[2009] Atashinchi no Danshi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 30 maja 2009

Masz żeby Ci nie było smutno :P (niestety Daiwa House wcięła się w kadr, ach! Ci to mają wyczucie).
Spoiler! Obrazek

BTW ja mam nadzieję na jakąś scenę Chisato - Juzek bo według mnie należy mu się, a co! :D Chłopak się trochę zmienił jednak ;] Już nie podwija ręcznika tak wysoko xD

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 30 maja 2009

co do screena...
*zaciesz* :excited:

lovegood pisze:Już nie podwija ręcznika tak wysoko xD

plus dla nieeeegooo!
najlepiej niech z każdym dadzą jej scenę, bo się odcinki kończą ;D
temu bishowi z kafejki mogłoby się poszczęścić w którymś odcinku...
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 30 maja 2009

najlepiej niech z każdym dadzą jej scenę, bo się odcinki kończą ;D
Ta już widzę Akirę z Maki...ehh teraz tak ogólnikowo bo wypowiem się dopiero jak będą suby do 7 odcinka.
Hiwatari-kun fanclub śliczna sygna, ta na środku oczywiście hehe ;)
Przejrzałam tak właściwie ten 7 ep (RAW) i stwierdziłam, że coraz mniej lubię Sho, jakoś zaczął mnie denerwować. Za to grzywka Satoru wymiata xD
http://blog.watanabepro.co.jp/showimg.p ... .jpg&w=240
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 30 maja 2009

haha, grzywka od linijki ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 31 maja 2009

Był Fuu, był Sho teoretycznie Akirę przytulała już no to zostaje szansa na Satoru, Juzka (chyba ze liczyć to jak się Chisato na niego rzuciła) no i... Takeru xD A na samym końcu będzie fanklub xD Chisato dla wszystkich! A co!
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 31 maja 2009

Normalności w tej doramie brak ehhh...odcinek słodko-gorzki, nie raz się uśmiechnęłam ale i też łezka się w oku zakręciła. Nie sądziłam, że tak polubię Akirę, a jego zasypianie o 9 jest słodkie ^^
Co do kiss'a to był to jeden z najbardziej zwalonych pocałunków jakie widziałam. Już pomijam fakt, że Sho się od niej odbił (tak jak słusznie lovegood stwierdziła) to czy Maki chociaż raz mogła by wyrazić jakieś uczucie gdy ją ktoś całuje? A po za tym do takiej sceny dała bym krótszy kiss a nie tak na maksa przeciągnięty.
Scena w klimacie Hana Kimi była nawet całkiem fajna, chociaż myślałam, że tam w jednym momencie Sho zaśnie hiehie....
A co tam jeszcze? A Fuu-chan, jestem odmienna i go kocham xD

No i miałam jeszcze wspomnieć o ich pokojówce, racja mina kiedy przegrała z Maki bezcenna i ta kwestia z "Inoue-san" co niby nie umie pisać po japońsku hehe....A nowa pokojówka bardzo udana a raczej udany xD zwłaszcza jak chciał wejść w obraz :D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 31 maja 2009

yeeeeeeeeeey, to było taaaakie urooocze, jak się wszyscy popłakali.
tylko przytulić jednego po drugim ;D
Satoru jak zwykle kawaii. i ta jego grzyweczka od linijki... <3
ahh, Masaru bez makijażu... i świat stał się piękny... ^^
a kiss to już w ogóle... żal.jp... już naturalniejszy był pocałunek Shuna i Tomy w Hana Kimi xP i to 'odbicie' jak już wspomniałyście... kurde, nie postarali się, no! jeszcze jak na przypadkowe zbliżenie, to na strasznie długo się do siebie przyssali xP
w ogóle od pewnego czasu jak widzę gdzieś kafejkę internetową, to wyobrażam sobie że zaraz wypadnie z niej kafejkowa banda z 'Atashinchi...' i zawsze wybucham śmiechem.
ostatnio tak mi się przydarzyło w autobusie i to było dziwne xPP

Chisato dla wszystkich! A co!

ta, pobiją się o nią i w ramach kompromisu rozerwą ją na strzępy ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 31 maja 2009

Kibou pisze: już naturalniejszy był pocałunek Shuna i Tomy w Hana Kimi xP

Nie żeby coś tego ale pocałunki Shuna z chłopakami są bardzo naturalne xD Ale prawda jest taka że to już nawet Hiro w Hana Kimi włożył w przypadkowy pocałunek z Nakao więcej uczucia niż Maki z Sho :P
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 cze 2009

Juuuuuuuuuuuzek!!!!!!!! Normalnie ubrany i w tych słodkich okularkach!!!!!! O ja cię wiercę!!!! :D :D Uwielbiam go :)
I Akira z tym swoim zasypianiem :P I z konkursem Japan Hot Boys :D LOL
O Jezu, dobra, nie bede się rozpisywac, bo wszyscy już widzieli i wiedza o co chodzi... :) Ale Satoru jest jak zwykle wspaniały, i nowa pokojówka też nie najgorsza :D
Tylko ten pocałunek niemrawy.... I o co chodzi temu prawnikowi? :P
Nie mogę sie doczekać nowego odcinka!!!!
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 01 cze 2009

a propos prawnika...
dzizys, każda nowa jego para okularów jest gorsza od poprzedniej ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 03 cze 2009

to nie był kurna kiss to była porażka XDXD przypadkowe kissy nie musza przeciez wygladac jakby cos sie nagle przykleilo do twarzy lol i to zwolnienie, haha XD
Spoiler! (spoileeer lol) to jezd real shosato XDDDObrazek

anyway, i want more :twisted:
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 03 cze 2009

Kibou pisze:a propos prawnika...
dzizys, każda nowa jego para okularów jest gorsza od poprzedniej ;D

O matko... Nawet ja, fatyszystka okularów wszelakich muszę ci przyznać rację XD On wręcz się znęca nad pięknymi oprawkami! *totalne megane otaku mode:on* dobra, nie zwracajcie na mnie uwagi :giggle:

exia pisze:to nie był kurna kiss to była porażka XDXD przypadkowe kissy nie musza przeciez wygladac jakby cos sie nagle przykleilo do twarzy lol i to zwolnienie, haha xd2
(spoileeer lol) to jezd real shosato XDDD

where is ten ep?! człowiek po nocach siedzi i czeka na tego rawa.... a tu kicha XD Shosato górą <3 :D
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 03 cze 2009

Ep 8 baaardzo fajny. Chociaz tak szczerze mówąc nie chcę żeby Chisato była z Sho...Mimo że bardzo go lubię :P W tym odcinku najlepsze było śniadanie w samych ręcznikach :D huh :P
Awatar użytkownika
Patu-chan
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Patu-chan » 05 cze 2009

Oglądam AnD już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz mam okazję sie wypowiedzieć XD
Jejku, kocham to! XD Na tyle, że nie mogłam wytrzymać i musiałam podejrzeć co się stanie w tym 8 odcinku, przez co teraz moja ciekawość jest jeszcze większa.
Jak zobaczyłam kissa (o ile w ogóle można to tak nazwać) w 7 epie to myślałam, że padnę. Niezły przypadek XDD
I chyba nadaję się do tej całej rodzinki, bo płakałam razem z nimi kiedy matka Akiry jednak się nie pojawiła XD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 05 cze 2009

Ej ja też miałam łzy w oczach...Dwa razy w tym odcinku nawet bo jeszcze jak Juzek/Masaru opowiadał o tym że to on zabił swoich rodziców...

A ja czekam na suby i odcinek nr 9 :D

Wróć do „J-drama”