[2009] Buzzer Beat

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 sty 2010

noo a myslalam o nizszej ocenie.. no ostatni ep sie okropnie ciagnal.. massakra.. ale czego sie nie robi dla Yamapiego :D

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 sty 2010

czyli jednak Evel z jakiś konkretnych powodów drama z końca została zjechana ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 sty 2010

czyli jednak tak xD zwracam honor Azzie :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
długaśnik
Co to jest dorama? o_O

Postautor: długaśnik » 29 mar 2010

Obejrzałem tą dorame do końca jedynie za sprawą ślicznej Keiko Kitagawy inaczej bym psychicznie nie wytrzymał. Tak przesłodzonej i nie prawdopodobnej historii dawno nie widziałem. Do tego jak na serię "sportową " tego sportu było tyle co kot napłakał.

Odradzam wszystkim którzy cenią poważniejsze historie. Reszta będzie zachwycona :)
"Without pain, without sacrifice we would have nothing!"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 29 mar 2010

oj, no z tą resztą to bym się jednak trochę kłóciła;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 24 kwie 2010

Po obejrzeniu 11 odcinków i przeczytaniu 19 stron waszych opinii muszę zgodzić się z większością: ostatnie 2 epy to totalne nieporozumienie, no i buzzer bito na koniec, ech :omg:

Ogólnie zanim się za to zabrałam wiedziałam, że drama jest taka sobie, bo czytałam o niej troche opinii w necie, ale były napisy po polsku więc oglądałam ze znajomą i jakoś szło. YamaPi spoko, gra dobrze, pocałunki normalnie wymiatają <fangirl mode>:hurra: a ten ostatni normalnie wywołał u mnie pisk. :faint: Fryzura - nie najlepsza, taka CB sezon 1, najlepszą miał w Kurosagim. Zwłaszcza w filmie... ta scena w deszczu z kataną i rozterką... :smitten:

Ale wróćmy do reszty obsady. Saki - nie mogłam się do niej przekonać po Regattcie, bo tam wypadła fatalnie, ale tutaj - miodzio. Dobrze gra, jest szczupła, dobrze się ubiera i ma zawsze idealną fryzurę. Szkoda, że nie została z tym kolesiem złym, bo pasowaliby do siebie. Na początku też wołałam na niego miś Yogi, ale później nawet mi się spodobał. I nie próbowali tłumaczyć jego zachowania tym, że go prześladowali w liceum, czy coś... :mrgreen:

Na widok Mai się trochę przeraziłam, bo kojarzy mi się tylko z LS, gdzie jak wszyscy zgodnie stwierdzili, gra fatalną postać. Ale tu dała z siebie wszystko, kocham sceny z nią i... nie tylko Shujim, ale też Riko, fajna osóbka.

Riko - nie mam o niej nic do powiedzenia, ani mnie ziembi, ani grzeje.

Fajna drama dla fanów YamaPiego i męskich klat oraz udanych pocałunków. w ogóle ta scena jak Naoki udawał że śpi, a później wciągnął Riko na łóżko i przytulił bardzo mi się podobała, tylko po co ten głos z offu...? :confused: Jak Yamapi pojawił się w operze w garniaku i bez plecaka to go normalnie nie poznałam. Ta scena jak to Riko biegnie za autobusem też fajna, taka konstrukcja zamknięta, po tym sie domyśliłam, że będzie na niego krzyczeć podczas meczu.

akire pisze:bosz, obejrzałam, dałam radę, jestem z siebie dumna. w sumie wszystko zostało już przez was powiedziane ;p po tej "konwersacji" po angielsku musiałam sobie zrobić przerwę bo się załamałam ;)

To samo, żałosne, jeszcze w połączeniu z jego wyglądem....

No i jestem zwolennikiem alternatywnego zakończenia Utsu-san i trener :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 kwie 2010

Szkoda, że nie została z tym kolesiem złym, bo pasowaliby do siebie. Na początku też wołałam na niego miś Yogi, ale później nawet mi się spodobał. I nie próbowali tłumaczyć jego zachowania tym, że go prześladowali w liceum, czy coś...

Buhaha... jeszcze by tego brakowało... Juz nawet nie pamiętam jak mnie ta drama wkurzała, bo yparłąm ją dawno z pamięci... ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 24 kwie 2010

Reira pisze:Po obejrzeniu 11 odcinków i przeczytaniu 19 stron waszych opinii muszę zgodzić się z większością: ostatnie 2 epy to totalne nieporozumienie, no i buzzer bito na koniec, ech :omg:

przeczytałaś całe 19 stron? jestem naprawdę pod wrażeniem, heh, wyzwanie równe obejrzeniu całego BB w jeden dzień na przykład... chociaż w sumie są w tym wątku warte uwagi rzeczy, jak te wózki na dachu XD

też mam syndrom wyparcia z tą dramą w sumie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 24 kwie 2010

rikli pisze:aż z wrażenia odpaliłam sobie tego kissa... kto na niego narzeka niech się popuka w głowę, on serio jak na drame był świetny

No raczej, normalnie kissy w wykonaniu YamaPiego są nieziemskie! :smitten: BTW: Czy Ryosiek ma jakieś kissy dramowe na swoim koncie?

Chciałam jeszcze dodać, że mnie zachowanie Naokiego za bardzo ciapowate się nie wydawało, tzn. nie był on mistrzem ciętej riposty, ale trochę rozumiem jego rozterki, no i jak się już zdecydował, że chce być z Riko to trochę się zmienił.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 kwie 2010

Reira pisze:
rikli pisze:aż z wrażenia odpaliłam sobie tego kissa... kto na niego narzeka niech się popuka w głowę, on serio jak na drame był świetny

No raczej, normalnie kissy w wykonaniu YamaPiego są nieziemskie! :smitten: BTW: Czy Ryosiek ma jakieś kissy dramowe na swoim koncie?

