[2008] Zettai Kareshi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2008] Zettai Kareshi

Postautor: Chie » 02 gru 2011

Po długim namyśle postanowiłam obejrzec tą dramę.Takie małe urozmaicenie bo ostatnio cały czas oglądałam k lub tdrame.
Drama po 3 odcinkach podoba mi się.Miałam lekkie obawy bo jestem strasznie uczulona na wszelkie roboty i te sprawy ale skoro ta pozycja miała tyle pozytywnych komentarzy to się za nią wzięłam.
W dramie jest naprawdę sporo zabawnych momentów gdzie po prostu nie da się nie uśmiechnąc.Oczywiście jest tutaj Hiro i ma naprawdę bardzo fajną rolę.Polubiłam jego postac.No i Riko.Ogólnie aktorki nie kojarzę ale jak na razie nie mam do niej żadnych zastrzeżeń no oprócz tego że tak źle traktowała Nighta.Do tego mamy oczywiście wredną koleżankę i reszta ludzi z biura którzy tworzą dośc dobre tło na szczęście nie wychylając się za bardzo.
Co do samego 3 odcinka to to co zrobiła ta koleżanka było okropne no i do tego go zrestartowała.

Dokładnie przed chwilą skończyłam oglądac.Mimo wielu moich obaw drama do końca bardzo mi się podobała.Bohaterowie wszyscy ok.Nawet polubiłam Nakamierego.Za to główna bohaterka czasami było mi strasznie żal NIghta kiedy go tak odrzucała.Ale w końcu przekonała się do niego..Riko momentami strasznie przypominała mi Eikure Nane z urody.Hiro jak zwykle strasznie chudy tutaj był.
Samo zakończenie szkoda że tak się skończyło.Normalnie się popłakałam przy ostatnim odcinku :cry: .Taki idealny chłopak jakim był NIght to skarb :) .Miałam również okazję zobaczyc naprawdę ładne słodycze.Z chęcia bym ich spróbowała. :D

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „J-drama”