[2007] Hanazakari no Kimitachi e

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Irluna
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Irluna » 01 lip 2009

Azzel pisze:Heeeh, większą część kojarzę ale zastanawia mnie jedna scena z któregoś trailera - może moje oczy widziały więcej i sobie coś wyobrażały podłego, ale czy była tam scena łóżkowa z Ogoorkiem? Z czego to to było?oO

Tak scena łóżkowa Ogórka, ale z czego to za Chiny nie wiem, bo też wycięte z jakiegoś fanvida :-P Ale chyba to będzie "Stand Up!!".

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 lip 2009

i sceny z Yusuke.. <3

boskie jest to jak Nakatsu sam do siebie gada. ale Homo Ja Nai jest normalnie boskie! ale do twarzy mu w tych majtkach :D

i cheerleading!! boooskia scena, usmialam sie jak ozbaczylam jak wbiegaja na boisko!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Postautor: Mila » 12 lip 2009

O tak, ta drama jest genialna!! Mogłabym ją non-stop oglądać!! Za każdym razem jak widziałam Ikute to myslałam, że pęknę ze śmiechu. Ja bym w życiu nie potrafiła tak grać! Najbardziej mi się smiać chciało, jak oni ze sobą rozmawiali, um, he itp. dźwięki. Aż sama zaczęłam wydawac z siebie takie dźwięki XD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 12 lip 2009

Mnie po Hana Kimi zostało tylko Juzkowe podnoszenie rąk do góry ;) Najlepiej jak Avalia dostaje smsa na którego ma ustawioną melodię This Is Spiritual :D Więc automatycznie moje ręce lądują w górę ;D A np. z AnD zostało mi ich ulubione "Haa?". O tak, dramy mają wpływ na człowieka.... ;)
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Postautor: Mila » 12 lip 2009

Ja mam ustawiony opening Ikenai taiyo na dzwonek i jak tylko ktoś do mnei dzwoni to wybucham śmiechem, już sama melodia na mnie dziwnie wpływa XD Choc ja nigdy zbyt normalna nie byłam, ostatnio jak oglądałam dramę i gadalam z siostrą, za nic nie mogła zrozumiec, co do niej mówię, podobno wydawałam niezrozumiałe dla niej dźwięki. XD O tak, dramy zmieniają ludzi :P
Awatar użytkownika
Pinikio
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Pinikio » 14 lip 2009

Drama z Ogórkiem XD No i Horikitą ;) Ciekawiła mnie adaptacja mangi, więc nie mogłam sobie odpuścić ;) Drama strasznie daje po oczach, bo jest dużo facetów w kolorowych pelerynkach, imprezy itp. Nie będę ukrywać, że manga była lepsza, ale w live action można było przynajmniej Ogórka i Mizushime pooglądać ;) No i podteksty yaoistyczne (UWAGA! Yaoistka na wolności!) *.* Zapomniałam jeszcze o Sierocie tj. Shirocie XD Po prostu tak go sobie nazywam, bo łatwiej mi było zapamiętać XP Jego miłość do Ogórka rozkwita z epka na epek XP Szkoda tylko, że został odrzucony XP No i jest jeszcze Ogórek całujący po pijaku *.*
"Uwierz w anioły nawet jeśli ich skrzydła są czarne. Uwierz w diabła nawet jeżeli na jego rogach spoczywa płonąca aureola."
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 17 lip 2009

Obrazek
zamiana ról?
^^
Obrazek
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 17 lip 2009

Hahaha Kibou dobre xD Ciekawe jak by im wyszło^^

Ale chyba i tak preferuję Tomę w roli Nakatsu^^ Chociaż z drugiej strony wtedy Mizuki by była z nim i ja bym nie była taka zła na końcu że Sano ... hmm... wygrał? ;p

no. xD

Mila, ja też mam to na dzwonek xD
Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa...

World is beautiful so everyone shut up and be happy!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Postautor: Mila » 17 lip 2009

Toma jako Nakatsu był idealny! Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli, Ogórek jako Sano także mi pasował. :P Ale to prawda, ciekawe jakby om to wyszło XD

he he wiemy KiAnka co dobre :P tylko szkoda, że tak rzadko do mnie ktoś dzwoni ><
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 18 lip 2009

Mila pisze:szkoda, że tak rzadko do mnie ktoś dzwoni ><

swoją drogą do mnie też =.=

Ikenai taiyo~!
na na na nanana nana xD
Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa...

World is beautiful so everyone shut up and be happy!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sayo
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: sayo » 18 lip 2009

Dawno już obejrzałam tą dramę, ale nie mogę sie z nią pożegnać. Lata za mną i lata (może dlatego, że to moja pierwsza??). To jest po prostu boskie!!!!!! Innych wersji nie oglądalam, ale i tak to jest na pierwszym miejscu.
Nakatsu rządzi!!!!! Taniec z majtkami-boskie. Zbliżenie z Sano-bardziej boskie. Gadanie do siebie-najbardziej boskie. Ale nic nie pobije epa 8.
Aaaaaa: ogromnie, przeogromnie sie cieszę, że to własnie Ikuta Toma grał Nakatsu, a nie Oguri Shun (nie żebym miała coś do niego).
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 21 lip 2009

Nanamii pisze:i ten co aure widział sa boscyy!

On się zwie Kayashima <urażona do głębi> xD

żartuję oczywiście :P

A wersja tajwańska jest po prostu inna niż japońska więc nie ma szans żeby któraś dorównywała drugiej (oczywiście według mnie).

A tak btw witaj na pokładzie! ;)
Awatar użytkownika
Nanamii
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Nanamii » 21 lip 2009

hana kimi japońskie jest geeeeniaaaalneee!

bejbe BEJBE!

hahah kocham ta dramę porpostu kocham. i wg nanba senpai i nakatsu i ten co aure widział sa boscyy!
nie ogladałam tej wersji tajwańskiej ale na pewno nei pobije japonskiej !
Awatar użytkownika
Muffinek007
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Muffinek007 » 25 lip 2009

Boskie Hana Kimi! Taak, tutaj Ikuta Toma pokazał swoje mistrzowskie oblicze! To jego: Homo janai! zwaliło mnie z krzesła! xD Rany, tej doramy nie da się opisać wręcz. Kochałam, kocham i będę kochać! <333
Awatar użytkownika
mia:)
Co to jest dorama? o_O

Postautor: mia:) » 10 sie 2009

czesc;) trafiłam na tę dramkę zupełnie niedawno, bo 3 dni temu. W ciągu tego czasu zdążyłam ją pochłonąc i prawdę powiedziawszy chyba sie w niej zakochałam;))))
momentami smiałam się tak strrrasznnie:))) ze rodzinka pytała co mi jest;)
ehhh........
szkoda ze sie tak szybko skończyła(obejrzałam w 2 dni)
special obejrzałam i było tam parę świetnych momentów;) podobało mi sie np kiedy Mizuki weszła do pokoju i zobaczyło Sano jedzącego ciastka, po czym zabrała list i go połknęła:))) albo wtedy kiedy 3 dormitorium przygotowywało słup z flaga :lol: , albo wtedy gdy SAno uratował MIzuki mówiąc z e ma goraczke, a scena kiedy skoczył do basenu i akcja reanimacyjna :D ..................ehhhhh... ale sie rozpisałam, wybaccie :wink:
bedzie mi brakowac tej dramki :(

i co ja teraz bede ogladac???????????? :cry:

aha i jeszcze jedno I LOVE IZUMI :D :smitten:

Wróć do „J-drama”