[2009] Orthros no Inu

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 09 wrz 2009

Kibou pisze:
margot. pisze:"]No i na dodatek dają nam beznadziejny romans między tą dwójką -_-
Wolałabym romans Ryzuaki z Aoim, ale to by było kazirodztwo XDDD

też bym wolała... :aww:
eeeeeeeeeeh?! kazirodztwo? są braćmi?
aaaaish, co za kiiiicz! >.<

znaczy się w dramie nic na ten temat nie powiedzieli, ale chyba wszystko na to będzie wskazywało... przynajmniej takie są moje spekulacje. Ale ich romans byłby pięknym uwiecznieniem w tym serialu XDD na pewno by mieli wtedy większą oglądalność ^^

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 09 wrz 2009

margot. pisze: Ale ich romans byłby pięknym uwiecznieniem w tym serialu XDD na pewno by mieli wtedy większą oglądalność ^^

ooo taaaaak...
przynajmniej byłoby to jakoś w miarę logiczne, bo pani policjant & Ryuzaki.... dla mnie to w ogóle nie jest logiczne xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 13 wrz 2009

cje. Ale ich romans byłby pięknym uwiecznieniem w tym serialu

Wtedy Hikaru Yaotome zamordowałby Ryo. i tak ja juz widzę tego focha, ze Ryo ma więcej scen XD Bo jakby nie było w końcu Yaotome jest pupilkiem Tacki wśród juniorów i ja ogólnie nie mogę z tego, że grają razem w dramie XD

bo pani policjant & Ryuzaki.... dla mnie to w ogóle nie jest logiczne

Imo to jest bardzo logiczne patrząc na gry/zagadki słowne w tej dramie - w koncu dziecko powiedziało, ze najcenniejsza dla niej jest mama, a Ryuzaki, ze musi mu oddać to co najcenniejsze jeśli chce być zdrowa ;) Przecież zabicie byłoby chyba zbyt proste, ne XD?

Ja nie mogę oglądać zapowiedzi, ni normalnie nie mogę, chcę juz 8my odcinek, doste Aoi-sensei w szpitalu no~~~~! A w 7mym odkryłam kolejny plus tej dramy - mało podkładu dla Ryo, widać mu piegi *omg, piegi, nie tylko pieprzyki <- fangerlizm*
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 17 wrz 2009

Ehh... Odcinek siódmy jest tak słaby, że nic już więcej nie mówię :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 25 wrz 2009

Ekch.. ja dopiero 7 odcinek oglądnęłam. Do 8 dalej subów nie ma. A dzisiaj wyszedł 9 odcinek i to ostatni. Ta seria miała zaplanowanych tylko 9 odcinków, czy skrócili jak zobaczyli małą oglądalność?
Ogólnie to naprawdę nic ciekawe się nie dzieje, a akcja w szpitalu była badziewna... -_-
"Bin jip"
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 25 wrz 2009

dzisiaj oglądałam 9 ep, i nagle sie zorientowałam, że to przecież ostatni oO
i ogólnie...
Spoiler! zakończenie takie... hmm :D dziwnym trafem przy scenie na moście z Ryuzakim i Ryosuke, mimo, że za dużo to nie rozumiałam jakoś mnie ścisnęło w gardle (wtf). I jak ryo powiedział do niego "aniki" zanim miał go zabić o jeez ... :D
ale zeby nie było tak dramatycznie to ostatnia scena jest, kawaii XDDD
nie stać mnie na bardziej konstruktywny post bo nie moglam sie skupic na tym epie XD *za duzo rzeczy robic na raz to zuo lol* a jeszcze uroczo tnący się keyhole dopełnia całokształt XDDD (fajnie słuchać co mówią bez obrazu rotfl)
tera sobie czekam grzecznie na suby do 8 :roll:
o a szanownego pana Sawamure to bym normalnie rzucila o ściane, tak ze by mu flaczki wyszły :twisted:

