[2007] Hotaru no Hikari

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 06 lip 2010

Po trzecim odcinku moje spostrzeżenia były takie,że główna bohaterka ślicznie się prezentuje i ogólnie jest spoko ;) Makoto-kun też wygląda całkiem fajnie,moim zdaniem jest bardzo sympatyczny i Hotaru powinna z nim chodzić. Z drugiej strony dziewczyna zachowuje się jak wariatka. Z jednej strony to rozumiem,ale no kurde,bez przesadyzmu... Do pewnego stopnia to jest śmieszne,ale później zdaje się być ździebko żałosne,tak więc ja się dziwię,że chłopakowi sie podobała mimo,że robiła z siebie totalnego debila.
Po czwartym epie Ahomiya mnie totalnie wpieniła - nałogowa pijaczka piwa,przez które zapomniała o randce - no cholera! Do czego to doszło?! Natychmiastowy odwyk! Tak mi Teshimy było szkoda...
W piątym odcinku polubiłam Managera jak ich zamknął w jednej sali :D To był świetny pomysł,nie wiedziałam,że chłop wykaże sie taką inwencją :D Szkoda,że zamiast to wykorzystać Hotaru zaczęła sie wyrywać jak z klatki,przecież to była świetna okazja (w jej przypadku prawdopodobnie,zeby zrobić z siebie idiotke,no ale jednak) :\ Ale powtórka tej akcji była bezbłędna! W życiu bym nie pomyślała,że drugi raz tak zrobi ;) A tak w ogóle,to jak w przysłowiu: do trzech razy sztuka ;) No więc po długich zmaganiach z samą sobą się dziewczyna ogarnęła :)
ALE! W szóstym odcinku znowu zaczęła głupieć,więc ja znów siedziałam przed ekranem wpieniona na maxa. I tak mi po raz kolejny cholernie było szkoda tego Teshimy kochanego (choć swoją drogą widać było na wycieczce samochodem,że do rozmownych to on nie należy...). Pomyślałam sobie: "No ja pierdzielę,co ona robi?! Taki fajny facet." I jak zobaczyłam rozmowę Managera z Makoto-kunem,to sobie pomyślałam: "Jaki on uroczy..." (w sensie,że Makoto-kun,chociaż Managera też lubię),a potem jak słodko wyglądał jak spał,no ciacho po prostu! 8) No i w momencie,gdy zawrócił,żeby zabrać ją na spontaniczna randkę,to już całkiem go pokochałam! Cudowny facet z boskim promiennym uśmiechem! No i w końcu scena,gdy Hotaru i Makoto są na molo - to było przeurocze! Takie romantyczne i słodkie :)
Dla odmiany Managera zaczęło mi byc naprawdę szkoda z powodu jego rozwodu. Zdawał się być naprawdę samotny i zagubiony w tej sytuacji...
Ta Yuuki bez serca powiedziałą też Kaname,że to nie on jest tym,którego ona chce,no błagam... Facet sie stara,mogłaby docenić i chociaż nie deptać jego uczuć!
Po siódmym odcinku coraz bardziej podoba mi się Teshima ;) A ta dziewczyna nie jest normalna. Jej pomysły mnie dobijają...

Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 06 lip 2010

Rosia-chan pisze:Po czwartym epie Ahomiya mnie totalnie wpieniła - nałogowa pijaczka piwa,przez które zapomniała o randce - no cholera! Do czego to doszło?! Natychmiastowy odwyk! Tak mi Teshimy było szkoda...

mało nie padłam na tej scenie, biegnie sobie Hotaru i woła: dejtu, dejtu, a później wraca i jest już: biru, biru :lol: nie wiem jakim cudem tak łatwo się dziewczynie date z beer pomieszał, ale trzeba Hotaru zrozumieć tak długo sobie odmawiała i miała taką ochotę, a przez randkę z Motokim jeszcze nie mogła wypić xD xD xD
Rosia-chan pisze:A ta dziewczyna nie jest normalna. Jej pomysły mnie dobijają...

