[2008] Giragira

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

[2008] Giragira

Postautor: Yoshiko » 04 lis 2008

Giragira

Obrazek

Tytuł oryginalny: ギラギラ
Liczba odcinków: 8
Nadawca: TV Asahi
Emisja: 17.10.2008 - 05.12.2008
Czas emisji: piątek, 21:00
Piosenka przewodnia: GIRL NEXT DOOR - Jonetsu no Daisho

OBSADA:
* Sasaki Kuranosuke as Nanase Kohei
* Maya Miki as Sonobe Yuki
* Hara Sachie as Nanase Momoko
* Miura Shohei as Shoji
* Abe Tsuyoshi
* Ashina Sei
* Tanaka Yoji
* Kotegawa Yuko
* Ishibashi Ryo as Katsuragi Taisei

GOŚCIE:
* Igarashi Shunji as Eagle
* Hara Mikie (原幹恵)
* Toda Keiko as Asaoka Misa
* Sakimoto Hiromi

TREŚĆ:
30-sto paroletni Kohei ma kochającą żone i córeczkę ale po stracie pracy nie może znaleźć nowej. Przypomina sobie stare czasy kiedy sam pracował w Host Clubie. Odwiedza dawną koleżankę u której pracował i prosi o prace jako host. Oczywiście, on to robi dla rodziny więc pracuje w tajemnicy przed nimi.
Czy żona dowie się jaka prace ma Kohei? Czy kohei ma szanse zostac Hostem nr.1? zwłaszcza, że ma przed soba silnych rywali? A może to o Koheia będa walczyć Host Cluby w mieście?

OD SIEBIE:
Prawde mówiąc drame zaczęłam oglądać, że względu na Igarashi Shunji :smitten: Super wygląda w blondi i ma charakterek i dobry i zły :victory:
Niestety gra tylko w 2 odcinkach :fist: Juz mi popsuli serię...
Sama drama mimo Eagle ( Igarashi Shunji ) na razie mnie wciągnęła, więc będę oglądać.
Zapomniałam jeszcze wspomnieć , że gra równiez Miura Shohei :hurra: Na szczęście on zagra w całej dramce i tez jest hostem :twisted:

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 05 lis 2008

fufufufufu, kolejna dramka o hostach? Chyba cóś dla mnie? ;D
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 05 lis 2008

Ta o hostach ale głównym hostem jest 30 paro-latek :crazy: A Eagle gra tylko w dwóch epach :fist: Jedyna nadzieja jest w miura Shohei :meditate:
natomiast reszta hostów-serial pokaże...
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 12 lis 2008

A obejrzałam sobie te kilka pierwszych odcinków i, hmmmmm,
trochu to jednak dziwne, że głównym bohaterem/najlepszych hostem jest 30paro latek f^^;
Nie żebym miała coś przeciwko osobom powyżej 30 ale chyba z definicji host = młody jurny<3

I ogólnie, jak na hostów to są mało zrobieni. Spodziewałam się bardziej błyszczących strojów i lepszych fryzur?
Bo zdecydowaie nie brałam się za tą dramę dla plotuXD
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 24 lis 2008

Ja twardo oglądam dalej, mimo iz brakuje mi EAGLE, w kazdym odcinku robi się ciekawiej..
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 24 lis 2008

Ja tez oglądam dalej, bo w sumie bardzo nie lubie porzucać dram (no chyba że bardzo na to zasługują><)
A okazała się nawet nie byc zła, dopóki nie chce się jej traktować poważnie (szczególnie te draaaamaaaaaty które się ta dziejąXD Oh puhlease)
Ale niestety przesłodzony obraz super-duper szczęliwej rodziny działa mi na nerwy. Juz bardziej lukierkowego imagu nie mogli wymyślić?
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 04 gru 2008

Jestem juz po pięciu odcinkach i dalej mnie ciekawi ta dramka, ale mogli by większą uwagę przykuć do hostów, fakt oraz do ich wyglądu. Bo czasami mam wrażenie jak bym widziała gorsze wcielenie chłopaków z Gokusen - duużo gorsze.
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 08 gru 2008

Yoshiko pisze:...ale mogli by większą uwagę przykuć do hostów, fakt oraz do ich wyglądu. Bo czasami mam wrażenie jak bym widziała gorsze wcielenie chłopaków z Gokusen - duużo gorsze.

Eeeej dokladnie, mam wrazenie ze byle host z mojego ukochanego Dotonbori np wyglada duzo bardziej 'hostowo' niz oni wszyscy razem wzieci><; Pod wzgledem wizualnym to sie trochu zawiodlam.
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 13 gru 2008

A skonczylam wczoraj ogladac serie (swoja droga dziwne ze tylko 8 odcinkow zrobili - drama nie cieszyla sie popularnoscia? czy z góry była tylko na 2mce zaplanowana?) i ani ono parzy ani ziębi.
W sumie wszystkiego niemal można było się domyślić, szczególnych dramatów czy porywających scen nie było i jedyna refleksja jaka mi sie nasunęła to to, że powinno się zmienić opis dramy z 'drama o hostach' na 'drama pt praaaaaise teh famiiiily'><:
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 14 gru 2008

Mi został ostatni odcinek do obejrzenia czekam na ostatnie subki. Cóż... hości jako hości nie popisali sie wyglądem, a ci co byli fajniejsi poza oczywiście Miura Shohei to wystapili goscinnie jak Igarashi Shunji ep 1-2 i Wada Masato ep7 + plus tych dwóch z dolnego zdjęcia :D
Same tempo akcji całkiem szybkie, historia średnio ciekawa ale mogę ją zaliczyć do dram, które można ( a nie "warto") obejrzeć.

No to foto:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 14 gru 2008

Heh, zdjecia wygladaja duuuuuzo bardziej blyszczaco i zachecajaco niz fatyczny Rink w dramie>>; Szkoda.
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 23 gru 2008

Może w nowym roku bedzie nowa lepsza drama z hostami w roli głównej bym chetnie zobaczyła: Miura haruma, Seto Koji, Igarashi Shunji, Yamamoto Yusuke, Okada Masaki, Ikuta Toma, Taguchi Junnosuke, Akanishi Jin, Yamada Ryosuke i Daiki Arioka :kyaa: to by była rozkosz dla duszy... :smitten: :smitten:
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 23 gru 2008

Haha, zabrzmialo jak swiateczny list z zyczeniami do mikolajaXDD
Ale tez z checia zobaczylabym drame z hostami, w ktorej dla odmiany hosci byliby przystojni, chcociazby jakis janizowy bozonarodzeniowo-noworoczny-fanservice-specialXDDD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 29 gru 2008

2 odcinki to może jeszcze za mało, żeby ocenić dramkę ,ale Giragira na razie zdecydowanie mi się podoba! No ale coż się dziwić, skoro hosto należą do mojego top 5 dramowych motywów. A do tego jeszcze lokalizacja: Roppongi, lepszej wybrać nie mogli. Hości z Ropongi to jest to! ^_^v
I nawet mi nie przeszkadza, ze nie są jacyś tam specjalnie urodziwi.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 17 sty 2009

Tak ogólnie to drama wypada dość przeciętnie. nie spodziewałam się nie wiem jak dobrego plotu, więc nie jestem zawiedziona, ale chyba Yaoh miało więcej klimatu.
No i ten główny aktor... lubię go w rolach drugoplanowych, ale tutaj nie bardzo się nadawał.

6,5/10. Drama jest krótka, tylko 8 epków, można sobie obejrzeć.

Wróć do „J-drama”