[2009] Buzzer Beat

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 sie 2009

margot. pisze:Mam nadzieję, że wtedy Yogi coś zrobi..

w sumie nie wiadomo czy coś zrobi, bo on od początku mówił, że mu nie zależy na Natsuki...
(haha, miś Yogi. xD)

Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 25 sie 2009

Ja znam japoński? :giggle: Nie, ja po prostu jestem niecierpliwa XD W sumie sporo rzeczy rozumiem, wydedukuje sobie, jeszcze zazwyczaj oglądamy razem z exia i na gg omawiamy kto co zrozumiał ;)

Spoiler! Jakby Yogi miał "coś zrobić" to by jakoś ubolewało na jego charakterku...
Spięcia z trenerem jeszcze nie było, bo trener poleciał do USA... Ale Riko w połowie odcinka pięknego liścia Naokiemu wymierzyła, za to, że on kurcze takie tu coś, tu po tym co mu trener gadał to się chciał jakby wycofać... (ach to było urocze, ona mu tu już "suki" chciała powiedzieć, a on zaczyna odbijać pilke XD) A w końcu nie mógł wytrzymać i bardzo dobrze^^ także znowu się nie mogę doczekać next epka^___^

Shuji się confessnął, ale kissu im przerwali XD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 25 sie 2009

Spoiler! Chodzi mi o to żeby Yogi się wkurzył.. a nie żeby mu to wszystko zwisało i był obojętny. Albo żeby z jakaś inną babką na oczach Natsuki... A nie żeby siedział i grzecznie czekał, aż ona zrozumie, że nie ma szans powrotu do Naokiego. On lubi dominować i wykorzystywać, więc w jego charakterze też chyba nie leży w naturze grzecznie czekać i nic nie robić. No nie wiem... cokolwiek ale niech z Yogiego nie robią pantoflarza... >.<
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 25 sie 2009

Spoiler! jakoś tak w 7 epie to Yogiego ciutkę mało było, ale kto wie co tam dla niego planują, pewno i tak nie będzie z Natsuki na końcu

Ja się właśnie za bardzo wkręciłam w tą serię (zboczenie sierotkowe? XD) i tak w sumie mi nie przeaszkadza oglądanie rawów XD Bo np AnD przeglądałam tylko kawalki rawa i już odechciewało mi się suba, bo fazy zobaczyłam, a reszty miałam dość... A w przypadku BB jeszcze mi sie ten system nie znudził (może też dltego ze zcazelam ogladac jak byly juz suby do 5 odicnkow)
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 25 sie 2009

Spoiler!
margot. pisze: Albo żeby z jakaś inną babką na oczach Natsuki...

wlasnie cos bylo jak to jakaś koleżanka Natsuki gadała przez fona z Yogim i kadr znaczący na Natsuki, także kto wie co sie moze wydarzyc XD

a widzisz dwukwiatku, mówiłaś, że będziesz czekać aż całe wyjdzie XD ni ma tak muahaha :D
i nie jestes osamotniona bo tyż lubiem Naokiego :D chociaż fakt, czasami to sie ma mu chęć dać w twarz zeby się obudził :D almost wykastrowany oł jea :twisted:
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 26 sie 2009

Dobra, zaczęłam to wczoraj oglądać bo mi kazali xP
Jestem dopiero po 2 epach więc przepraszam za zacofanie a musze to powiedzieć: jak ta Natsuki mnie wnerwia, o matko!!!! Ja rozumiem, że ona ma być dwulicowa i w ogóle... ale jak na mój gust ta aktorka za dobrze gra tą dobrą stronę... Przez to wydaje mi się ta postać mało realna ;x Jakbym oglądała naraz 2 dramy z tą samą aktorką tylko w jednej jest do szpiku kosci zła a w drugiej wspaniała i dobra _^_
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 26 sie 2009

