[2009] Buzzer Beat

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 06 paź 2009

całe szczęście, że już z głowy, teraz tylko pi do prostownicy

dokładnie biedny Yamapi jako mokry pudel nie wygladał w ogóle, nawet jak nałozył garnitur na ten występ Riko to wygladał jak nie on...oszpecili biedaczka xD

Special? Boże...uchowaj;P

WTF jak special o.O Nie no błagam już niech lepiej nas nei torturują....

Jeeej... Tsukush, jesteś chyba pierwszą której się ta drama spodobało oO Lol...

Od razu się czepiacie są gusta i guściki xD

Obrazek
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 06 paź 2009

lol
mnie sie podobała ta drama tez.. ocb? xD
pomimo wszystkich minusów i wkurzających akcji, porównując te drame do całej reszty tego sezonu, Bazzu Bit jest w mojej czołówce;p
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 paź 2009

xD Dobra może jestem zbyt upierdliwa by mi się to podobało xp Były fajne momenty ale jak myślę o ostatnich dwóch epach to niestety drama jest skreślona <jakby pewne wątki nie próbowały jej ratować...>
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 07 paź 2009

Dlatego nie oglądałam 2 ostatnich epów :D ;>
Ogólnie drama ok ale nie rewelacja :P Fajny był głównie Pi bez koszulki i Junpei xD
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 12 paź 2009

Jestem dopiero w 6 odcinku, ale jestem całkowicie przekonana, że już do końca nie polubię tego obrzydliwego trenera =_= Przecież on jest taki stary...!
Pewnie sporo osób mnie zlinczuje, ale ten Naoki też mi za bardzo nie przypadł do gustu. Jakiś taki emo. Ciągle łazi, myśli, chce być silny i pewny siebie, ale jak na razie na chęciach poprzestaje. Cóż, może to się zmieni.
Za to miłym zaskoczeniem jest Riko - taka realistyczna postać (i to postać głównej Jej) jak na dramę ^^
No ale najlepszą postacią jest Shuji - bezkonkurencyjnie xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 12 paź 2009

DSakura pisze:Pewnie sporo osób mnie zlinczuje, ale ten Naoki też mi za bardzo nie przypadł do gustu. Jakiś taki emo. Ciągle łazi, myśli, chce być silny i pewny siebie, ale jak na razie na chęciach poprzestaje. Cóż, może to się zmieni.

myślę, że linczu nie będzie, bo większość osób myśli tak jak ty (ja też) ;DD
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 12 paź 2009

Emo ..... ehh... xD Jedyne co mogę teraz powiedzieć to to , że '' Milczenie jest złotem'' :) O i tle :P
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 14 paź 2009

Kibou pisze:myślę, że linczu nie będzie, bo większość osób myśli tak jak ty (ja też) ;DD

To się cieszę, bo z każdym odcinkiem utwierdzam się w przekonaniu, że go nie polubię. Jakiś taki sztywny, zero poczucia humoru i w ogóle...
Za to z każdym odcinkiem bardziej lubię Shuji'ego xD Jak spadł z krzesła i jednocześnie je złamał - do tej pory moja ulubiona scena xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 14 paź 2009

no bo Shuji jest przekjutny. tylko go wziąść i hugnąć xD
z Mai też jest świetny. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Oni są najlepszą rozrywką w tej dramie xD Chociaż na początku uważałam, że ich bycie razem to pomylony pomysł (w końcu ona jest starsza, co widać), ale teraz... xD Było powiedziane ile on ma lat?
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 14 paź 2009

DSakura pisze:Oni są najlepszą rozrywką w tej dramie xD Chociaż na początku uważałam, że ich bycie razem to pomylony pomysł (w końcu ona jest starsza, co widać), ale teraz... xD Było powiedziane ile on ma lat?

coś mi dzwoni około 21~
ale może to wymyśliłam xD
w każdym razie na tyle wygląda xD
Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Łoo. Właśnie skończyłam 9 odcinek. Oczywiście już zaczynają dramatyzować, ale nie byłam aż tak naiwna, żeby się tego nie spodziewać xP
Nie lubię, kiedy cały ten "dramatyczny etap" opiera się na kłamstwach. Ktoś kogoś okłamał w czymś błahym i robi się z tego historia. Jakby Naoki mówił Riko prawdę w ogóle nie byłoby tej sprawy. Sam jest sobie winien xP

Kurdę, coś się za bardzo wczułam w tą dramę =_= Ale to może przez to, że chcę ją skończyć do końca tygodnia i dzisiaj obejrzałam trzy odcinki pod rząd ^^' Ich schodzenie się i rozchodzenie - jednego dnia to dawka prawie śmiertelna xP
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 16 paź 2009

Przecież on jest taki stary...!

Przecież według dramy on jest o rok młodszy od Yamapiego .....

Pewnie sporo osób mnie zlinczuje, ale ten Naoki też mi za bardzo nie przypadł do gustu. Jakiś taki emo.

Czyli nie tylko dla mnie nie przypadła tutuaj rola Pi, cóż on miał 2 role [wg. Nobuta i Stand Up!] więc jakoś można powiedzieć, zebiedny Yamashita nie ma szczęścia do ról ostatnio ;p

Było powiedziane ile on ma lat?

Kurde było powiedziane na samym początku dramy, wtedy pokazywali wiek każdego z drużyny...cholera 22, jeżeli źle to mnie poprawcie xD

Ich schodzenie się i rozchodzenie

Gdyby nie było takich akcji to to przecież drama by nie była no xD Muszą dać choc troche "dynamiznu" <joke>.
W ogóle nie mówiąc już niż o tym, ze ta drama nie ma się inak do anime..no ale zawsze tak było wiec nie ma co narzekać xD
Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 16 paź 2009

radience pisze:
Przecież on jest taki stary...!

Przecież według dramy on jest o rok młodszy od Yamapiego .....

Niee. Pamiętam, że gdzieśtam była mowa, że Naoki ma 24, a trener 31, czy jakoś tak. Zresztą przecie wygląda na starucha...! xD' No nie wiem, od początku mi jakoś nie leży ta postać. Strasznie mnie drażni. I dzięki temu ta drama wybija się z kanonu tych, w których zażarcie kibicowałam "Tym Drugim" ^^

radience pisze:
Gdyby nie było takich akcji to to przecież drama by nie była no xd Muszą dać choc troche "dynamiznu" <joke>.

Nie no, wiadomo xD Albo raczej - dramatyzmu xP W każdej dramie musi być przynajmniej jedna taka akcja, np. na zakończenie (czego świadkiem jestem obecnie kończąc tą dość nisko ocenianą dramę ^^), także jestem już przyzwyczajona. Niestety wciąż czasem mnie to irytuje.
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 16 paź 2009

DSakura pisze:W każdej dramie musi być przynajmniej jedna taka akcja, np. na zakończenie (czego świadkiem jestem obecnie kończąc tą dość nisko ocenianą dramę ^^), także jestem już przyzwyczajona. Niestety wciąż czasem mnie to irytuje.

mnie to zawsze irytuje :D Ale jak widac, wciaz zyję. No bo wkoncu czym by była drama bez zbędnej ilosci dramatyzmu^^
Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa...

World is beautiful so everyone shut up and be happy!!!!!!!!!!

Wróć do „J-drama”