pytanie do naszych męskich mężczyzn

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 14 mar 2007

Pewnie brat zobaczyl wyraz "dragon" w nazwie i mial nadzieje, ze bedzie to cos fajnego, mhyhy. XD

火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 14 mar 2007

Arishay pisze:Oh.. jestem facetem wiec owiem swoją historyjkę...

...bla bla bla...
Reszta to twoja fantazja i wyczucie...^^

ludzie nie piszcie, cos co sie wam podoba, Eliza pytala o cos dla kogos nowego,
Full Hause, tam po 5ep nic sie nie dzieje, troche smieszne jest i tyle, dla kogos nowego w tym temacie to bedzie nudne i jeszcze Rain ubrany ala gej :twisted:

Arishay pisze:Wbrew pozorom nie radzę próbować z japońskimi dramami
80% niepowodzenia..
Trzeba najpierw lubić ten kraj i język....

zastanowiles sie co piszesz? oczywiscie reakcja na jezyk i kraj koreanski gwarantuje sukces = hahahahaha,
dla przecietnego polaka to taki sam belkot, na dodatek powie ze to chinski

Arishay pisze:A często reakcje są bardzo smutne^^
Sprawdzone na muzyce i filmach..

taka jest reakcja na cala azjatycka tworczosc, procz chyba sztuk walki

Arishay pisze:I znowu niech będzie to jakaś drama 16 odcinkowa bo jak oglądnie krótszą dramę to reakcja na te dłuższe jak najbardzie będzie spalona...

Sam wymiękam jak widze w KBS World 150 epizodzik
Im drama bardziej typowa tym lepsza...

potrafisz czlowieka rozbawic, nawet nie wiem jak to skomentowac

na tym forum jest moze z 5 facetow co regularnie w miare mozliwosci oglada azjatyckie dramy, w calej polsce bedzie tego nieduzo wiecej. Ja sie ciesze jak ktoremus ze znajomych uda sie zareklamowac jakis film, oczywscie nie mowie o JC i sztukach walk.

Co do seriali, dla postronnej osoby, to jest to samo co reklamowanie seriali brazylijskch.
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Postautor: Hiro » 14 mar 2007

wersalus pisze:
na tym forum jest moze z 5 facetow co regularnie w miare mozliwosci oglada azjatyckie dramy, w calej polsce bedzie tego nieduzo wiecej. Ja sie ciesze jak ktoremus ze znajomych uda sie zareklamowac jakis film, oczywscie nie mowie o JC i sztukach walk.

Co do seriali, dla postronnej osoby, to jest to samo co reklamowanie seriali brazylijskch.

oj tak, mieszkam z dwoma znajomymi juz od jakiegos czasu i nadal nie udalo mi sie przekonac na zaden serial, a jedyne co z azjatyckich oni ogladali to JC i horrory.
Dla nich nie ma koreanskiego czy japonskiego, wszystko jest po chinsku :wink: hehe. Chocbym niewiem ile jest smiesznych scen pokazywal mowil im ze to nie ma nic wspolnego z telenowelami, oni i tak swoje. Najlepiej ( choc teraz a tym wieku to chyba za pozno ) wczuc ta osobe w "te klimaty", ja to robilem przez anime ( nie ma to jak pokazac Elfen Lied lub hajime no ippo ) , ale to bylo jakies 3 lata temu.
Jak teraz o tym pomysle to watpie zeby ladne dziewczyny potrafily przekonac faceta do takiej waznej decyzji jaka jest obejrzenie romansidla ( bo jak my chcemy zobaczyc cos to poprostu sciagamy jakies AV, heh ).
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 14 mar 2007

Tak, prosiłam facetów o wypowiedź, a tu dziewczyny głównie mówią... wczoraj to aż pokasowałam posty, bo same offtopiki, że jakoby lepiej filmy azjatyckie.

A sytuacja jest taka, że ucze kogoś japońskiego. Chłopak ogląda seriale amerykańskie czasem (preason break, desperate housewives itd) więc mu powiedziałam, że może chciałby spróbować azjatyckich, bo ja uwielbiam je. Wyraził chęć. Ale wyszło mi, że dysponuję głównie romansidłami, a on powiedział, że romansidło, to może nie, żeby mu coś innego jednak podrzuciła.

Wiec myślę, co by mu dać...
Myślę nad: Byakuyakou, Nobuta o produce, Tsubasa no oreta tenshitachi, Strawberry on a short cake, Orange days, dennsha otoko (tylko, że on nie wie chyba, co to otaku ani mangą się nie interesuje, wiec nie wiem, czy miałoby to jakiś sens...), GTO.
Co wybrać?

