[2007] Hanazakari no Kimitachi e

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Shiokox3
Wszyscy czekają, aż coś napiszę
Kontaktowanie:

Postautor: Shiokox3 » 22 mar 2010

Wreszcie wzięłam się za oglądanie Hana i wiecie co wam powiem
Jest to jedna z najlepszych dram jaką widziałam. Dawno tak się nie uśmiałam przy oglądaniu czegoś.

buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 06 kwie 2010

Ja do końca kibicowałam Nakatsu, tak bym chciała, żeby to jemu udało się rozkochać w sobie Mizuki ^^
Ale po tej dramie zafascynowałam się Yuu Shirotą, jest cudny :D
Chociaż nie mogłam znieść tej sceny Sano i Kagurazaki w HK SP, IMO wcale nie była urocza, tylko idiotyczna :(
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 06 kwie 2010

Ale po tej dramie zafascynowałam się Yuu Shirotą, jest cudny Very Happy

aż się nie mogę powstrzymać xD KTO jest cudny, Shirota? xD
no dobra, ja nigdy tego nie zrozumiem.

jeśli chodzi o HK to oczywiście że Nakatsu rządził, jaaa jak ja nie znosiłam Sano w ogóle... i w mandze i w dramie był tak samo beznadziejnie bucowaty, uh xD no ale i tak było jasne ze skończą razem, no SHOUJO xD dobrze że nie skończyli jak mangi gdzie Sano sie oświadcza na końcu xD

ale ogólnie to ta drama z całą otoczką jest po prostu świetna. Hibari four! [ah pamiętam czasy kiedy chodziłyśmy po osiedlu z tymi okrzykami... cała Chylonia się na nas dziwnie patrzyła... xD]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 kwie 2010

Dopiero jak obejrzałam SP, a potem jeszcze drugi raz całą dramę, spodobał mi się Sano ;) Ale jednak się spodobał.
Właśnie, że Shirota fajnie zagrał w Hana Kimi. Może nie jest jakimś moim wybitnym ulubieńcem, ale ten kiss z Sano i serce w lunchu... <3

Szkoda, że Ikuta Toma dostał tylko jedną rolę Nakatsu-like. Choćby miał zagrać praktycznie to samo, tylko gdzie indziej- i tak bym oglądała z zapartym tchem ;)
Obrazek
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 06 kwie 2010

Pamiętam, jak pod koniec były zawody, to krzyczałam, żeby Shirota wyżej skoczył niż Shun. Ha, i tak w końcu zajął 1 miejsce :D

Ai_tanu pisze: aż się nie mogę powstrzymać KTO jest cudny, Shirota?

:)

Ai_tanu pisze: jeśli chodzi o HK to oczywiście że Nakatsu rządził, jaaa jak ja nie znosiłam Sano w ogóle... i w mandze i w dramie był tak samo beznadziejnie bucowaty, uh no ale i tak było jasne ze skończą razem, no SHOUJO dobrze że nie skończyli jak mangi gdzie Sano sie oświadcza na końcu

Boże, gdyby tak zakończyli dramę, to bym wyrzuciła monitor przez okno :P Mnie się od początku Sano irytował, gdyby tylko walec go przejechał... :?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 kwie 2010

buska pisze:Pamiętam, jak pod koniec były zawody, to krzyczałam, żeby Shirota wyżej skoczył niż Shun. Ha, i tak w końcu zajął 1 miejsce :D

Ai_tanu pisze: aż się nie mogę powstrzymać KTO jest cudny, Shirota?

:)

Ai_tanu pisze: jeśli chodzi o HK to oczywiście że Nakatsu rządził, jaaa jak ja nie znosiłam Sano w ogóle... i w mandze i w dramie był tak samo beznadziejnie bucowaty, uh no ale i tak było jasne ze skończą razem, no SHOUJO dobrze że nie skończyli jak mangi gdzie Sano sie oświadcza na końcu

Hahaha, ktoś doceniłSierotę :D Obejrzyj SHS jak nie widziałaś :D ^^

Boże, gdyby tak zakończyli dramę, to bym wyrzuciła monitor przez okno :P Mnie się od początku Sano irytował, gdyby tylko walec go przejechał... :?
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 07 kwie 2010

Hm... Trudno określić, kogo lubię najbardziej z tej dramy... Oczywiście akcje Nakatsu są the best, Sano mi się nie spodobał, za to Kayashima... Chyba najciekawsza postać z niego była (nawiasem mówiąc, podobał mi się tutaj bardziej niż jako Masaru w AnD) - po prostu jak się pojawiał, to aż miło było... A jak zobaczyłam Minamiego, to... Nie mogłam uwierzyć, że nie gra fajtłapy. Bardzo podobała mi sie również postać Umedy (prawdopodobnei przez te jego oczy, iskierki i relacje z panią fotograf...). Trochę szkoda mi Nakao - chłopak tak bardzo sie starał, a i tak mu nie wychodziło. A w tym stroju baletnicy wyglądał... zabójczo:D
I jakoś tak wszyscy mi pasowali...
A special mi nei chce działąć, wiec sobei go daruję...
Tylko ciekawi mnie, co się stanie, gdy wszyscy spotkają się w Kaliforni...:)
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 07 kwie 2010

zimorodek pisze:za to Kayashima... Chyba najciekawsza postać z niego była (nawiasem mówiąc, podobał mi się tutaj bardziej niż jako Masaru w AnD) - po prostu jak się pojawiał, to aż miło było (...) Tylko ciekawi mnie, co się stanie, gdy wszyscy spotkają się w Kaliforni...:)

