Milosc nie patrzy na wiek, a powazny zwiazek?

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 05 mar 2007

rok młodsza... jestem z rocznika '80 ;)

trochę znam ten "problem" wyglądania młodziej, ja też zawsze wyglądałam na młodszą niż byłam w rzeczywistości.. jeszcze rok temu zdarzył mi się przypadek, że barman poprosił mnie o dowód a znajoma mamy spytała czy już studiuję ;)

rzeczywiście geny mają tu dużo do powiedzenia - trzeba zatem najpierw dokładnie przyjrzeć się teściowej :P

no a tak na poważnie.. zastanów się głównie nad sobą.. kiedy będziesz chciał założyć rodzinę?
zauważ... ta dziewczyna ma dopiero 18 lat.. pewnie będzie chciała iść na studia, potem pewnie będzie chciała zacząć jakąś pracę, a dopiero po jakichś 2 latach zacznie myśleć nad dzieckiem.. sumując zatem.. wychodzi na to, że o rodzinie zacznie myśleć mniej więcej w wieku lat 27.. ile Ty wówczas będziesz miał? 37? będziesz cierpliwie czekał do tego czasu?

Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 06 mar 2007

Ja tam nie mialem problemow z dowodem. Kiedy mialem 19 lat zapuscilem brodke. Z tym mlodym wygladem gdzies tak od 22 daja mi 23-24 az do teraz. Praktycznie sie nie zmienilem. No przyznam zakola sie nieco rysuja, ale nie ma tragedii, hehe.

Zastanawiajac sie nad soba dochodze do wniosku, ze nie jestem specjalnie dojrzaly, przynajmniej jesli chodzi o zakladanie rodziny. :P Tzn gdyby byla wpadka, to wiem, ze jestem psychicznie gotowy (tak ze 2 lata temu wiedzialem, ze nie jestem), ale wcale mi sie do tego nie pali, bo tez uwazam, ze jeszcze troche przede mna. Z reszta dzisiaj w tv cos tam marudzili, ze aktualnie swiadomie zakladane rodziny (dokladnej mowiac poszerzane, nie zakladane) w naszym wspanialym kraju to w wieku 30+ XD
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 06 mar 2007

Hiiroi Karasu pisze:Zastanawiajac sie nad soba dochodze do wniosku, ze nie jestem specjalnie dojrzaly, przynajmniej jesli chodzi o zakladanie rodziny. :P Tzn gdyby byla wpadka, to wiem, ze jestem psychicznie gotowy (tak ze 2 lata temu wiedzialem, ze nie jestem), ale wcale mi sie do tego nie pali, bo tez uwazam, ze jeszcze troche przede mna. Z reszta dzisiaj w tv cos tam marudzili, ze aktualnie swiadomie zakladane rodziny (dokladnej mowiac poszerzane, nie zakladane) w naszym wspanialym kraju to w wieku 30+ XD

ja rozumiem, że w tej chwili dojrzały nie jesteś.. i może za następne 2 lata też nie będziesz :)
ale my tu mówimy o jakichś 9-10 latach :) spójrz no na mnie.. 27 na karku i dalej brak chęci do poszerzania czegokolwiek (oprócz horyzontów) :P

z partnerem mniej więcej w moim wieku nie byłoby problemu bo on by miał pewnie podejście zbliżone do mojego :) ale gdybym była z kimś 10 lat starszym.. z kimś kto by się już do 40stki zbliżał to wysoce prawdopodobne jest, że on by już na mnie w jakiś sposób naciskał na jakieś poszerzanie rodziny :)
ja wiem, że ciężko przewidzieć co będziesz miał w głowie za lat 10 :) mówię, że spotkałam się z takimi związkami, że on już chciał (bo był sporo starszy) a ona jeszcze nie.. no... i na tym kończyli :)

podaje to oczywiście tylko teoretycznie jako jeden z ewentualnych problemów związanych ze sporą różnicą wieku :)

Wróć do „Hyde park”