[2007] Hanazakari no Kimitachi e

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 11 cze 2007

Ryo poległby w roli głównego bohatera, przecież on grać nie umie. Jest jak uroczy klocuszek drewna :] Uważam, że obsady lepiej wybrać nie mogli, każdy pasuje idealnie. Chociaż faktycznie, przyznam, że byłam zszokowana jak zobaczyłam Ogóreczka w roli Sano. Gdy już pozbierałam szczękę to doszłam do wniosku, że może wypaść naprawdę ciekawie. Ogólnie bardzo się cieszę, że Japończycy zdecydowali się zrealizować ten projekt, po cichu o tym marzyłam. Tajwańska produkcja, o dziwo, niezbyt przypadła mi do gustu. Oczywiście pozostaje mieć nadzieję, że kontynuacja rozwikła resztę wątków, w innym przypadku serię będzie można skazać na małą porażkę, a szkoda.

Dla zainteresowanych, wybrano już utwór otwierający każdy odcinek. Jest nim PEACH w wykonaniu Ai Otsuki.

Obrazek

Przyznam, że jestem rozczarowana takim wyborem, w moim odbiorze niezbyt trafnym. Song pasuje bardziej do anime niż do dramy, chyba, że uda im się w początkowych sekwencjach sprezentować nam niezłą kompliację przekomicznych scen. Podsumowując piosenka średnia, by nie napisać rażąco przeciętna. Co do samej serii, łudzę się, że będzie choć w połowie tak genialna, wręcz niesamowita jak manga.

I coś na deser...nowy wizerunek Maki :>

~_^

Naprawdę jest śliczna, zdecydowanie piękniejsza niż Ella :] Ach, naprawdę nie mogę się doczekać tej produkcji. Szukałam również jakiegoś milusiego trailerka, niestety, poniosłam porażkę. Wprawdzie już się przyzwyczaiłam, że japońskie stacje telewizyjne nie są skore do ujawniania szczegółów, zwłaszcza jeśli ma to być jakiś hit (choć to sprawa względna), jednak przyznam, że mogli nas czymś poczęstować :]

Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 11 cze 2007

Tak ja tez mam zastrzeżenia co do Elli a Maki wygląda świetnie.... A jak ogóreczka wystylizują? Mam nadzieje ze mu wkońcu przefarbuja te wstrętne brązowe włosy z hana yori bo ich znieść nie mogłam....

Postanowiłam ściagnąc te utworki i chyba sie z Tobą zgodze Marti Peach jak z anime, takie radosne i nie wiem.. może do dramki będzie pasować.... Teraz zobacze jak Heart....
Nio też średnie.....
Z tych linków co podałaś najlepsza jest focia :P.........
Ale nio jeszcze spróbuje ten 3 utwór. może....
A szkoda bo dla mnie muzyka jest bardzo ważna...... A tu, że tak powiem taka porażka jeszcze przed rozpoczęciem produkcji :(

Ja teraz choruje na ostka z magican love i prince who turn into the frog... Kocham Magic room... i jego odpowiednik instrumentalny neoillusion.....
Za to smailing pasta okazala sie porazka........ Ale ostka nie ma najgorszego podoba mi sie ballada turtle girl :P Wogole ostnio pokachalam chińskie rytmy............. mhhh ciekawe.. Moze mi cos polecicie? Wiem sciagne sobie osta do silenc... a nie bijcie za offa:P
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 12 cze 2007

Hana Kimi pod takim tytułem można znaleść tą dramke z boskim Wu Zunem.... Tylko, że subki do końca jeszcze nie powstały bo zabrała się za nie grupa sublimes...
-bez komentarza.. wzieli mając 3 nieskończone projekty, 4 nowy ...... wrrrrrrr Idzie szału dostać... a ich tempo pracy jest zaskakujące.........
Obrazek
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 12 cze 2007

Aaaa i jeszcze jedno, Ogórek będzie miał ciemne włoski - to pewne, a przynajmniej tak pokazano na kilku fotach, no chyba, że ogarnia mnie daltonizm. Także, Czerti, Twoje modły zostały wysłuchane ^^
Awatar użytkownika
wjzz

Postautor: wjzz » 13 cze 2007

Co do piosenek, to moim zdaniem od czasów singla Ren'ai Shashin Otsuka Ai wydaje same "pierdoły". Chu-lipa jeszcze można było nawet posłuchać z przyjemnością, ale dwa ostatnie single - "Love no theme" i "Peach/Heart" to już żenada. A ta "wiosenna" wersja Ren'ai Shashin (oryginalnie na ost do Tada, kimi wo aishiteru; nowa wersja to 3 utwór w linkach powyżej) to już profanacja i przykład jak z nastrojowego i pięknego utworu zrobić syf.

