Ktoś chce się podłączyc pod zamówienie na YA?

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 01 kwie 2009

nie chciałam zakładać nowego wątku, a mam pytanie. Chciałabym zakupić pewną rzecz z www.yesasia.com (korzystam z wielkich obniżek do końca kwietnia xD), ale nie chce płacić w ogóle za przesyłkę (albo chociaż połowy xD)~~ może ktoś w najbliższym czasie zamawiałby coś i mogłabym się dołączyć? ;)

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 05 wrz 2009

może ktoś przypadkiem planuje coś w tym guście...? :P
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 wrz 2009

o wow swietna stronka. nawet o niej nie wiedzialam.. szkoda tylko ze nie jestem przy kasie :(
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 06 wrz 2009

ej serio NIKT nie chce?
zalezy mi z tego względu, że sama nie umiem się tym obsługiwać za zbójca, a mam mega chętkę na jakieś cd, póki mam kasę i nie wydaje jej na ciuchy... ;P
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone

Wróć do „Hyde park”