[2004] Vampire Host

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 16 lip 2009

Dwukwiat pisze:Transfromacja... HENSHIN?! *rotfl*

Hahaha, za duzo KamenRider?XD Ale jak sie zastanowic - to zawsze stawal pozniej w ustalonej pozycji i zaczynal wyglaszac przemowienie - hmmmm, cos w tym jest?XDD

Azzel pisze:Ale te momenty jak wyje - normalnie my o wampirach czy o wilkołakach mówimy bo czasem nie czaję

Eejj no, wilkolaki to sie dopiero pojawia... w ktoryms tam ocinku ;p
No a przynajmniej dla odmiany tutaj wampir wyje a nie gra na pianinieXD

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lip 2009

Haaa, doogladałam całe^^ I powiem ze mi się podobało ^^ Nie żeby zatrważała dramka błyskotliwością ale jako komedia naprawdę dobra dramka była, no i główną parkę bohaterów bardzo polubiłam. Suou - po pierwszym epie - nie bardzo byłam przekonana zwłaszcza po jego transformacji >< Ale potem doszłam do wniosku ze całkiem całkiem jest, no i tak zabawnie wyglądał w tych gatkach skórzanych, taki tyczkowaty i jak go Rion kopała to tak zabawnie się potykał o te nożyska swe^^ (nie wiem czemu ale miałam skojarzenia z Gacktem momentami jak go widziałam)
A no i ta trumienka Suou, soczki marchwiowo-pomidorowe, jego przemyślenia na temat smaków rożnych rodzajów krwi - bodajże o 0 było coś ze jest jak dodatkowe Miso *LOL*
Co do trumienki - podobał mi się motyw jak Suou chciał spać a w trumience już Rion się rozgościła^^
No i wszelkie dodatki krzyże, czosnuś, światło słoneczne, miło było tak to wszystko wywrócić do góry nogami.
Swoja drogą do tych wszystkich spraw - to po prostu podziwiam tą dziołszkę - jak na nastolatkę to nieźle naoglądał się trupów - już nic nie mówiąc o tym jak sama skończyła... Ja chyba jednak bym po paru takich przypadkach trochę podupadła psychicznie - dużo obcych trupów i nie tylko... Normalnie wróżę jej przyszłość w kryminalistyce, ewentualnie cos związane z kostnicą, zakładami pogrzebowymi czy bardziej żywa praca - chirurg...
Jak już wspomniałam ale wspomnę raz jeszcze - Suou uwielbiałam i nie tylko za trumienkę, nożęta itd ale jeszcze cza dodać powiewającą na wietrze pelerynkę oraz jego przemowy <świetny motyw jak przerwała mu nawet zahipnotyzowana Rion gadkę xD> No i czyż on nie jest słodkiiii?? Chce też takiego wampirzego hosta na własność noooo.
No i o dziwo nawet i Rion polubiłam - nie wiem czy to nie zasługa Kaori Yuki bo cała drama pachnie tu zagraniami owej pani - zwłaszcza pewnego rodzaju "brutalność" no i zakończenie również - oi, bardzo jakoś tak się zawiodłam mimo ze zakończenie złe nie było, ale jakoś mi się życzyło im wspólnego pożycia >< Mimo ze człowiek wiedział jak się to skończy. A tak wracając - to oczywiście Rion miała bardzo Kaori Yukiowy charakterek bezczelniachy no i aktorce całkiem nawet to wyszło no i też te stroje - zwłaszcza fajna scena jak Rion stwierdziła - że jej sie cosplay'e nawet całkiem spodobały i chciała wrócić do bycia pokojówką xD
No do tego też całkiem fajnie wypadła parka policyjna - Dai...dai dai... Daimos xD (który na dodatek wyssał krew z wampira - robi wrażenie - choć tu bym się uczepiła tego ze przecie rany zasklepiały mu się szybko...Ale w tej dramie nie będę się czepiać niedociągnięć bo nie ma po co chyba ^^) oraz pan od krwotoków i robienia perwersyjnych zdjęć, nie ważne czy to żywe czy martwe grunt ze ładne. No i jego kwestia odnośnie dresu - po prostu wymiękłam...
No i do czepiania się to mam - koleżanki Rion - dziołszka była może i upierdliwa i wścibska itd ale głowę na karku w miarę miała (mimo ze sama się prosiła o zrobienia sobie krzywdy), ale koleżanki wymiatały głupotą zwłaszcza ta jej przyjaciółka. No i motyw ze ich życzeniem jest wieczna piękność - pliiiiissss....
No a drugi motyw do narzekania to wampirzyca - nie lubiłam panny i mnie w ogóle nie przekonywała - właściwie jak większość aktorów z danych opowieści taka średnia była, za to ci właściwi nadrabiali (ooo, uwielbiałam hosta którego maltretowała Diana <3 No a Diana mi się kojarzy baaardzo z a@D i nawet ten sam ruch tu wykonała co tam xD z resztą obie dramy są bardzo "mangowe" i chyba za to je lubię;p)
<chyba muszę przypomnieć sobie dobrze mangę o zupełnie nie pamiętam już jej oO>
A na koniec: "Spójrz na tą drapieżną posturę" *LOL* - Mrrr, yay~panda <3 :rolly:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 18 wrz 2009

nareszcie skonczyłam tę dramę.
trochę długo mi to zajęło, bo mało czasu miałam, ale skończyłam!
strasznie mi się spodobało. absurd gonił absurd. uśmiałam się chyba bardziej niż oglądając Hana Kimi ^^

