[2006] Galcir

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

[2006] Galcir

Postautor: justyna2104 » 14 gru 2007

Galcir / Gal Circle

Tytuł alternatywny: Gal Circle
Emisja: 15.04.2006 - 24.06.2006
Czas emisji: niedziela, 21:00
Nadawca: NTV
Liczba odcinków: 11
Gatunek: komedia
Rok produkcji: 2006

Obsada:
Fujiki Naohito jako Kitajima Shinnosuke
Toda Erika jako Saki
Suzuki Emi jako Remi
Aragaki Yui jako Nagisa
Iwasa Mayuko jako Rika
Yaguchi Mari jako Yurika
Satsukawa Aimi jako Shizuka
Natsuko jako Sumire
Furuta Arata jako Geronimo

Kitajima Shinnosuke jest kowbojem z USA. Przybywa do Shibuya z ważną misją zleconą mu przez przyjaciela Indianina, (z pochodzenia Japończyka oczywiście). Nasz bohater ma odnaleźć dziewczynę o imieniu Imomo. Pośród licznych przygód, które go spotykają natyka się na Shibuya-Gals, czyli grupę dziewcząt spędzających każda wolną chwilę na tańcu Para – Para.

Drama może do najambitniejszych nie należy, ale polecam każdemu, kto w czasie tej szarówy za oknem ma problemy z uśmiechaniem się i odczytywaniem pozytywnych wibracji. Zaczęłam oglądać ten serial tylko i wyłącznie ze względu na Fujiko Naohito i jakże on mnie tutaj zaskoczył. Aż trudno uwierzyć że gra takiego niewydarzonego człowieka, który swoim ‘O shit!’ powoduje że ze śmiechu spadam z krzesła...Nie ukrywam, że na początku zastanawiałam się „Co ja do jasnej ciasnej oglądam??!!”,ale kiedy już wdrożyłam się w tryb tej dramy nie mogłam się oderwać. Rewelacyjna komedia...nie ma tutaj żadnych wielkich zwrotów akcji, ale na pewno znajdą się mądre dialogi, a absurd niektórych sytuacji rozbawi do łez. Ocena 8/10 – całkiem wysoka ale wynika to z tego, że niesamowicie się przy niej ubawiłam ^_^

Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 12 sty 2008

Strasznie absurdalna dorama w moim mniemaniu. warta obejrzenia choćby dla samych dziewczyn i ich tańców par para. Jest śmiesznie czasami nawet bardzo i nastraja dosc pozytywnie do życia zwłaszcza w porównaniu do serii gdzie ludzie na coś chorują i powoli umierają. Z drugiej strony nie jestem pewny czy coś takiego każdemu przypadnie bo można odczuć że to wszystko co dzieje się na ekranie jest bez sensu i trochę w tym racji bo fabuła jest prosta i zrobiona dla jak największej liczby gagów.

Wróć do „J-drama”