a to właśnie dzięki jej poronionym pomysłom ta drama ma taki dla mnie urok, gdyby była bardziej urocza, nie było by tak zabawnie :wink:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 06 lip 2010

mnie natomiast najbardziej martwi to:
Rosia-chan pisze:Po siódmym odcinku coraz bardziej podoba mi się Teshima ;)

co jak co, ale nawet ja po 7 epie już wiedzialam ze teshima jest zlem koniecznym w tej dramie:D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

kells pisze:mnie natomiast najbardziej martwi to:
Rosia-chan pisze:Po siódmym odcinku coraz bardziej podoba mi się Teshima ;)

co jak co, ale nawet ja po 7 epie już wiedzialam ze teshima jest zlem koniecznym w tej dramie:D

hahaha, to się ubawiłam, tak źle z nim nie było, tak on patrzył na Hotaru i patrzył i w końcu ją porzucił dla jej dobra xD jakby nie było, dobrze że to zrobił :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

nie no, ale teshima na serio byl dziwny... gdybym miala takiego faceta, to chyba bym zgłupiala - zazdrosny o wszystko zupełnie bez powodu... w pewnym sensie on sam popchnął hotaru w ramiona buchou... czasem se mysle, ze on jej ta miłość do szefa wmówił:D i jeszcze jak jej powiedział, ze woli trwac w nieswiadomości i nie chce zeby ona cokolwiek wspominala o szefie (podczas gdy biedna dziewczyna tylko opowiadala mu jak jej przebiegł dzień...) to bylo megawkurzające. w sumie pod wzgledem wyglądu i aktorstwa tez nie byl moim guru, lol:D (tzn. w poczatkowych epach był, ale potem totalnie mi przeszlo;d)

i sorry za zmiane tematu, ale mi sie wlasnie przypomnialo...bo generalnie w tej dramie nie bylo ani jednego kissa miedzy hotaru a buchou,a mimo to scena kiedy ją odnalezli na tej budownie czy gdzie tam ją zamknęli, i buchou do niej podbiegł i ją przytulił byla taaakaaa cuuudooownaaa... niby takie nic, ale pzrewijalam to chyba 895797954 razy... moze dlatego, ze zupelnie sie tego nie spodziewalam po buchou<333
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

może coś w tym jest, może i jej wmówił tą miłość, ale ja się tam cieszę, że to zrobił :D
kissa żadnego między nimi nie było, ale może w 2 sezonie coś poprawią w tym względzie xD choć japońskie dramowe kissy nie należą do udanych :?
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

oj nie nalezą - spojrzmy prawdzie w oczy, japonskie kissy są prawie zawsze 'kłodowe';d obawiam sie ze miedzy haruką a naohito jest za duża różnica wieku, żeby im się kazali cąłować...penwie znowu bede się musiała obejść smakiem (bo co jak co, ale akurat fujiki całuje faaaajnie i z chęcią bym se go obejrzala znowu w akcji^^)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 07 lip 2010

Po obejrzeniu całości (przed chwilą) stwierdzam,że: Teshima był słodki do końca - respekt dla niego,że zrezygnował z ukochanej,bo była na tyle dziwna,że nie mogła się przy nim wyluzowac... Manager mnie rozwalił swoim wyznaniem miłości,po czym przeszedł do ustalania nowych reguł współmieszkania z wytłuszczonym zastrzeżeniem,że jak będzie miał dziewczynę i jak sie zakocha,to ma byc tak i tak ;)
Końcówka ewidentnie aż błaga o drugą częśc. Ewczak była załamana,że się nie pocałowali na koniec ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 07 lip 2010

kells pisze:i sorry za zmiane tematu, ale mi sie wlasnie przypomnialo...bo generalnie w tej dramie nie bylo ani jednego kissa miedzy hotaru a buchou,a mimo to scena kiedy ją odnalezli na tej budownie czy gdzie tam ją zamknęli, i buchou do niej podbiegł i ją przytulił byla taaakaaa cuuudooownaaa... niby takie nic, ale pzrewijalam to chyba 895797954 razy... moze dlatego, ze zupelnie sie tego nie spodziewalam po buchou<333

