[2008] Innocent Love

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 23 lis 2008

Widziałam tylko pierwszy ep, ale zgadzam się w 100% co do głównego bohatera męskiego. Toż to apoteoza sztuczności! W dodatku nie jest przystojny, bo gdyby był, mogłabym mu brak umiejętności w części darować :roll:
Wiem, że po jednym odcinku ciężko się sugerować, ale drama nie zrobiła na mnie jakiegoś powalającego wrażenia. Złego zresztą też nie. Takie właściwie nijakie wrażenie zrobiła. Historia w miarę ciekawa, Maki jak zawsze słodka i w ogóle, no ale czegoś mi brakuje. Strasznie, strasznie żałuję, że to nie Narimiya Hiroki jest wybrankiem Kanon :(
Tak czy inaczej, bardziej przypadło mi do gustu "Bloody Monday", przynajmniej tyle mogę powiedzieć po samym początku obu dram.

[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 24 lis 2008

Okkkkej, nie wiem czy tylko ja jestem taka powolna i sie nie zorientowalam, ale główny bohater jest liderem grupy Yuzu!
Dobrze ze nawet całkiem lubię tą grupę i nie raz śpiewałam ich piosenki, tylko nie do końca wiedziałam jak wyglądają członkowie><;

Teraz będzie mi troche głupio się z niego nabijać><;

Margotka:
Mnie teżnie zachwyciły pierwsze odcinki, ale później robi się coraz lepiej<3
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 04 gru 2008

Hmmm.. obejrzałam 2 odcinki i jest ciekawie ale nadal wkurza mnie główny bohater. Tak sobie myślałam i doszłam do wniosku, że jego rolę powinien zagrać Hiraoka Yuuta (First Kiss, Monster parent) ewentualnie Seto Koji bo obaj mają takie delikatne urody - a ten %$#@ (wybaczcie ^^' ) to nie moge na niego patrzeć. A jak się uśmiechnie, zmruzy oczy i wyszczerzy te zęby :smoke2: to od razu zyłka mi pulsuje i zaczynam go przedrzeźniać :usuck:
Za to rola Hiroki Narimiya zaczyna mnie ciekawić.
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 04 gru 2008

Szczerze mowiac, ja juz ledwo jestem w stanie ogladac ta drame><;
Zaczelo sie robic bardzo ciekawie, tylko ze postac glownego bahatera ruinuje wszystko.
Koles gra, jakby mu ktos powiedzial `wyraz dramat i tragedie swojego bohatera az do bolu`. Przeciez nawet sposob jego chodzenia jest dramatyczny w 138% i do tego sztuczny jak stad na Alaske. Ze o probie grania nawet nie wspomne.
Co sprawia, ze drame ogladam tak jakby to byla komedia tudziez parodia, bo inaczej sie po prostu nie da><;

Martulex taki ladny wstep zrobila - wyczarowane scenariusze, magiczne, cudowne, natlok emocji.
A teraz zostal jak dla mnie smiech na sali, bo choc dzieje sie duzo, i rzeczywiscie owy `natlok emocji` moglby byc, ginie przytloczony beznadziejnoscia glownego bohatera. Szkoda dramy.
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 04 gru 2008

kye.chwan pisze:Koles gra, jakby mu ktos powiedzial `wyraz dramat i tragedie swojego bohatera az do bolu`. Przeciez nawet sposob jego chodzenia jest dramatyczny w 138% i do tego sztuczny jak stad na Alaske. Ze o probie grania nawet nie wspomne.

:mrgreen: trafiłaś w samo sedno. On ma wyrażać smutek, tragedie a tym czasem jak sie uśmiechnie to mam wrażenie jakbym po twarzy dostała cegłą i zastanawiała się "Co się właśnie stało?"

