[2009] Buzzer Beat

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 sie 2009

No właśnie myślałam o tej parze ze było by miło ich zeswatać^^ Wtedy jeszcze do pełnej szczęśliwości mogli by dać i Natsuki trochę szczęścia no i co by rodzice trenera się troszkę pocieszyli jakoś tym ze jednak ich synek nie będzie miał ładnej młodej utalentowanej dziewczyny ale ładnego utalentowanego koszykarza xp No i zapomniałam wcześniej dodać jeszcze jedna rzecz - Maya - jest cudowna <3

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 24 sie 2009

3 odcinki na drama nighcie piernikowym... oj straaasznie zmiażdżyło, coś czuje, że ciężko będzie mi wrócić do japońskich dram XD dużo się uśmiałyśmy z dziwnych akcji i w ogóle, ogólnie... się uśmiałyśmy ;P
ale z drugiej strony, fakkk, jak juz zaczęłam to ciekawi m nie jak to się potoczy dalej i jestem rozdarta D:
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 sie 2009

Jak cię ciekawi, to podziwiam :P Osobiście oglądam dla Shujiego no i Riko ma nieze kiecki :P

Nie wiem, skąd ise problem Utsu wziął na forum :D Niemniej, dlacego on gada, że potrafi rozmawiać tylko o koszykówce z dziewczynami, kiedy siedzi i wyżala sie Natsuki. A może Natsuki bedzie z Utsu? :D Bo nie wydaje mi się, żeby on miał jakąs traumę... No chyba ze faktycznie jest gejem, ale wtedy to trauma permanentna :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 sie 2009

Hmmm, ale czy w tej rozmowie z Natsuki to czy Utsu nie mówił coś o jakiejś traumie że ciężko mu po czymś tam i może jednak powinien pójść na randkę kolejną? (nie wiem może był z Natsuki którą odbił mu Naoki taka prawdziwa drużynowa maskotka? xp albo właśnie trauma po związku męsko męskim że postanowił spróbować z dziewczyną xD)
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 24 sie 2009

Azzel, ja też sie zastanawiałam o co w ogole biega Utsu XD wyglądało tak jakby bardzo chciał powiedziec, że kocha się w trenerze, ale jednak się powstrzymał... XPPP Ah ta zła wyobraźnia XDDD

Btw, dobry odcinek był, ten 6 XP Nareszcie sie rozwija bardziej akcja *___*
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 sie 2009

No nie San-chan? xD Utsu gadał normalnie jakby chciał zapomnieć o wielkiej miłości (trener xp) chyba że ja już tylko wyolbrzymiam sobie xp
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 24 sie 2009

Normalnie ile wrażeń po 7 epku^___^

Tyle ile się naklnęłam i pogroziłam Yamapiemu to się wcześniej jeszcze nie zdarzyło ;) Ale ostatecznie mogłam przestać się drzeć "CIOTA! CIOTA! CIOTA!" XD Końcówka wielce zadowalająca^^ Ale nie wiem czy się rozpisywać, czy poczekać aż choć raw wyjdzie^^
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 24 sie 2009

im dalej tym chce się więcej XD
ale kurcze ten keyhole się zacina w nieodpowiednich momentach XD
Spoiler! taaak na wsysie musialam resetować, to było zuooo oO ale brawa za niekłodę m/_
już taki podjar i "no krzyknij jej przez okno, że ją suki!" ale niet, przecież pi musi biegać :D
I ten kochany confess Shujiego ^^ On taki niedorajda ale pokazał, że potrafi awww
Czy ta gnida Natsuki coś nie kombinuje? nie umiem jej przeżreć :evil:

poczekam na rawa, więcej się obaczy niż na kamieniach i tym zuym dźwięku :D (ah te skrzypce :lol: :lol: )
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 sie 2009

nadrobiłam! :victory:
tym co mnie wielce rośmieszyło było to, że Yamapi w ogóle nie zmienił wyrazu twarzy, jak zobaczył że Natsuki go zdradza! wtf w ogóle? albo to jego gadanie, że najważniejsza jest dla niego duma. moim zdaniem gdyby tak było, to Yoyogi nie wyszedł by żywy z ich wspólnego pokoju... a zamiast tego Yamapi go uraczył 'opiekuj się Natsuki' wciąż z tym samym wyrazem twarzy. omgggg!
a Natsuki? była dziewczyną z jajami, że tak powiem, a teraz? nawet PALIĆ przestała! o.o
Shuji jest taaaaaaaaaaaaki kawaii! on i Mai są moim faworytami. <3 z zapowidzi to może jakiś confession będzie, czy coś...? :aww:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale z Yamapiego ciepłe kluuuuchyyy zroooobiiiiliiii...! >.<
Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 25 sie 2009