Chciałam jeszcze dodać, że mnie zachowanie Naokiego za bardzo ciapowate się nie wydawało, tzn. nie był on mistrzem ciętej riposty, ale trochę rozumiem jego rozterki, no i jak się już zdecydował, że chce być z Riko to trochę się zmienił.

Haha, no mistrzem ciętej riposty to on nie był na pewno :D Czasem miałam wrażenie że jak ktoś cos do niego mówi ,to ten zaczyna przetwarzać informacje :D Opóźniony zapłon :D :D
Ja mam chyba zupełnie inny charakter, w ogóle nie mogłam sie wczuć w jego sytuację - jak postanowił odciąć Saki to trzeba sie było tego trzymać, a nie pozwalać jej mieszać :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 24 kwie 2010

mmmm.. mój Yama-chan kochany :smitten: :melt:jemu jestem wierna najdłużej.. choc on mnie niekoniecznie.. *foch*
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2009] Buzzer Beat

Postautor: isamar84 » 12 lip 2010

zaczęłam to oglądać, mimo że mi odradzaliście, a może właśnie dlatego, nie ma to w końcu jak własne zdanie xD
i jakimś cudem jak przebrnęłam 1 odcinek, na którym się strasznie wynudziłam, nie dość, że Yamapi ma straszną fryzurę to jeszcze i Kawasakiemu czupryna stoi, strasznie mnie to drażniło, wręcz się zastanawiałam, czy nikt im nie powiedział, że strasznie wyglądają?? Keiko bardzo lubię, nie za PGSM, a właściwie za Mop Girl, które strasznie mi się podobało :) Tutaj na początku nie najlepsze zrobiła na mnie wrażenie, ale z czasem ją polubiła, choć nie jest to jej rola życia :P Naoki to przede wszystkim straszny nudziarz (to nie zarzut pod adresem Yamapiego ;P ) i jak on beznadziejnie całował swoją dziewczynę, z którą był od 2 lat, nic dziwnego, że dziewczyna chciała czegoś więcej, choć zdrad nie popieram, to można Natsuki troszkę zrozumieć, za to największy plus tej dramy to Mai (w LS mnie denerwuje przesłodzona Mei, ale tu jest boska) i Sojuji, dzięki nim bardzo miło mi się ogląda tą dramę xD i tym sposobem dobrnęłam do 9 odcinka - i na razie, całkiem całkiem, nie narzekam zbytnio, nie wiem czego to zasługa?? Może dlatego, że jestem wyposzczona na jdramy?? (w końcu od dawna nic nie oglądałam japońskiego, dopiero teraz zrobiłam sobie powtórkę z Hotaru i oglądam 2 sezon, no i jeszcze LS, a poza tym głównie Korea i Tajwan)?? A może dlatego, że potrzebuję teraz czegoś naprawdę lekkiego, co by nie wymagało ode mnie żadnego głębszego, a nawet w ogóle myślenia?? Cóż niedużo mi zostało do końca, więc może się jeszcze się coś zmieni??

i dodam, wprawdzie najmniej japońskich dram widziałam (mimo, że od nich zaczynałam), ale tu w końcu widzę jakieś porządne pocałunki, a myślałam, że nigdy w japońskiej dramie nie zobaczę czegoś więcej poza przyłożeniem ust do ust :P
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 lip 2010

no Naoki to generlanie mega nudna postać xD (i to tez nie zarzut do Yamapiego). strasznie niezdecydowany i.. niezdecydowany..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 12 lip 2010

no i skończyłam, nie powala,ale może być :) ostatni odcinek strasznie się ciągnął, gorzej niż 1,5 godzinny odcinek tajwańskiej dramy (no może poza końcowymi epami Hi!My Sweetheart :P )
rozwalił mnie najpierw ich mijanie się, w ogóle cała ta decyzja o wyjeździe, niby w Tokio nie mogła ćwiczyć pod okiem wybitnych profesorów?? Ta, bo Tokio to taka mała mieścina, normalnie dziura zabita dechami i brak tam było nauczycieli :P nie można tego było inaczej załatwić?? potem ta bieganina Riko za Naokim i na koniec mecz, strasznie przewidywalne i zakończenie w iście amerykańskim stylu, trochę nie tego się spodziewałam :? ale nie było tak całkiem źle + świetny opening i dało się jakoś przez to przejść xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Aralka
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Aralka » 25 lip 2010

Obejrzałam już jakiś czas temu, ale mi się bardzo podobała! Kurczę, a tyle negatywnych opinii.
Ogólnie bardzo lubię Keiko, zaraz się chyba biorę za Tsuki no Koibito, jest śliczna.

Właśnie tutaj poznałam Shihori (Mai) i ją bardzo polubiłam, zmieniłam o niej zdanie po Love Shuffle, ale pewnie przez tą rolę.Muszę znowu sobie znaleźć jakąś dramkę, gdzie gra fajną postać, a nie taką 'ciotkę klotkę'.
Powracając... przez BB nie oglądałam żadnej dramy z Yamapim i go nie lubiłam za bardzo. Tak tutaj się w nim zakochałam, haha :D I mi fryzik odpowiada.

Ogólnie mi się bardzo podobała drama + lubię Ito Hideakiego :D

Wróć do „J-drama”