hmm... szkoda ze sie skończyło, 9 epów to malo, ja bym mogła to oglądać przez calutkie 12 :D mimo ze to o godhandach xD i mimo że postać pani detektyw była z deka irytująca lol (jakaż to jest niezdecydowana kobita oO)
ale był tacka i ryo 8) (btw. jak tacke w 8 epie trzymali dwaj panowie w garniakach to tak kurduplowato wyglądal przy nich rotfl)

ne :D
*wraca do myślenia nad cosplayem*
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 25 wrz 2009

margot. pisze:Ekch.. ja dopiero 7 odcinek oglądnęłam. Do 8 dalej subów nie ma. A dzisiaj wyszedł 9 odcinek i to ostatni. Ta seria miała zaplanowanych tylko 9 odcinków, czy skrócili jak zobaczyli małą oglądalność?

Nie, odcinków miało byc 10, ale ze względu na chorobę Ryo była tygodniowa przerwa, dlatego skrócili do 9ciu, właściwie dzieląc jego czas miedzy 8, a 9, które były dłuższe.
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 26 wrz 2009

Nooo, to ogladnelam osmy odcinek, i znow mooge sobie ponarzekac ;)
To dramatyczne wpatrywanie sie w swoje rece zaczyna byc dla odmiany zabawne juz ;p Za to kolejna proba wkrecenia kosciola & ksiezy do dramy, co chyba mialo wprowadzic jakas glebie czy cokolwiek to smiech na pustej sali - Ryo wpatrujacy sie w ksiedza maslanymi oczkami i stwierdzajacy ze popelnil tak strasznie straszliwe i okropne zbrodnie ze och-i-ach, no sorry zamiast zabrzmic dramatycznie moi sie generalnie usmiala z glupoty watku. No i cala wielka akcja z rozszyfrowywaniem czy Ryo i Takky to bracia czy nie - watek nawet nie taki zly, ale jakos wszyscy sie tego domyslali po pierwszych pieciu minutach dramy, wiec jakos mnie nie wciagnelo. Dramatyzujacy Takky tez nie byl najlepszy.

Ale podoba mi sie watek z pania patolog^^v Kobietka wymiata na wszystkich frontach. I pomimo zawirowan kosciol-wiara-ksieza, podoba mi sie watek z prawdziwymi rodzicami Ryo i Takky.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 26 wrz 2009

Mnie w ósmym odcinku "rozwaliło" nazwanie Hasebe "asem policji". :shock: :twisted:

A tak to w kółko to samo raczej...
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 27 wrz 2009

Mam nadzieje na swojej drodze dramowej spotkać jak najwięcej takich dram jeszcze w przyszłości :D
W koncu udało mi się obejrzeć do konca i mogę powiedzieć, że zakonczenie mnie zadowoliło, bo nie było takiego dramatu na jaki sie przygotowywalam... cieszy mnie zakonczenie.
EDIT: Chyba muszę uzasadnić - uważam, ze postarali sie z koncówką ponieważ nie zrobili ani powtórki z Maou, ani jakiegos dramatu (ja właśnie uważam, ze dramat to jest takie chwytliwe rozwiązanie, dlatego kiedy raz na jakiś czas zobaczę hepiend czuje się zadowolona XD) ... Że nie zabili żadnego z głównych bohaterów - dobrze, bo ffani serii sie strasznie o to bali i sie uciesza, a tym, którym seria się nie podobała to i tak by sie nie podobało czegokolwiek by nie zrobili, wiec przynajmniej fani serii mogą się pocieszyc
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 03 paź 2009

Oh moj smutku, jak sie ciesze ze ta drama sie skonczyla, bo dluzylo sie niemilosiernie :/
Ogolnie ostatni odcinek rozczarowuje na calej linii, a scene na moscie spokojnie moge zaliczyc do czolowki beznadziejnych rozwiazan - te wzruszajace rozmowki o tym ze `nie bede leczyl` `nie chce byc uleczony`, padlam ze smiechu. Po stwierdzeniu Takkiego, ze Ryo po postrzeleniu w ramie moze zaraz umrzec tez sie przeturlalam ze smiechu - tym bardziej, ze pol minuty pozniej stal se juz radosnie o wlasnych silach.
I musze sie ponabijac: czy Ryo mogl zabijac tylko jedna reka? To kuzna, mogl ja sobie amputowac, zyloby mu sie troszke ciezko, ale przynajmniej nie byloby powodu zeby sie caly czas wpatrywal w reke i zamartwial jakim to jest potworem ;p No i skoro Ryo zabija tylko jedna reka to Takki tez pewnie tylko jedna reka leczy, wiec tez zamiast wymyslac intrygi wystarczylo mu ja odciac -- ech, beznadziejny scenariusz ;p

