[2004] Xmas Nante Daikirai

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

[2004] Xmas Nante Daikirai

Postautor: Yoshiko » 22 lis 2008

Xmas Nante Daikirai (2004)
Obrazek
Tytuł: Xmas Nante Daikirai / I Hate Xmas / Christmas Nante Dai Kirai
Liczba odcinków: 4
Nadawca: NTV
Emisja: 13.12.2004 - 16.12.2004
Piosenka przewodnia: Sex Pistols - Anarchy in the U.K.

OBSADA:
* Fukada Kyoko as Kurihara Fuyumi
* Akanishi Jin as Kitagawa Sho
* Yamada Yu as Murakami Rena
* Kimura Ryo as Okura Masaya
* Kabira Jay as DJ Sugisaki
* Yue Takeyuki as Ueda Tomohiro
* Monsieur Kamayatsu as Okura Hiroshi
* Kaneko Ken as Kihara Kensuke
* Nakayama Megumi

OPIS:
To krótka 4-odcinkowa drama opowiadająca o grupie przyjaciół, którzy maja problemy a zbliżające sie święta Bożego Narodzenia doprowadzaja ich do frustracji. Akanishi oczywiście próbuje powiedzieć o swoich uczuciach kolezance ale ona traktuje go jak przyjaciela z dzieciństwa.

OD SIEBIE:
Dośc stara drama i kurcze ostatni odcinek jest problem z obejrzeniem go mimo, że dobrze się ściągnął, więc nie wiem jak się kończy. Jak ktoś znajdzie gdzieś niech da mi znac, proszę ^^'

FOTKI:
Obrazek[ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 22 lis 2008

Ja miałam wszystkie z d-addicts, w też kiepskiej jakości (i chyba wersji w dobrej jakości nie ma), ale z 4 epem było wszystko ok... Może to coś w kodekiem?

Drama jest cienka jak barszcz, ale dzięki Akanishiemu (i pewnie dzięki temu, że krótka,) przyjemnie się ją oglądało. 3,5/10 (choć za Jinka można by było spokojnie dac ze 2 punkty więcej :D :D :D)
Ale może w okresie świątecznym warto dać jej szansę? ^__^ w końcu 4 odcinki to posiedzenie na jeden wieczór^^
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 23 lis 2008

Właśnie ze względu na jinka opisałam dramkę.

A czwrty ep miałam z community i po sklejeniu HJ split ostatni ep ma 13 sekund a na addicts sa tylko zsubowane 2 epki, więc nie wiem jak to masz z addicts?
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 04 sty 2009

O~ moj ty smutku. Ogladnelam to tylko i wylacznie dlatego, ze pojawia sie tam Jin, ale drama jest beeeeznadziejna. Nie zebym oczekiwala czegos inteligentnego czy cokolwiek, ale np motywy z szukaniem tipsa na plazy uwlaczaja nawet mojemu IQ4 XDDD

Co w sumie nie zmienia faktu, ze Jin jest sliczny jak zwykle, taka slodka laleczka~, szkoda tylko ze w wersji czteropikselowej><;
Za to Kyoko byla wkurzajaca juz wtedy, bleh, baaardzo za nia nieprzepadam.
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 05 sty 2009

Racja Jinek always cute xD Dobrze, ze na addicts wyszła cała seria na raz bo nie widziałam ostatniego epka. Musze nadrobic troche dramy bo ostatnio pochłoneła mnie miłość do kogos bardziej realnego niż Jinek czy Shirota...
Awatar użytkownika
Ferris
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ferris » 05 sty 2009

Słodki, uroczy i śliczny, ale nawet to mnie nie zmusiło do obejrzenia tej dramy w całości. W sumie nawet nie dałam rady obejrzec w całości pierwszego odcinka. Drama jest koszmarna. Może jeszcze kiedyś do niej podejdę, jak już nic kompletnie nie będę miała do obejrzenia.
[img]http://i297.photobucket.com/albums/mm218/Ferris_s/junjae.gif[/img]
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 16 sie 2009

no cóż, Jin jest taki kochany w tej dramie, ta mina zbitego pieska, którego non stop chce się przytulać zeby nie smutał więcej :giggle:
reszta to takie nic wciągającego XD (ah treasure hunt z tipsem w roli głównej i śpiącą królewną, sugoooi lol *sarkazm*) :twisted: :twisted:
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD

Wróć do „J-drama”