Czuję się osamotniona w mojej sympatii dla sieroty Yamapiego XDD Ideałem faceta to on nie jest, ale miło mi się ogląda taka kawaii sierotkę (ja naprawdę mam jakieś zboczenie na facetów sierotki XD).
Spoiler! On taki bez jajec to przy Natsuki był, bo jednak jak w 7 epie mu groziłam, że go zaraz wykastruje jak będzie stał ino pod tym oknem Riko to się wziął w garść i jak poszeeedł to aż ona się go chyba przestraszyła, horny Naoki się zrobił xD

Choć i tak w 7 epie najpiekniejszy to był confess Shujiego :D Awwww^^

A Natsuki to i tak nie lubię, bo w sumie okej, rozumiem czemu poleciała na innego, jakbym miala dwa lata faceta, którego nie stać na więcej niż przedszkolny kiss to bym mnie chyba szlag trafił, ale to mogła go rzucić czy coś i niekoniecznie robić z siebie ofiarę. No, a teraz znowu pokutuje i jak to straszliwie tęskni za Naokim (ach ta zapowiedz 8 odcinka)... Nie cierpię takich postaci. Jeszcze tylko potrzeba wielkiej duchowej przemiany Yoygiego i będzie pakiecik rzeczy, których nie trawię XD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 25 sie 2009

Dwukwiatek ty oglądasz oryginal po japońsku?

Spoiler! Shuji w końcu wyzna Mai swoje uczucia? noo 7 epizod to powinno zacząć w końcu coś się dziać między tą dwójką.
No ale wiesz Natsuki w Naokim czuła się bezpieczna i ona wiedziała, że on ją naprawdę kocha, że ją na starość nie porzuci, dlatego nie chciała z niego od tak rezygnować, tylko właśnie dla rozrywki skoki w bok ^^
Błagam niech Yogi się nie zmienia w pantoflarza. Powinni oni z Natsuki właśnie doprowadzić do sytuacji gdzie jedno nie będzie chciało ustąpić drugiemu.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 sie 2009

Dwukwiat pisze:Ideałem faceta to on nie jest, ale miło mi się ogląda taka kawaii sierotkę (ja naprawdę mam jakieś zboczenie na facetów sierotki XD).

też niektóre sierotki lubię. np. Take w Kamen Rider. on był po prostu uroczy. albo Kirie z anime World Destruction (nie wiem czy ktoś oglądał). no w każdym razie ci w/w byli słodcy. dle mnie Yamapi tu nie jest słodki tylko... ciotowaty xD

Dwukwiat pisze: horny Naoki się zrobił xD

oooooh, Kami-sama, nareeeeszcie!
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Kibou pisze:
Dwukwiat pisze: horny Naoki się zrobił xD

oooooh, Kami-sama, nareeeeszcie!

jeee... scenarzyści wysłuchali naszych modłów XDD
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 25 sie 2009

Kibou pisze:też niektóre sierotki lubię. np. Take w Kamen Rider. on był po prostu uroczy.

No toż własnie mi sie on kojarzy z taką sierotką Take-chanem XD naprawde to jest jakies zboczenia. Jeszcze w Naokim to mi sie te jego oczojebne ciuszki podobaja, rude loczki XD... Ja jestem jakaś inna po prostu :giggle: Co ciekawe, w ogole zabralam sie za BB po zobaczeniu skanów yamapka z tej seriii (to bylo raptem pare dni temu) jak siadlam to do 5, czy 6 rano ogladalam krzyczac tylko "kawaii" Jakiś dziwny fangerlowski mode mi się właczył ;)

Tak Margot. oglądam na bierząco najpierw live na keyhole, potem co sie zacinalo to w rawach przegladam czekajac na sub^^
Spoiler! Tak! Będzie confesss uroczo przerwany (czlowiek tylko zawsze czeka i patrzy na drzwi kto wejdzie ;) ) A to potem jeszcze pod koniec takie słodkie było^^ Shuji sierotka, a jak trzeba to się zachować umie^^

A co horny Yamapiego, to nawet kissu było nie takie zderzenie kłód, tylko takie powiedzmy, że bardziej zaawansowane (co z tego ze wygladał jakby się w nią wgryzł XDDD) Ale darcia mordy na Naokiego było sporo bo już mu się włączył ciota mode, ale całe szczęście nie na długo ;)

ja rozumiem te motywy Natsuki, ale nie potrafię pałać sympatią do takich postaci. Jeszcze teraz chyba coś knuje, żeby odbić Naokiego, a w preview już płakała. Taka mdła się robi. Ech... szkoda gadac ;)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

OO Dwukiwatek to ja nie wiedziałam, ze ty już tak japoński znasz ^^

Spoiler! No to raczej jest oczywiste, że Natsuki będzie wszelkimi sposobami próbować odzyskać Naokiego. Mam nadzieję, że wtedy Yogi coś zrobi..
To Shouji w końcu do końca wyznał Mai swoje uczucia? Czy zastało to przerwane?
Yampi i kissu?? Z Riko? Czyli będzie już spięcie jego z trenerem?
"Bin jip"

Wróć do „J-drama”