Kayashima = <3
Naprawdę, Juzek odwalił kawał dobrej roboty. I mimo że Kayashima widział duchy to wydawał się być najnormalniejszą postacią w tej dramie xD

A o Kaliforni w sumie nic nie będzie, tylko to że Kayashima zajadał hamburgery >.<
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 07 kwie 2010

Eggie pisze:Hahaha, ktoś doceniłSierotę :D Obejrzyj SHS jak nie widziałaś :D ^^

Podkreślam, że podoba mi się tylko z wyglądu, jako aktora oceniam go jako przeciętniaka. :D

lovegood pisze:Kayashima = <3
Naprawdę, Juzek odwalił kawał dobrej roboty. I mimo że Kayashima widział duchy to wydawał się być najnormalniejszą postacią w tej dramie xD

A o Kaliforni w sumie nic nie będzie, tylko to że Kayashima zajadał hamburgery >.<

O tak, Kayashima i jego niezwykłe zdolności... :D
Chciałabym, żeby zrobili speciala z pobytu w Kaliforni :(
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 10 kwie 2010

Myślę, że umiejętność widzenia duchów i aur ludzi była mniej dziwna niż wszelakie ekscesy Masao... Pryzjemnie się ogladało, miła była końcówka, tylko trochę się dłużyła...
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 10 kwie 2010

Ja się za obejrzenie tego zabierałam kilka miesięcy. Pierwsze odcinki zupełnie nie zrobiły na mnie wrażenia, nie byłam w grupie docelowej chyba. Poza tym relacje między chłopakami wydawały mi się zupełnie nierealne. Ale w końcu się przełamałam i w okolicach 7 odcinka zaczęłam się wciągać. Podobało mi się że 3 dormitoria zawsze ze sobą konkurują w jakiś abstrakcyjny sposób. Końcówka mi się dłużyła, ale i tak miło się oglądało i na serio to jest ikamen paradise :D:D:D
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 10 kwie 2010

Reira pisze:Ja się za obejrzenie tego zabierałam kilka miesięcy. Pierwsze odcinki zupełnie nie zrobiły na mnie wrażenia, nie byłam w grupie docelowej chyba.

Ja po 2 odcinkach przestałam oglądac, ale po kilku tygodniach, jak mi się nudziło, postanowiłam zobaczyć jednak co będzie dalej i się wkręciłam tak, że musiałam się zmuszać do oderwania od monitora ;)

Reira pisze:Końcówka mi się dłużyła, ale i tak miło się oglądało i na serio to jest ikamen paradise :D:D:D

Ja w pewnym momencie zaczęłam przewijać to wzruszające pożegnanie, bo bym nie dotrwała do końca :P
Awatar użytkownika
Izaanami
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Izaanami » 21 kwie 2010

Wspaniała drama. Nakatsu był świetny, zwłaszcza jak rozmyślał. Sano jak próbowała wytłumaczyć niektóre rzeczy Mizuki (np. fragment 'Skocze dla ciebie...') i jak był zazdrosny. Prefekt 2. dormitorium był niezły. Ten co czytał z aur... Ale wszyscy bohaterowie mi się podobali. ^.^
Smutno mi było tylko, że Nakatsu się tak starał, a wystarczyło słowo Sano i Mizuki od razu zwracała na niego uwagę. No i czemu nikt jej nie zatrzymał w tej szkole, na pewno by się zgodzili. No i by seria trwała dalej.
Powalały mnie wszystkie sceny. Z lekarzem i fotografką na przykład. Albo jak tańczyli na rozpoczęcie igrzysk i puścili piosenkę Avril. xd
Też chce mieć takich kolegów, nuu. <33
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 kwie 2010

noo ten cheerleading byl boski.. zwalił mnie z krzesła. bylam splakana.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Izaanami
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Izaanami » 21 kwie 2010

Sano był też niezły w swoim rozumowaniu.
"To nie jesteś już chłopakiem"? ; "To wrócisz do Ameryki z uśmiechem na twarzy?" xd
A zastanawia mnie co on zrobił z jej notesem. To było w odcinku jak spadł jej karton z paszportem i właśnie różowym notesem. Zdaje mi się, że Sano go zabrał. No i jak było pożegnanie to Nakatsu gdzieś pobiegł, a Sano za nim. Potem Nakatsu wrócił. Ciekawe o czym gadali czy cóś. :3
Sano był słodki z tą swoją troskliwością. "Nie pozwolę jej zniknąć..." <3. Słodkie było jak odkrył w sp że jest w niej zakochany.

Wróć do „J-drama”