[2009] Atashinchi no Danshi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 15 cze 2009

Take, Take, Takeruuu....a przepraszam to nie tan Takeru XD ale fakt faktem od razu lepiej jak zmienił fryzurę :D
Najbardziej powaliła mnie w tym odcinku mimika twarzy Maki-san....a dokładniej jej brak. Jakim cudem ona ma tyle ról to ja nie wiem....
Satoru był słodki z tym skakaniem na skakance ^o^ po prostu cud, miód i czekolada :D
Masaru...chciało by się powiedzieć, że wydoroślał ;)
Fuu-san i chyba nic więcej pisać nie muszę na jego temat :D

Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 15 cze 2009

Kibou pisze:oni rozpaczali, jakby Takeru umierał, a nie wyprowadzał na drugi koniec miasta (czy coś) :sweat:

dokładnie, ja nie wiem po chu ta cała dramaturgia jakby nie wiem co to miało być XD wyprowadził się, wielkie rzeczy lol niech sie cieszą, że nie na islandie czy cos lol

ogólnie to oprócz sprawy z takeru to odcinek taki zwykły :D

a Satoru na skakance, o jeez lol koji to zawsze jest słodki :D z tą swoją grzyweczką (którą codziennie fotografuje i wstawia na bloga XDXDXD 100fryzur grzywki by seto koji yay lol powinien otworzyć swój salon XDXD)

ciekawe co jutro zapodadzą :D

Avalia pisze:Najbardziej powaliła mnie w tym odcinku mimika twarzy Maki-san....a dokładniej jej brak. Jakim cudem ona ma tyle ról to ja nie wiem....

Jest kawaii to ma i role XD anyway, fakt, ta mina jest identyczna chyba wszędzie :giggle: no może w nobucie była mhroczna a nie słitaśna więc to jakaś odmiana lol
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 cze 2009

To ja się dziwię, bo ja akurat bardzo lubie Maki i uważam, że w łaśnie w każdej roli prezentuje coś innego :P

Jaki Takeru się piękny zrobił... wystarczyło trochę żelu i maszynka :D
Koji, mój bohaterze, nauczyłeś się skakać przez skakankę (Are you... by any chance... a sport retard? - Fuu mnie rozwalił :D)

Ach, szkoda, że Takeru ich opuścił i szkoda, ze już tylko 2 odcinki.... Akcja sie zagęszcza... Maki unika Rubika, Juzek sprawia, że zaczynam nawet uważac go za sexy, a myślałam, że to mi się nigdy nie zdarzy :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 15 cze 2009

Eggie pisze:Juzek sprawia, że zaczynam nawet uważac go za sexy, a myślałam, że to mi się nigdy nie zdarzy :D

ahh, co to AnD robi z ludźmi...
(chyba się powtarzam xP)
(i do Juzka nic nie mam, wręcz przeciwnie ;D)
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 16 cze 2009

Obejrzałam z napisami i mogę się śmiało zgodzić z Avi że Juzek wydoroślał :D Teraz bardziej przypomina Kayashime z Hana Kimi :)

Ten odcinek był strasznie smutny. Jakoś tak nie bardzo było do czego się usmiechać. Z tych radośniejszych momentów to tylko Satoru i skakanka :) Lina już leży na ziemi a on uparcie skacze :D Takeru z inna fryzurą od razu lepiej :D Podobał mi się Akira kiedy "poprosił" Takeru o ten płaszcz/wdzianko/cokolwiek to jest. To było takie...no właśnie, jak ten cały odcinek :P Czekam do 13 na 10 epizod (je je je) a potem na napisy :) A za tydzień finał!!! :( Buu ja zdążyłam pokochac tych braci!!!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 cze 2009

poza tym, kurde, oni rozpaczali, jakby Takeru umierał, a nie wyprowadzał na drugi koniec miasta (czy coś)
u Japończyków ten koniec miasta chyba daleko może być >< Cóż w jakiś sposób to przykre bo jak ktoś daleko mieszka ciężej spotkać się z kimś takim, poza tym cały klimat - brak wspólnych posiłków i takich tam innych, już nie to samo.
Właśnie tak miałam wrażenie ze Takeru zaczął wyglądać lepiej... to to o fryzurę chodziło,aaaa...
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 16 cze 2009

lovegood pisze:Buu ja zdążyłam pokochac tych braci!!!

znam ten ból... :hug:
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 19 cze 2009

Sorry że sobie odpowiadam, ale.......

KOCHAM FUU !!!!!!!!!

On jest boski i prawie tak śliczny jak mój Takeshi
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 cze 2009

Fuu??? :D No nie podejrzewałabym cię :D
A Juzek?
A RUBIK?
A.... Koji? :D
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 19 cze 2009

Ja bardzo dobrze rozumiem miłość do Fuu. Oprócz Kojiego to Kaname jest właśnie ulubieńcem moim w tej dramie XDDD.
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 19 cze 2009

Fuu Fuu Fuu i basta Józek i reszta jak najbarzdiej ok! :wink:
Ale Fuu rządzi jak narazie :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 19 cze 2009

sweetluluby pisze: [..] Józek [..]

Lulu, Juzek. ten Juzek jest przez u, bo Yusuke ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 cze 2009

A tam: Juzek, Józek... Ogórek, Ogurek... jeden pies :D Wszyscy wiedzą, o kogo biega... :P

No... niech będzie, że Fuu jest najwspanialszy, przynajmniej jedna konkurentka mniej do podziału Kojim :D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 20 cze 2009

Eggie pisze:No... niech będzie, że Fuu jest najwspanialszy, przynajmniej jedna konkurentka mniej do podziału Kojim :D

polać jej, dobrze godo! ;DDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 20 cze 2009

U mnie też no.1 Fuu my forever love ^o^ zaraz po nim ląduje oczywiście słodki Satoru, a dalej Takeru Akira i Masaru na trzeciem miejscu, no i ostatni na piątym miejscu Sho (puste zostawiam 4 miejsce dla podkreślenia jak mnie Sho zaczął irytować).

Wróć do „J-drama”