[2008] Binbo Danshi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 lis 2009

stwierdziłam, że czas na coś japońskiego.. iii w koncu sie wzięłam za to.. takiii weird ten pierwszy odcinek.. ale Shun jak najbardziej pozotyw. ze potrafił takiego świrusa zagrać.. zobaczymy jak reszta bedzie.. i wogole.. ogladam, ogladam.. a tuuu.. Haru-chan.. ale sie szoknelam!! nie wiedzialam ze on w tym gra..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 gru 2009

o kurcze.. ep. 3 obejrzalam wlasnie.. Spoiler! Omu Omu grajacy w ping ponga.. mnie rozwalił.. w ogole ten koleś mnie rozwala..

Shiraishi mdlejacy prawie ze na prezent of Sumire-chan.. xD i jak ta zupke zrobil dla Kazumiego.. sweet, a ten mu na to aishiteru-yo! xD

i w ogole.. sam Kazumi mnie rozwala.. ten jego niezbywalny optymizn.. OMG. a ta jego mina jak Shiraishi mu powiedzial ze Sumire mu sie chyba podoba.. przekomiczne.. xD

no i ta scena jak biegli i Kazumi Come on, hurry up, with courage, let's run towards the sunset! - noo jakbym słyszala Yankumi z Gokusena xD jeszcze powinien na końcu zawołać: Oh!!

[edit]
K-K-K-K-K-Kazumi-san.. xD

[edit: 06.12]
ep. 08 --> Spoiler! jaaaki hug z Omu-Omu xD loool! i widze nowe żółte spodnie z dresu! woah! szaleństwo!! i biendy Haru.. jak go Ogórek trzepnął z radości to myślalam ze zemdleje xD i wiecie co jeszcze.. fryzura Teru-Teru (Kamiji Yusuke) mi sie na prawde podoba.. świetny jest ten blond pasek.. jakbym miala chlopaka to bym na nim wymusila taki fryz xD

[edit: 06.12- jakieś 47 minut później ;)] Spoiler! finito, czyli moje rozmyślania na temat ostatniego epa, noo zacznę od początku.. biedny Kazumi.. czasmi ja sie tak czuje jak on.. robi wszystko dla innych a oni jak on ich potrzebuje go olewaja.. choc akscja z policją mocna była xD w koncu sie zjawili ci jego "przyjaciele" ale zdeczka troche późno.. refleks zabojczy.. najpierw sie pobawimy a potem zobaczymy o co mu chodzi. potem ta akcja z onigiri.. Mimi mnie tym zabila.. totalnie.. ale szczerze to ja jakos czulam ze ona wyladuje z policjantem.. nie wiem czemu ale tak czulam.. iiii.. Haru-chan w koncu zrzucil sweter! yay! victory! ^^_/^^/ (no dobła.. jak kto nie wie to mial byc ten piekny znaczek z rąk.. chyba nie do konca wyglada jak on..) ktos ma lepszy pomysl na jego graficzny odpowienik? noo ale z Haru wieś wyszla.. na wesele wpadł w swetrze.. no dobra, swetr byl zajebiaszczy.. to mu wybacze.. moj ulubiony.. zaraz po nim idzie ten z motywem pseudoświątecznym.. co ciagle w pokoju wisial w tle.. Kazumi fan Rockiego.. loool. no i to zakonczenie z Omu-Omu.. kolejny loool. xD

generalnie.. drama to taka ciepla, optymistyczna momentami irytujaca opowieść.. jak narazie kwalifikuje ja jako druga od konca najgorsza drame jaka widzialam.. (pierwsza to Nobuta) fakt ze gra w niej Ogórek i Haru to jedyne jej plusy. i tylko dzieki tym dwoch aktorom ja ukonczylam ogladac..

moja ogólna ocena to jakieś.. 4-5/10

* * * VICTORY!! * * *
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Re: [2008] Binbo Danshi

Postautor: Rosia-chan » 12 paź 2010

Jakkolwiek kocham Ogurka,nie mogę ścierpieć tej dramy... :( Ona nic nie wnosi w egzystencję widza...
Na szczęście Haru-chan jest tam przesłodki i ratuje całość :)
Tym bardziej boli,że drama na poziomie nie jest przez to,że obsada dla odmiany jest na poziomie.
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 paź 2010

SZCZERZE CI WSPÓŁCZUJĘ!

sama przez nią brnęłam bo byłam jeszcze na tyle ambitna żeby nawet najgorsze dramy oglądać do końca.. ostatecznie złamałam się na Troublemaker.. no ale coż..

ale co racja to racja.. Haru ratuje tą dramę.. no i Ogór w tych dresach różnych kolorów xD
Obrazek
JAPAN:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 12 paź 2010

Został mi jeszcze jeden epik do końca i ... ja szczerze uwielbiam ta drame!! haha jak ja kocham być inna xD zawsze mam odmienne zdanie :) Ale ogólnie wiem , że może się ona nie podobać , może być wnerwiająca i może ratować ją tylko Miurka lecz ... ja szczerze ją uwielbiam poprawia mi humor , postać którą gra Oguri jest wprost boska taki kochany on jest <3 i te jego bez błędne minu hahahaha ! To jest taka drama na '' poprawmy sobie humor głupotą Ogurasa" hah xD
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Fakt,że Ogur tu jest megapozytywny,ale Tsukush no proszę Cię... On gra tutaj tak niewyobrażalnego naiwniaka,że łzy do oczu cisną...
Dzięki,Evel,za zrozumienie :) Widzę,że mamy podobny problem - każdą dramę ciągniemy do końca choćby nie wiem,jak durna była. Ja ją skończę,zostały mi 3 epy,ale cierpię,doprawdy.... Choć i tak Sunao ni narenakute póki co nic nie przebije,bo jej nie mam siły oglądać w najmniejszym stopniu,a to jakoś ciągnę :D
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Hahaha xD Nie no racja Rosia -chan masz racje naiwniaka gra to fakt xD i właśnie dlatego , jest taki wspaniały xDD Ale napisałaś sama ,że jakoś ciągniesz tą dramę czyli jednak coś w sobie ma :)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Raczej ja nie mam w zwyczaju niczego zostawiać w połowie (jeśli chodzi o dramy,filmy i książki)...
No ale Haru-chan jest kochany i chodzi taki zakłopotany i aż mam ochotę go przytulić xD
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

No właściwie prawda , ja mam podobnie też nie lubię zostawiać czegokolwiek w połowie :)

A to fakt Miurka jest na prawdę przesłodki w tej dramie i taakkk chce się go aż przytulić xDD <3 Ale przyznaj , że mimika twarzy Ogurasa wymiata heh xD uwielbiam jego miny są wspaniałe!
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

No trzeba przyznać,że chłopak daje radę xD Ale pisałam już na początku właśnie,że to bolesne jest,że takich fajnych aktorów dali do takiej bezbarwnej dramy. Tak więc: Ogur taaaak (tylko ta fryzura jakaś taka kripi) - drama nieee...
Obrazek

Wróć do „J-drama”