San-chan pisze:ej laski, skad wy macie ten 7 ep?xD

a) najpierw się oglądało na keyhole XD
b) potem poszukało się rawa XD np na nomanymore :D ewentualnie yamapi-blue na lj ma bardzo szybko te epy :D
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 26 sie 2009

No, już na nawet stream HQ jest na veoh^^
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 29 sie 2009

Zaczelam nadrabiac braki dramowe po kilkudniowym odcieciu od kompaXD
I tak skonczylam 7 epizod^^

Spoiler! Iiiiiii, matko, jak ja juz nie lubie Naokiego:/ Nie no, fajnie ze sie na koncu okazal nie-drewnem, porwal Riko w objecia i pocalowal a nie plasknal... ale wszystko oprocz tego bylo po prostu zalosne. Bo nie robi sie kobietom tego, co on robi. Najpierw jest mily i kochany, pozniej mowi nie spotykajmy sie juz nigdy-never-ever, potem sam z siebie dzwoni. Kuzwa, wez sie koles zdecyduj? - to chcialam mu powiedziec.
Poza tym, Naoki wydaje sie byc pol-bezwolna choragiewka, sklaniajaca sie tam gdzie zawieje. jest mu zle to sie poprzytula to Riko bo akurat jest pod reka, trenerek mu powie `lapy precz od Riko` to z nia zerwie, zobaczy lzy Riko to pobiegnie znow w jej ramiona. Noooosz prosze. Wiecej zdecydowania, wlasnej decyzji prosze, to nie moze byc az tak skomplikowane.
A z drugiej strony - jedyna rzecza jaka potrafi zdecydowac o sobie Naoki to to, ze pomimo tego czegos co mu sie stalo z noga (gawd, nawet sprawdzalam jak to jest po angielsku, ale zapomnialam ://) to bedzie gral dalej, bez operacji bo to jest `ten sezon kiedy sie musi wykazac` Taaaak, sie chyba wykazesz kustykaniem i zwijaniem z bolu - no ale na pewno zaserwuja nam to w wzruszajaco-zwycieskiej wersjiXD

Wylalam swoje zale. Ale serio, jedyna rzecz jaka mi sie jeszcze podoba w Naokim to jego wyglad. I sceny w wannie.

Z meskich postaci jeszcze - Yoyogi. Mial byc prawdziwym samcem a okazuje sie prawdziwym trutniemXD Jak go Natsuki nie chce na noc (a raczej na obiad) to se do innej pojdzie -- well, nie zebym miala cos przeciwko takiemu zachowaniu, ale poniewaz jest to letnia bajka z moralem, to pewnie na koniec wszystko sie wyda, kobietki (ciekawe czy jest ich jeszcze wiecej) sie dowiedza o sobie i zachowanie Yoyogigo zostanie napietnowane. No, ale przynajmniej nie zrobili z niego ciapy w tym odcinku! Plus dla niegoXD

Utsu`s gay. Jeden z kolesi z druzyny, po tym jak znalezli u Utsu plyty z muzyka stwierdza `Utsunomiya wwwww koncu z kobieta`. To ze sie widuje z kobieta musi byc wiec czyms niezwyklymXDD Thus, gay.

Shuji<3 Nawet moja zlosliwa natura nie jest w stanie wymyslic nic zlego o nimXD Jest absolutnie przekochany - jego wyznanie milosci, to jak chwycil Mai (i jej zaskoczone `wow`) - moi sie roczulilaXD A w ogole, strasznie mi sie podobal kawalek sceny z wyznaniem milosci jak to Mai zaczela sie zachwycac miesniami ShujiegoXDD

No i na koniec, Maya Miki aka mama Naokiego - uwielbiam ta kobiete.
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 sie 2009

Dobra, to ja też może coś od siebie po obejrzeniu wczoraj 7go epa...

Spoiler!
Najpierw jest mily i kochany, pozniej mowi nie spotykajmy sie juz nigdy-never-ever, potem sam z siebie dzwoni. Kuzwa, wez sie koles zdecyduj? - to chcialam mu powiedziec.