Najpierw dam mu japońskie, skoro się japońskiego zaczął uczyć, jak stwierdzi, że dają radę, to mu koreańskie coś podsunę.
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Postautor: Hiro » 14 mar 2007

Eliza pisze:Tak, prosiłam facetów o wypowiedź, a tu dziewczyny głównie mówią... wczoraj to aż pokasowałam posty, bo same offtopiki, że jakoby lepiej filmy azjatyckie.

no...glownie :wink:

filmy ? jesli jesli ktos pierwszy raz sie z tym styka, oczywiscie ze lepiej. Film trwa max 2 godziny i znudzic sie nie zdarzy, a jak sie spodoba to sam bedzie chcial wiecej.
No i trzeba bylo powiedziec ze on uczy sie japonskiego, bo wtedy jap. seriale sa raczej oczywistym wybore. Niech obejrzy GTO, na mnie zadzialalo
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 14 mar 2007

Tak, Tak GTO jest ok i jak wczesniej pisalem Rondo jest tez dobrym wyborem, wszystkiego jest tam po trochu.[podobny gatunkowo do Prison Break :wink: ]
Tsubasa no oreta tenshitachi i Trick sa dobre na poczatek ze wzgledu na dlugosc. Co do Densha Otoko, to szybko polapie o co biega.

ps. podrzuc kumplowi ten link http://forum.gwrota.com/
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 15 mar 2007

wersalus, to dowaliles do pieca, heheheh Rain ubrany jak gej :twisted: mhyhhyhy wiesz, jak popatrzysz na Se7ena w poczatkowych epsach Goong S, to - moze poza pierwszym - tez sie nosi jak gej... te rozowe marynareczki, LOL. Do tego sie trzeba przyzwyczaic, hyhy. Bo tak to ogolnie by mozna powiedziec, ze co drugi to gej albo trans - te delikatne buzki, te ciuszki, itd.

Eliza, gdybys na starcie napisala, ze kolega sie uczy japonca, to bys zaoszczedzila polowe dyskusji, hehe. To cokolwiek inna sytuacja niz polecac dramy komus, kto wogole nie ma nic wspolnego z dalekim wschodem.

Powiedzial romansidlo to moze nie? A co mial powiedziec? To facet. Takie haslo to mu sie kojarzy z wenezuelskimi scierami lub ew. harlequinami. Daj mu cos dobrego i lekkiego, co tobie samej sie podoba. Byakuyakou moim zdaniem jest za ciezkie w odbiorze, zwlaszcza na start. Nobuta wo produce imho calkiem niezly wybor.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 15 mar 2007

Ejj a co sie stalo zmoim postem ktorey tu zamiescilam??? znikl???
Obrazek
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 15 mar 2007

Hiiroi Karasu pisze:wersalus, to dowaliles do pieca, heheheh Rain ubrany jak gej :twisted: mhyhhyhy wiesz, jak popatrzysz na Se7ena w poczatkowych epsach Goong S, to - moze poza pierwszym - tez sie nosi jak gej... te rozowe marynareczki, LOL.

bo oni są Men In (MIP) :P

jak po japońsku ma być to ja głosuję na long love letter z moim ukochanym kubozuką :D
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

allia pisze:bo oni są Men In (MIP) :P

Men In Pink??? 8)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Hiiroi Karasu pisze:
allia pisze:bo oni są Men In (MIP) :P

Men In Pink??? 8)

aha :) skoro są men in black w usa to w azji są men in pink :P
w ogóle to ciekawe, że oni tak się w te różowe ciuszki wbijają.. :P
już sobie wyobrażam naszych panów np. w różowym sweterku z dekoltem w serek :lol:
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Prosze cie, nie zalamuj mnie... z dekoltem w serek hyhyhyhy.

Chyba zaczynamy zasmiecac ten topic i Eliza znow zrobi wielkie czyszczenie. :P Nawiasem mowiac, czerteziki, to jest odpowiedz na to, gdzie sie podzial twoj post - zostal skasowany.
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Hiiroi Karasu pisze:Prosze cie, nie zalamuj mnie... z dekoltem w serek hyhyhyhy.

dlaczego? :) mogłoby to nawet uroczo wyglądać :rolly: są różne dewiacje

Hiiroi Karasu pisze:Chyba zaczynamy zasmiecac ten topic i Eliza znow zrobi wielkie czyszczenie.

Eliza teraz pewnie siedzi nad listą i myśli co tu zadać studentowi do oglądania :D
Awatar użytkownika
Buaha
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Buaha » 09 kwie 2007

Ja zaczynałem od Delightful Girl Choon-Hyang i narazie lepszej dramy niewidziałem :) ( Dzięki ci Sancia :P ) polecam też Goonga i My Girl. Wszystko ma dobrą fabułę i wciąga ostro :) . Można też na początek zacząć z jakimiś programami koreańskimi typu X-man lub Love leetter żeby zapoznać się z klimatem jaki panuje u nich :) i żęby sie dobrze pośmiać :)
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 31 sie 2007

Na początek najlepiej coś zabawnego w Stylu GTO. Tak mi się przynajmniej wydaje bo ja jestem spaczony i lubie azjatyckie romansidła(te w anime też). No i fajne dziewczyny by się przydały Galcir np.

Wróć do „Hyde park”