[2009] Majo Saiban

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 cze 2009

a może sink? xD Pasowało by, w ogóle często w dramach używają tego słowa i im zawsze wychodzi coś bardziej podobnego do topienia niż myślenia xD

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 02 cze 2009

dla mnie to było w ogóle 'sink tuwaisu' ;D ale w sumie lubię jak Toma tak mówi. to takie urocze xPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 08 cze 2009

Napiszę krótko, 6 odcinek klasa, wszystkie akcje Tooru prześmieszne, aż człowiek zaczyna widzieć światełko w tunelu Ale końcówka po prostu 'daje po mordzie', takie otrzeźwienie. no bo przecież pięknie mogło być tylko przez chwilę ;/
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 cze 2009

Trochę w tyle jestem - dopiero 5 ściągam... Ale widzę ze osób oglądających się wykruszyło trochę. Chyba szkoda bo nie taka zła ta dramka, z serii coś się dzieje myślę że całkiem dobra:)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 09 cze 2009

ja też jestem tylko po czwórce, ale to dlatego, że ja za RAWy się nie biorę, bo i tak nic nie zczaję. jedynie mogę sobie na obrazki popatrzeć ;D
jedyna moja nadzieja w Otai, że z dobroci serca podrzuci mi jakieś napisy... :puppy:
Chyba szkoda bo nie taka zła ta dramka, z serii coś się dzieje myślę że całkiem dobra:)

ta drama jest przegenialna. po skończeniu Bloody Monday mam niedosyt emocji, dlatego męczę te epy które mam na kompie i próbuję przewidzieć ruchy niebieskowłosego w następnych epach ;DD (ahaha, baka ze mnie ^^')
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 cze 2009

ep przetłumaczony jest dostępny (co prawda nie na addict'cie,ale jest^^) Zajrzyj tu: http://nomanymore.blogspot.com/
No i tak w 5... ciężko powiedzieć coś więcej,Pomarańczka wysiliła się trochę i pomyślała trochę no i coś ciekawego wymyśliła, pan białousty szaleje jak zwykle no i jedyne to się zastanawiam czy wiedźma rzeczywiście jest niewinna czy to znów odwrócą wszystko. No i panna pomarańczki pokazała duuuuże pazurki, nie wiem, ale z czymś mi się to kojarzy, tylko czekać aż się rzuci białej do szyi xD
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 10 cze 2009

Moje tłumaczenie będzie juro, bo czasówka się robi....

a ja obejrzałam "Bump off lover" i ta dama mi pranie mózgu na temat teorii zrobiła i mam ich o Majo Saiban coraz więcej.

No bo tak myślę, Wiedźma chyba wiedziała, że guzikiem to się nie zabije? Albo, czy możliwe by było, żeby ten brat zmarłego w jakis sposób jednak z nią współpracować?
A może Tajwan mi pranie mózgu znowu zrobił i będzie całkiem banalnie?
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 10 cze 2009

mi się wydaje, że ten braciszek coś kręci...
no i że niebieskowłosy jeszcze nie raz zmieni strony ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 11 cze 2009

łaaaaaaaaaaaaaaaaa!
te epy są sta~nowczo za krótkie jak na mój gust. odczuwam pewien niedosyt na końcu każdego odcinka xP

ale, ale do rzeczy.
to było sugo~i kawaii, jak Tooru się wkurzył na matkę. tak fajnie potupał. i ten karton. yey! :giggle:
plan pomarańczowego... aż mi szczena opadła! byłam PEWNA, że on chce spłacić 1 mln! có~ż za miłe zaskocze~nie~... ;D

w sumie łajto-san i orendzi-san do siebie pasują. tak jak on jest rozgarnięty, tak ona - ułożona.
fakt, że jest mężatką można spoko~jnie pominąć ;D
aaah~, ciekawe czy na końcu będą ra~zem...?

ta jego Kaori... dzizy~s, boję się tej kobiety xD w sumie nie dziwię się, że jest zdesperowana (też bym była ;D), ale... nie wiem co może jej strzelić do głowy! pionkiem wiedźmy będzie na pewno. ale do czego to doprowadzi?