Ja chciałam zaznaczyć, że to 'nie spotykajmy się już nigdy' było wg. mnie tylko i wyłącznie ze względu na trenera który to, swoją drogą, podszedł Naokiego od strony psychologicznej mówiąc, ze mu ufa ;x
Widać było już wcześniej trochę, ze Naoki leci na Riko... aczkolwiek sam o tym nie wiedział jeszcze to raz, a dwa - miał laske, to mu to nawet przez myśl nie przeszło ;x

Z meskich postaci jeszcze - Yoyogi. Mial byc prawdziwym samcem a okazuje sie prawdziwym trutniemXD

Kimkolwiek by nie był - ja to w ogóle nie mogę na niego patrzeć. Przepraszam wszystkich, którzy lubią tego pana i w ogóle, ale dla mnie to on jest... (powiem łagodnie) FE! Nie miałabym ochoty go pocałować nawet... nie mówiąc już o niczym więcej ;x

Shuji & Mai - urocza parka :D Co prawda absolutnie nie podoba mi się styl Mai (ciuchy, fryz) ale za to fajna z niej babka. No Shuji... tu chyba nie trzeba nawet nic mówić xP Jeszcze jak robi te smutne miny to mi jest go tak totalnie szkoda, że mam wrażenie iż mi się zaraz serducho połamie xPPP
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 sie 2009

Spoiler! Coraz nudniejsze te odcinki -_- tylko momentami się budziłam (może dzisiaj mam jakaś zła aurę). Nie ma to jak bohaterowie męczą się przez 1h żeby w końcu mogli się przytulić i pocałować. Victory!

Z rzeczy które zapadły mi w pamięć:
- podobała mi się forma prezentu, że od i wielkiego pudełka, musiała rozpakowywać coraz mniejsze żeby dość do finału ^^
- szczerze to całkowicie nie pamiętałam żadnej sceny pocałunku Riko z Naokim z 6 odcinka, aż jak ona zaczęła o tym gadać na początku, to miałam zonka czy ja rzeczywiście nie pominęłam żadnego odcinka? aż sobie puściłam 6 i przewijając rzeczywiście go pocałowała, widać ze drama ta nijak mi nie zapada w pamięć >.<
- Oki scena Mai z Shuuji była mega kawaii. Najpierw kaloryferek, a potem jak ona powiedziała "wow" jak ją złapał od tyłu (odcinek 7 tylko dla tego momentu warto oglądnąć). Ha! ale ja mam się do czego przyczepić <Wredna ze mnie istotna -_- > zaczynam mnie irytować ten kok Mai, ona o wieeeele ładniej wygląda w rozpuszczonych włosach, a ten kok do góry, to ja rozumiem, można chodzić po domu, ale nie wszędzie, nawet chodzi na randki >.< poza tym jak dla mnie ten kok ją postarza. Tak wiem jestem straszna, gomene...
- czy Japończycy są tak strasznie uzależnieni od telefonów, że zawsze jak idą do łazienki się myć, to muszę je brać ze sobą? O.o i tak ich specjalna folia na telefon XDD
- coś jeszcze miałam mówić? aaa Riko ma strasznie zgrabne nogi (nie ma to jak zapamiętać takie pierdoły po oglądnięciu dramy >.< )
oki już się zamykam... dzisiaj nie jest mój dzień...
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Ha! ale ja mam się do czego przyczepić <Wredna ze mnie istotna -_- > zaczynam mnie irytować ten kok Mai, ona o wieeeele ładniej wygląda w rozpuszczonych włosach, a ten kok do góry, to ja rozumiem, można chodzić po domu, ale nie wszędzie, nawet chodzi na randki >.< poza tym jak dla mnie ten kok ją postarza. Tak wiem jestem straszna, gomene...

