[2005] Yamada Taro Monogatari

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 09 lip 2007

znalazłam dziś info na jednym z araśkowych communitów, rating oglądalności Yamataro
17.4!!! *________________*
mam nadzieję, że to się utrzyma a może i będzie większe :D

czajka - ano potencjał jest XD
tylko niech mi odszmacą Sugiurę ;____;

[img]http://i23.photobucket.com/albums/b400/imi_lena/aibadrugsig.jpg[/img]
:::be my last:::
Awatar użytkownika
Cwistak

Postautor: Cwistak » 09 lip 2007

Sciagnalem 1ep, wszyscy tutaj tacy zachwyceni wiec mam nadzieje ze sie nie zawiode :)
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 11 lip 2007

Obejrzałam 1 epek z napisami i zdecydowanie stwierdzam, że dramcia zasłużyła na tak wysoką oglądalność *.* Teraz z niecierpliwością czekam na drugi odcinek ^^ [Nino jako pokojówka, po prostu nie mogę się doczekać :wink: ]

Spoiler! W tym pierwszym epku jest kilka takich momentów, które szczególnie mi się podobały: jak np.: mina Sho, kiedy zobaczył to pudełko po czekoladkach, albo kiedy nagle zatrzymuje się na środku ulicy i zastanawia, co on właściwie robi :D
Plus koniec -> normalnie miałam szklane oczy
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 27 sie 2007

A ja wczoraj przez przypadek natknęłam się na taiwańską wersje pt. "Poor Prince Taro" gdzie główna rolę gra Vic z F4. Niestety problem jest z sedami, jedynie 2 epki udalo sie błyskawicznie pobrac w formacie mp4, reszta zer! szkoda bo zapowiada sie ciekawie.
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 28 sie 2007

A jeśli chodzi o japońską wersję to ja jestem zachwycona *.* i na każdy kolejny odcinek czekam z niecierpliwością. Czuję takie ciepełko w sercu jak ją ogladam ^^ [ostatni raz coś takiego miałam chyba jak Orange Days oglądałam]
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 28 sie 2007

a mi srednio sie podoba, w tym sezonie jedna ze slabszych doram, akurat opening jest calkiem, calkiem
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 08 paź 2007

Oki, skończyłam ^^ i jak dla mnie SUPER. Obejrzałam tą dramę z wielką przyjemnością. Uśmiałam się i oczka mi się trochę poszkliły. Było tam też kilka niezapomnianych scen, jak "I lost to a hamburger", czy medytacja w świątynii....
Myślę też, że Sho i Nino naprawdę się spisali *__* A Takako też była fajna [te jej wizje :D]
Wygląda na to, że ja chyba po prostu uwielbiam dramy o przyjaźni :)
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re:

Postautor: Reira » 04 wrz 2010

CHILMA pisze:Było tam też kilka niezapomnianych scen, jak "I lost to a hamburger", czy medytacja w świątynii....
Scenę w świątyni widziałam wcześniej w jakimś filmiku na YT i jak zobaczyłam ją w tej dramie to wydała się jeszcze zabawniejsza. Ogólnie cały ep w świątyni jest super, zamyślony Shoo patrzący w siną dal na ganku, Shoo rozmawia z Nino, Shoo stara się, żeby Takako wyznała swoje uczucia Nino. Ogólnie chyba wszyscy rozumieją, że Sho gra bogatego chłopka zakochanego w Taro :D

Drama taka sobie, jej głupota powala, dobrze, że oglądałam razem z Azzel, bo zabawa była świetna, co prawda musiałyśmy robić obowiązkowe przerwy co jakiś czas na powrót do normalności, ale jakoś dałyśmy radę. :five:

Tabe Mikako coraz bardziej mnie zaskakuje swoimi zdolnościami aktorskimi, może sięgnę znowu po coś z Hottą :D

Ogólnie zaczęłam oglądać tajwańską wersję i jakie tam ciacha występują to głowa mała. :tak:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2005] Yamada Taro Monogatari

Postautor: Azzel » 09 paź 2010

Huh, ze też tu jeszcze nie napisałam:p
Otóż - ja jestem fanką komedii, zwłaszcza japońskich, więc moje rozrywkowe potrzeby były nawet zaspokojone. Sceny Sho i Nino, zwłaszcza Sho wlepiający się Nino - bezcenne. Nawet nie myślałam że będę tak lubić arashów w dramach;p A Sho tutaj wypadł naprawdę przeuroczo <3 chyba jego najlepsze czasy - jeśli chodzi o wygląd;p poza tym momenty z main heroine dramy - również poszły na plus. Nie myślałam ze Tabe Mikako naprawdę jest całkiem niezłą aktorką. Z wyglądu nie bardzo mi się podoba, a tu całkiem nieźle czasem wyglądała, no i polubiłam ją całkiem mimo jej dziwacznych ról;p
Końcówka dramy - no przeciętna nie oszukujmy się, wiele po tej dramie nie da się spodziewać, ale miała swoje fajne momenty <taaa, świątynia:D>.

Polecić mogę każdemu kto lubi odmóżdżajacy humor japoński i bezstresową dramę;p
Obrazek

Wróć do „J-drama”