata, skoro w innym topicu sama twierdzisz, ze stamtad twoje lapki mnie nie siegna. XD A nad polskim moze ostatni raz bylem 4 lata temu. Kiedys jezdzilem o wiele czesciej. Przez pare lat nawet co rok bylem w Gdansku i Wladyslowie/Jastrzebiej Gorze/Pucku. Ale fakt, ze wole okolice Trojmiasta. Bardziej na zachodzie (Swinoujscie) bylem tylko raz. :P

A Gdynie pamietam glownie z tego, ze za kazdym razem kiedy tam bylem, to zwiedzalem Dar Pomorza i ORP Blyskawica, hehehe.

火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 07 mar 2007

hiiroi, mieszkam z mamusia, babcia i dziadkiem (tatuś chwilowo wyemigrował na ibize xD a mamusia dojedzie do niego w kwietniu) ^^
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aniabourne » 07 mar 2007

ogółem to zapowiada się duża ekipa ^^ i dobrze :D San-chan biedny twój dom i pokój haha i dziadkowie.. bo wątpie żebyśmy byli cicho ^_^
[img]http://img165.imageshack.us/img165/1233/yamapi18es3sn0.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 07 mar 2007

No to super, że nikt nc nie ma przeciwko 17 :) Co do noclegu to myślę, że u mnie zawse coś sie znajdzie :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 07 mar 2007

Hiiroi Karasu wiedziałam że się przyczepisz do mojego japońskiego!

odkicaj się ;p

17 mi pasuje, cały marzec raczej będe siedziec w Poznaniu.
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 07 mar 2007

Kyaaaaaaaaaaaaaaaa XD A Ja Dopiero ODKRYŁAM ten topic!!!! ^_______________________^' Szczena mi opadła! Zbieracie się pod moim niemalże nosem (mój nos jest długi, to fakt XD) i nikt mnie nie informuje? ;D
I że niby nie zauważę? ;D HAH!
No dobra, to czy ja też mogę wpaść? *_* Nie wiem tylko jak z tym noclegiem, bo ode mnie do Pozka jest kawałek.. hmm.. ewentualnie jakby i dla Alli nie było miejsca, to ja moge zaproponować wspólny powrót na moja wioche i nocleg u mnie ;> może wtedy przejechałabym się auciochem ;] tylko nie wiem jak to dograć o_O W każdym razie moge wziąć moje dramki -> tu macie liste i wybierajcie co chcecie ;] i dajcie znać co zabierać ^^
[donwload]
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

my god @__@"
asu, twoja lista mnie zabiła!!!
btw.. gdzie ta twoja wiocha lezy od poznania? xD

no i raczej nie ma problemu.. tylko jakim cudem na zmieszcze tyle ludzi w moim pokoiku? ;__; (bedziemy siedziec na ziemi, weźcie poduszki! xDD)
normalnie szykuje sie mini-konwent... yay... xD
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

San-chan nie martw sie, ja przywykład do scisku :) jak robiliśmy konwent spało w moim pokoju jakieś 15 osób, z czego jakieś 6 na łóżku, które mimo najszczerszych chęci nie dawało się rozciągnąć ^___^''

Moja wiocha leży kawałek za Wolsztynem, dokładnie 100 km od Poznania ^^ więc jednak jest kawałek :P Ale mamy tu jeziorko a ja kończe w swoim domu poddasze, które będzie całe moje, więc wakacje zapraszam wszystkich na dramowy weekend do mnie!! ^o^!

Pisz co mam przywieźć z mojej listy :)
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 07 mar 2007

ale super! :) w końcu zobacze Asu 'live' po tylu latach :P
ja tez mam sporo filmów - zwłaszcza koreańskich tylko mi gdzieś listę wcięło :/
a właśnie.. o której jest planowany start? bo musze rozkład sprawdzić :)

@Hiiroi: uwierzysz, że ja nigdy na Darze Pomorza ani na Błyskawicy nie byłam? :D
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

ojejkuuu, Asu, ja nie mam pojecia co mozesz ze sobą zabrać.. bierz co uważasz za ciekawe i warte polecenia innym xD
a co do spotkania we wakacje, to super pomysł @___@'

a start planowaliśmy na godzinę 15, spotkanie na Starym Rynku, ale skoro ma jeszcze przyjechać kilka osóbek zza Poznania, to musicie powiedzieć o której byście dojechali, podporządkujemy dokładną godzinę do was ;)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 07 mar 2007

jesli idzie o mnie to najlepsze połaczenie mam z gdyni o 11, w poznaniu niby ma być o 15:42

to jedyne co mi pasuje bo inne to się wloką po 6 godzin (masakra - a mieliśmy być drugą japonią :P)

btw. Poznań i Gdańsk to chyba się jakoś ku sobie nie mają - z ciekawości sprawdziłam loty (czasem niewiele drożej niż koleją wychodzi) i nawet nie ma bezpośrednich połączeń między Gdańskiem a Poznaniem.. lol
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

allia, mnie to specjalnie nie dziwi... xD
polska ma takie loty, że w ogóle szkoda gadać.. nigdzie nie da się dolecieć poza londynem chyba.. xD

a z tym pociągiem to w sumie nie jest zła godzina ;)
my miejscowi możemy spotkać się ok. 15:30 a potem dojść na dworzec i powoli czekać na nadjeżdżającą reszte :D
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Ja myślę, że nie powinnam mieć problemów z dostosowaniem się, ale jeszcze to sprawdzę i dokładnie napiszę^^

Też sie cieszę Allia, że się w końcu spotkamy ^^ Będzie ekstra! I ciesze się również że w końcu poznam osoby mniej lub bardziej w moich okolicach :P

A dramki wezmę ze sobą chyba wszystkie :P Zobaczę ile udźwignę :D heheh
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 07 mar 2007

Ha, a ja po 4.5h tluczenia sie pospiechem rowniez kolo 15 sie dokulam. Trzymajcie kciuki dla wszystkich przyjezdnych, zeby kolej nie strajkowala. XD

@czajka nie chodzilo mi wcale o strone jezykowa, ani o jakosc twojego japonskiego, tylko zupelnie o cos innego. Ale teraz NVM :P

@Asu: zbieracie sie pod moim nosem 100km dalej... OMG hehe :D

@allia to jak przypadkiem bede kiedys w twoim miescie, to cie tam zaciagne :P Wstyd, hehe.
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Hiiroi pisze:@Asu: zbieracie sie pod moim nosem 100km dalej... OMG hehe Very Happy

Heheh :D no wiesz, jak sie mieszka na takim zadupiu jak ja, to te 100 km dalej to naprawdę luskus ^^ Biorąc pod uwage gdzie jest większość moich znajomych i przyjaciół ;/ snif snif
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo

Wróć do „Hyde park”