Sama koncowka koncowki - wszyscy zyja sobie radosnie-happily-ever-after, riiiight. Chyba zabraklo tworcom pomyslow na jakies bardziej wymagajace zakonczenie :/

A i na koniec - scena w szpitalu! Z wielkim odkryciem pani polityk o tym, ze dzieci sa takie czyste & niewinne & zamiast zabierac to sie dziela pluuus wielkie uleczenie pluuuus Takki idacy w sinadal zadowolony z siebie - tez sie usmialam.

W sumie to chyba powinnam byc nawet zadowolona z ostatniego odcinka, bo ubawilam sie na nim niezle - ale chyba nie takie bylo zalozenie. Podsumowujac cale 9 odcinkow, mialam wielkie nadzieje bo obsada jest swietna, a wyszlo jak wyszlo czyli jak dla moi kiepsko.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 04 paź 2009

Matko, ten ostatni odcinek był strasznie irytujący. Hasebe tylko latała i krzyczała: "NIEEE", wszyscy oglądali swoje ręce i poczuwali się do wypełnienia wielkiej misji.

Ta scena na moście była właśnie dłużąca się i przewidywalna.

Ale jednak, gdyby całość inaczej poprowadzić, to podobałaby mi się te sceny:
- dzieci uleczone w szpitalu; Ryuzaki świetnie wyglądał z nimi pod pachą i wiadomo, dzieci są słodkie ;)
- Ryuzaki ze skaleczonym psem; bo jakimś takim optymizmem zawiało...
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 04 paź 2009

boom_boom pisze:Ale jednak, gdyby całość inaczej poprowadzić, to podobałaby mi się te sceny:
- dzieci uleczone w szpitalu; Ryuzaki świetnie wyglądał z nimi pod pachą i wiadomo, dzieci są słodkie ;)

dzieci nie są słodkie :twisted: ale ta scena było ogólnie w porządku i pokazała wszystkim że to dorośli są egoistami myślącymi tylko o sobie, a dzieci są niewinne bla bla bla

boom_boom pisze:- Ryuzaki ze skaleczonym psem; bo jakimś takim optymizmem zawiało...

ta scena też mi się spodobała, tylko nie rozumiem, czemu oni się minęli? nie mają zamiaru ze sobą utrzymywać kontaktu jak w końcu się odnaleźli i zrozumieli między sobą? bezsensu... -_- po co w takim razie męczyli się przez całą dramę? XDD

Swoją drogą czy jak Ryosuke użył Demon’s Hand na Ryuzakaim to znaczy że on nie jest w stanie go zabić? O.o (to naprawdę już by oznaczało że są bogami -_-, a scena w rzece definitywnie pokazała że on ) i że tylko wtedy jak Demon’s Hand użyje swoich łapek na God Hand to oni tracą nawzajem swoją moc?
"Bin jip"
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 04 paź 2009

Ale Ryosuke potem mówił Hasebe, że jego misją było zniszczenie mocy swojego brata, a nie zabicie go.

Właśnie to minięcie się było takie bez sensu, chyba chcieli jakąś zagadkę dać po prostu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 04 paź 2009

No ale co to oznacza że jak użyje swoich złych łapek na łapkach swojego brata to go nie zabije?
I to oznacza że zniszczył tylko jego moc, a nie działa to w obie strony?
Naprawdę bez sensu zrobili to zakończenie... -_-
Oglądałam to naprawdę jednym okiem...
"Bin jip"

Wróć do „J-drama”