Suou był przeuroczy z tymi wystającymi kośćmi policzkowymi, słodkimi ząbkami i długimi nogami, o które się potykał <3
w ogóle cały był taki anorektyczny xD
wycie i przemiany mnie powalały za każdym razem xD po przemianie wyglądał super. przed zresztą też xP szkoda tylko, że miał jakieś dzikie pasemka. gdyby miał całe czarne hery to byłoby marzenie... <3
no i trumienka była boska. <3

polubiłam Rion. zwykle w takich dramach główne bohaterki to takie słodkie idiotki, albo twarde kobitki, z których na koniec robią się ciepłe kluchy. a tu proszę: od początku do końca nasza Rion nie spuszcza z tonu. w sumie można ją nazwać 'zosią samosią' bo sama wszystko chciała załatwić, ale to nie jest tak wkurzające jak np. u pani policjant w Orthros no Inu >.<
jej droczenie się z Suou i kopanie go jest bezcenne.
strasznie podobał mi się fragment, kiedy Rion mówi Shinigami Hostowi, że zna takiego hosta, który jest dupkiem itp. i nagle przejście kamery na Suoua, który kichnął nad gazetą i 'eeh? przeziębienie?'. przewijałam to chyba z 5 razy xD

Diana była dobra. te jej stroje. i bicie hostów. i w ogóle przymilanie się do Suoua xD
jej hentai asystent też rządził xD

dobrze, że oni mówili na wampiry 'kyuketsuki' a nie 'bampaja'.
łoooh, dzięki ci boże! xD

a teraz
Obrazek
znajdź 5 różnic. xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Satsuki YO!! » 04 lis 2009

Kyaaaaaa, moja pierwsza drama xD Nieskończenie durna, ale i tak ją kocham ^.^ Diana wymiata xD
"zenzen chigau, zenzen chigau!" xDD
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 04 lis 2009

Kibou pisze:a teraz
Obrazek
znajdź 5 różnic. xD

Eee... po lewej jest czarno-biały, a po prawej w kolorze? xP

Kibou pisze:strasznie podobał mi się fragment, kiedy Rion mówi Shinigami Hostowi, że zna takiego hosta, który jest dupkiem itp. i nagle przejście kamery na Suoua, który kichnął nad gazetą i 'eeh? przeziębienie?'. przewijałam to chyba z 5 razy xd

W ogóle te odcinki z Shinigami Hostem były niezłe, tylko nie wiem, skąd wytrzasnęli takiego obrzydliwego faceta do jego roli >_<
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Re: [2004] Vampire Host

Postautor: Rosia-chan » 29 wrz 2010

Jestem jeszcze w trakcie,ale strasznie mi się podoba. Mimo,że wzięli aktorów,którzy z tego,co szukałam wyglądają na początkujących,to dają radę :)
Rion traktuje z kopa Suou,Suou strzela bezbłędne miny i te ich rozmowy <3
Drama wymiata! :)
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 29 wrz 2010

hahah ja ją kiedyś zaczęłam ale czułam, że zaczynam po niej świrować xD
jakoś tak ograniczałam i oglądałam jako przerywnik/odskocznię od normalnych dram.
gdzieś tam się w połowę zatrzymałam.. może kiedyś obejrzę resztę ^^
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 30 wrz 2010

Świrować,Cherry? Ale że jak? O.o
Moim zdaniem z tym rykiem przesadzili ździebko - bardziej do wilkołaka niż do wampira pasuje.
Strasznie podobają mi się efekty,które zastosowano przy transformacji Suou :) Jak mu oczy kolor zmieniają. Świetnie to wygląda! I bawi mnie,ze włosy mu się stroszą xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 30 wrz 2010

haha no zaczęłam naśladować tego pseudo-wampira, to po pierwsze xd
a po drugie to czułam się jakaś taka odmóżdżona
i jak widziałam kolejny ep to miałam dość.
niektóre j-dramy są naprawdę idiotyczne....

ale transformacja fajna w ogóle to na początku ta drama wydawała się super tylko taka zakręcona. ale co za dużo to niezdrowo (przynajmniej w moim wypadku xD)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 30 wrz 2010

No skoro tak uważasz... :)
Mnie martwi,że nie mogę znaleźć nigdzie piosenki,która jest endingiem :/
Obrazek

Wróć do „J-drama”