Odkładając marudzenienie na bok, na samą dramę czekam z niecierpliwością :) Czytałem kilka tomów dawno temu i jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 14 cze 2007

wjzz pisze:Co do piosenek, to moim zdaniem od czasów singla Ren'ai Shashin Otsuka Ai wydaje same "pierdoły". Chu-lipa jeszcze można było nawet posłuchać z przyjemnością, ale dwa ostatnie single - "Love no theme" i "Peach/Heart" to już żenada. A ta "wiosenna" wersja Ren'ai Shashin (oryginalnie na ost do Tada, kimi wo aishiteru; nowa wersja to 3 utwór w linkach powyżej) to już profanacja i przykład jak z nastrojowego i pięknego utworu zrobić syf.

No naraszcie ktoś to napisał i nie czuję się osamotniona, faktycznie Ai Otsuka obecnie przechodzi chyba jakiś kryzys w swojej karierze, bo z każdym następnym songiem udowadnia publiczności, iż się najnormalniej wypaliła. A już na pewno zagubiła i tak jakby nie wiedziała jak się odnaleźć. Te wszystkie pseudo dzieła są bezbrzeżnie idiotyczne, banalne i na domiar złego pozbawione dojrzałości i piękna, do którego nas przyzwyczaiła tworząc planetarium czy choćby magiczny renai shashin. Mam nadzieję, że ten okres jest tylko chwilowy i znów wszystko wróci na właściwie tory.

(Może powinnam się leczyć, a może też niekoniecznie - ciężko to osądzić, ale na tym focie, Maki wygląda jak istny Yuya Tegoshi...w sumie z niego też by była ładna Mizuki, a jednak powinnam się leczyć)

I coś cudnego...

Obrazek

Dla zainteresowanych, link do wszystkich tomów mangi znajduje się w pierwszym poście Hana Kimi, w dziale twdrama ^^
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 14 cze 2007

Hmmmmmm :D Chyba sobię to zapodam, bo muszę przyznać, że jak na Ogurka, to się chłopak nawet nawet prezentuje na tej focie powyżej. Więc chyba go zniosę. :P
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 14 cze 2007

Ja kto, jak na Ogurka? xD

On się zawsze prezentuje :D
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 14 cze 2007

On się tak prezentuje, że zupełnie go nie poznałam... Myślałam, że to Nishikodo Ryou. :D Dopiero po przeczytaniu, ze ma tam być Shun dopatrzyłam się podobieństwa ^^*
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 15 cze 2007

Hehe, no ja też. Tak patrzę na to foto powyżej i coś mi nie gra? Ogurek? Niemożliwe! Czytam obsadę - a jednak. XD

@czajka: ta kto :P Już wcześniej kilka razy wyraźnie mówiłem, że nie przepadam za mizerią. XD
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 15 cze 2007

Ja mizerie kocham ale wole tradycyjne ogórki........ ten tutaj jest taki sobie.. ale jako aktor najgorszy nie jest moze si echlopak popisz ei go wkońcu polubie... A Maki wygląda cudnie.......
Obrazek
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 15 cze 2007

czerteziki pisze:wole tradycyjne ogórki........

A o której tradycji mowa? Pytam żebym czegoś przypadkiem nie palnął. :twisted:
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 16 cze 2007

Hehehe spożywczej tradycji spożywczej..... Takie wiesz do mizeri.. chociaż małosolne tez kocham :P

A mhh oguri shun nie do konca dla mnie.... po HYD tak go jakos nie pokochalam nawet tak czasami pałałam do niego uczuciami idącymi wkierunku niechęci....
Obrazek
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 16 cze 2007

Bo Hanadan (chodzi mi tu o postac Rui) była chyba z gorszych ról jaką mógł wybrac. Stac go na wiele więcej! *_*
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 16 cze 2007

ależ ale! Rui to słaba rola dla Shunka? Fakt, to nie główny bohater... ale ile uroku w nim i czaru... Shunek mógł promieniować swoją ciasteczkowością ^_^ Ja miewałam dylematy, czy wolę Rui'ego czy Tsukasę... ^_~
To dobra rola była i Shunek wyglądał chou-kakkoi.

Wróć do „J-drama”