i wiecie kto mnie ciekawi?
niebieski.
no kurde on w ogó~le nie bierze udziału w niczym! ok, srebrny i brązowa: ci są rezerwowi. no ale Blue-san? wezmą się za niego? Tooru do niego zagada? a może on już współpracuje z niebieskowłosym-o-olśniewająco-białym-uzębieniu?

aaah, za dużo pytań jak na moją blond głowę ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 15 cze 2009

Przepraszam , że ztakim opóźnieniem, ale zapostowałm już 6 epek :)
http://tomalalaland.pinger.pl/m/1504319 ... odcinka-6-

Myslałam właśnie, ze 6 jst 'wow' ale obejrzałam dzisiaj 7 i pod koniec odcinka aż mi dech odebrało i oglądałam scenę kilka razy czy dobrze widze... teraz będą spoiler2y więc uwaga:

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?! Normalnie tak zakończyłam ten odcinke. po pierwsze cały był ciekawy, ale okazuje się, że Wiedźma manipuluje z więzienia?! szok, ona na prawdę ma jakieś nadnaturalne moce, no ja nie mogę!!!! ale największy szok.... wchodzi mąż Białej. Patrzę na niego i czuje się jakby mi powietrze odcinęto. Przewijam jeszcze raz, i jeszcze raz. I w końcu uwieryłam. Biadna Biała! Mąż jej ściemnia, że wyjeżdża do Kanady, a tak na prawdę po godzinach farbuje włosy na srebrno/niebiesko i manipuluje sprawami i jeszcze dziwnie się zachowuje! co więcej szantażował własną żonę jeszcze nei dawno, OMG!!!!!!!!!!!!!!!!

A pozatym 8 odcinek będzie w Japonii dopiero za 2 tygodnie, bo Toma jest zajęty kręceniem filmu :)
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 16 cze 2009

Wie ktoś może kogo mam w avatarze? :D
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 cze 2009

Nie mogłam się oprzeć na spoiler2a... lol, widzę że robi się zaskakująco trochę jak w Bloody Monday kiedy nie wiadomo było właściwie kto za to właściwie odpowiada... 6 niedługo pójdzie w ruch, ciekawe, w ogóle szybko jakoś tłumaczenia zaczęły iść - jestem w szoku.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 16 cze 2009

dzięki Otai za napisy.
jesteś moją idolką. ;DD

OMGGGGG! umierałam ze strachu w czasie oglądania tego epa. xD szczególnie końcówka sprawiła, że szczęka wylądowała mi na podłodze. i ta zapowiedź siódmego...
ta Kaori jest psychiczna, ja się jej boję. tylko Kyoko-san, Kyoko-san, Kyoko-san... poza tym, może by prędzej się kapnęła, że przydałoby się wyjaśnić te durne sytuacje z Tooru, a nie... ja bym już mu dawno wygarnęła xP
a tak jeszcze z serii 'fangirl mode' to... tak, masz rację Otai, uroczo wyglądał ;D ale jak to mówią: ładnemu we wszystkim ładnie. ^^
mnie powaliło to, jak kawaii wyglądał siedząc w klubie Margenty z piciem... :aww: albo jak załatwiał sprawę z narzeczonym wyżej wymienionej. fryz miał świetny! a Białej to ja w ogóle nie poznałam na początku :giggle:

ściągnął się RAW siódemki i tak kusi... i kusi... i kuuuusiii... ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 18 cze 2009

wersalus pisze:Wie ktoś może kogo mam w avatarze? :D

Nikt nie poznał Haru-chan?
Przez tego Twixa to WY nic nie widzicie. :twisted:

A sam serial niezły jest, no i może wciągnąć. Siódemka już jutro.
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 18 cze 2009

Ja poznałamdopiro po zadaniu pytania xD , ale jakoś nie pisałam tu chyba po nim, jużwcześniej zastanawiałam się co to za cudo na avku masz, vo dziewczyna naprqawde urocza, ale przyznam, że początkowo jej nie poznałam. Skad taka fajna fotka?

Wróć do „J-drama”