Ale może spróbujmy dać mu szansę. Ja tak zrobię ale nie wiem jak długo mam pozwalać sobie na dostawanie cegłą w twarz :explode:
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 04 gru 2008

Ehm, nie ma po co dawac mu szansy, bo to w sumie oznaczaloby ludzenie sie ze bedzie lepiej, a zadne znaki ani na ziemi, ani na niebie na to nie wskazuja. ><;
I mean, np z kazdym odcinkiem koles dostaje coraz wiecej tesktu do wygloszenia, i co? I nic. Jak byl fatalny i paskudny na poczatku, tak jest nadal.

Cegla w twarz? Ciekawe okreslenie. Dosc dosadne?XD
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 23 gru 2008

Yaaa no nie mogę, obejrzałam już 7 epków i ten Junno-san..... wrrr... no nie mogę on jest straszny :ashamed:
Kiedy płakał to jeszcze jakoś znośnie było ale kiedy się uśmiecha i śpiewa wykrzywiając te usta rany... Psuje mi całą serię. Mam ochotę ścisnąć mu gardło i głośno wykrzyczeć: "dlaczego zostałeś aktorem i muszę na ciebie patrzec?!" albo "kto ci zrobił taką krzywdę i Cię spłodził?!" WYBACZCIE ale takie są moje odczucia :clap:
Jak Junno myslał, że Kiyoka kaput i snuł się jak zombi-Junno po mieście to już musiałam przewinąć bo to było straszne. Ale wątek Subaru i Kiyoki robi sie ciekawszy i wchodzi na pierwszy plan niż Maki hehe...
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 23 gru 2008

Twoja odczucia są jak najbardziej pozytywne xD hehe ja też tak mam w wielu przypadkach :P a może by ktoś mogł jakiegoś linka do tej drami mi uzyczyc....
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Na addicts są torrenty :)
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Dobra Dzięki ściagne jak tylko będę miała sprawnego kompa... niestety teraz ubolewa...:( musze z lapciokiem sie użerać ;/ niedobrze...
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Na tym blogu masz ta dramke i są juz subki do 9 odcinków, trochę timing jest momencikami rozjechany ale mozna oglądac http://jksuki.blogspot.com/
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 23 gru 2008

Buahaha, skonczylam ogladac serie i musze przyznac ze Japonczycy jednak sa mistrzami groteskowych zakonczen. Ostatni odcinek jest tego dokladnym przykladem - niemal rozstania, niemal ponowne zejscia sie - chyba mialo to byc dramatyczne tudziez tragiczne, a wyszlo trochu bardzo beznadziejnie. I komicznie wrecz.
Tak wiec drama, ktora miala potecjal - przynajmniej jesli chodzi o plot - okazala sie komplentym niewypalem. Wiecej niz 3,5/10 to bym jej nie dala, a i tak ocena jest zawyzona przez obecnosc braciszkaXD
Za to plusem ostatniego odcinka jest to, ze jest bardzo malo glownego bohatera, a nawet jak jest to nie mowi za wieleXDD
Tsukush
Przyklejony do ekranu

O Dziękuję bardzo:) jak tylko będę miała sprawnego kompa to odrazu zabieram sie za oglądanie jestem ciekawa tej dramy zwłaszcza że gra w niej Maki a lubię ta aktorkę bardzo bardzo:) Aż sie doczekać nie moge.... mam nadzieję że warto:)
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 24 gru 2008

Ja tez uwielbiam Maki hehe, ale Junya-san grrr.... Powodzenia, ciekawa jestem odczuć innych na temat tego aktora xD Bo mnie chłopak dołuje na maxa.

Widziałam, żdjęcie Junya-san w dłuzszych włosach i... wygląda znacznie lepiej niż w tej dramie. Ale zdjecie i tak nie wyraża jego mimiki i odruchów, które są tak wnerwiające, że... nie będę sie dalej wywodzić bo juz chyba znacie moje zdanie :sweat1:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 24 gru 2008

Aj daj spokój fajnie jest poczytac jak ktoś sie 'zachwyca' xD nie znam tego aktora jeszcze o nim nie słyszałam.... muszę jak najszybciej obejrzeć tą dramke bo sama jestem ciekawa jaka będzie :)

Wróć do „J-drama”