Prawda! Jak byla ta scena i on sie tak rozpedzil to sobie myslalam ze zaraz jej strzeli przez leb i krzyknie "Ahomiya" a tu nagle taki hug... xD to byl szok. A to ze w ostatnim odcinku nie bylo kissa to jest tragedia!!! Jak tak mozna w ogole. Co to byla za scena ja sie pytam - kochasz mnie, ja tez cie kocham... ale dlaczego? i poszli zyc dlugo i szczesliwie na werande popijajajac piwko. No helloool!!! - moja romantyczna natura cierpi - a tu jeszcze na 2 sezon trzeba poczekac :(
Ogolnie po obejzeniu jestem fanka menadzera, hotaru lubie bo jest tak zakrecona ze az nie potrafie jej nie lubic xD a Makoto (czy jak mu tam bylo ;) )jest mi obojetny (nieco mniej w okularach ;) ale generalnie szalu nie ma)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 07 lip 2010

EwCzAkIs pisze:Prawda! Jak byla ta scena i on sie tak rozpedzil to sobie myslalam ze zaraz jej strzeli przez leb i krzyknie "Ahomiya" a tu nagle taki hug... xD to byl szok. A to ze w ostatnim odcinku nie bylo kissa to jest tragedia!!! Jak tak mozna w ogole. Co to byla za scena ja sie pytam - kochasz mnie, ja tez cie kocham... ale dlaczego? i poszli zyc dlugo i szczesliwie na werande popijajajac piwko. No helloool!!! - moja romantyczna natura cierpi - a tu jeszcze na 2 sezon trzeba poczekac :(
Ogolnie po obejzeniu jestem fanka menadzera, hotaru lubie bo jest tak zakrecona ze az nie potrafie jej nie lubic xD a Makoto (czy jak mu tam bylo ;) )jest mi obojetny (nieco mniej w okularach ;) ale generalnie szalu nie ma)

ej pamietam,z e jak za pierwszym razem ogladalam, to tez mi mega tego kissa na koneic brakowało.. aż nie mogłam uwierzyć, ze na serio go nie ma i nie bedzie:D ale moze to pzrez tą dużą różnicę wieku między aktorami, no nie wiem^^

hej, ale długo się nie naczekasz... 2gi sezon startuje dzisiaj:D pomysl sobie, ze ja musialam czekać 2 długie lata!:D (o ile sie zakladamy, ze przez kolejne 10 epow bedziemy czekac na kiss, ktory nigdy nie bedzie mial miejsca?:D)
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 07 lip 2010

kells pisze:(o ile sie zakladamy, ze przez kolejne 10 epow bedziemy czekac na kiss, ktory nigdy nie bedzie mial miejsca?:D)

Rany kells nawet mnie nie strasz... ja bez kissa nie wytrzymiem xD no a co tam roznica wieku skoro facet dobrze zakonserwowany ;) No bo sorry z Makoto byl a z menadzerem co? Rownowaga w przyrodzie musi zostac zachowana 8) A co do czekania to wiem ze dzis wychodzi ale tak sobie mysle ze zanim beda napisy to moze jeszcze potrwac (chociaz moge sie mylic :) )
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 07 lip 2010

pewnie troche tzreba bedzie poczekac, ale licze na to ze do weekendu się wyrobią^^
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 lip 2010

Rosia-chan pisze:Manager mnie rozwalił swoim wyznaniem miłości,po czym przeszedł do ustalania nowych reguł współmieszkania z wytłuszczonym zastrzeżeniem,że jak będzie miał dziewczynę i jak sie zakocha,to ma byc tak i tak ;)

a mi się wydaję, że on w ten sposób przyznał się do tego przez co sam musiał przechodzić xD

dziś już zaczyna się 2 sezon :hurra:
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 07 lip 2010

isamar84 pisze:a mi się wydaję, że on w ten sposób przyznał się do tego przez co sam musiał przechodzić xD

Tak myślisz??? Hmm... Nie pomyślałam o tym w ten sposób...
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 lip 2010

no przecież wszystko co powiedział, to się odnosiło do tego, co sam zrobił xD

mieszkał z nią, gdy ona spotykała się z Motokim
wspierał ją w jej uczuciach, mimo, że sam ją kochał :P

Wróć do „J-drama”