Popieram w 100% xP
Ale cieszyłam się, że chociaż raz ją pokazali bez tego czegoś na głowie, w rozpuszczonych włosach (serio o wiele lepiej wyglądała... czemu tylko na chwilę?!)

- czy Japończycy są tak strasznie uzależnieni od telefonów, że zawsze jak idą do łazienki się myć, to muszę je brać ze sobą? O.o i tak ich specjalna folia na telefon xd2D

Akcje Naokiego z tym telefonem to w ogóle mnie rozbrajają za każdym razem.... ;x
Ja nie nazwałabym tego specjalną folią, mi to wyglądało na normalną torebkę czy tam zwykłą folię (co by jego telefonu raczej nie uratowało gdyby go przypadkiem do tej wanny wrzucił...)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 sie 2009

Devi pisze:Ale cieszyłam się, że chociaż raz ją pokazali bez tego czegoś na głowie, w rozpuszczonych włosach (serio o wiele lepiej wyglądała... czemu tylko na chwilę?!)

nie wiem.. mam nadzieje, ze doczekamy się jeszcze w tym serialu momentu kiedy będzie w rozpuszczonych włosach...

Akcje Naokiego z tym telefonem to w ogóle mnie rozbrajają za każdym razem.... ;x
Ja nie nazwałabym tego specjalną folią, mi to wyglądało na normalną torebkę czy tam zwykłą folię (co by jego telefonu raczej nie uratowało gdyby go przypadkiem do tej wanny wrzucił...)

na jedno wychodzi... dla mnie w ogóle specjalne jest to że on bierze ten telefon zawija w folie i nigdy z niego nie dzwoni tylko bierze go i się na niego gapi XD
"Bin jip"
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 29 sie 2009

zaczynam mnie irytować ten kok Mai, ona o wieeeele ładniej wygląda w rozpuszczonych włosach, a ten kok do góry, to ja rozumiem, można chodzić po domu, ale nie wszędzie, nawet chodzi na randki

Zomg, nie zauwazylam ze ona gdzies nie miala tego kokaXD Ja sie tam do tej fryzury przyzwyczailam - nie podoba mi sie jak stad na Alaske, ale z jakiejs przyczyny Japonki ja lubia i tak chadzaja. Wszedzie :/

Ja chciałam zaznaczyć, że to 'nie spotykajmy się już nigdy' było wg. mnie tylko i wyłącznie ze względu na trenera który to, swoją drogą, podszedł Naokiego od strony psychologicznej mówiąc, ze mu ufa ;x

Oczywiscie ze to bylo tylko ze wzgeldu na trenera zrobione, ale kuzwa! a) moglby wziac pod uwage swoje uczucia, a nie to ze trenerek mu powiedzial `ufam Ci, I`ll be back`. b) moglby wziac pod uwage uczucia Riko, ale chyba przez mysl mu nie przeszlo zeby sie chwile zastanowic:/ Bo sorry, ale stwierdzenie `lepiej zebysmy sie juz nigdy nie spotkali` to nie jest najprzyjemniejsza rzecz do uslyszenia, nie? Nie? A i tak caly czas sprzeczne komunikaty wysyla chce-niechce-chce-niechce. Ugh!
Devi, to absolutnie nie jest komentarz skierowany przeciwko Tobie czy cos, po prostu musze sie wyzalic, bo tak strasznie-strasznie nie podoba mi sie to co robi Naoki. I ogolnie taki motyw sie chyba przewija co jakis czas w dramach - nie rozumiem co on ma niby oznaczac -- ze dwoje bohaterow tak sie kocha ze az nie moga ze soba byc?XDDArgh.
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Devi, to absolutnie nie jest komentarz skierowany przeciwko Tobie czy cos, po prostu musze sie wyzalic,

Ależ ja absolutnie w ten sposób tego tak nie odbieram xP
Mnie w sumie to dobija coś co jest czeste w dramach etc. - sytuacje typu "nie mogę być z tobą bo mój przyjaciel cie kocha" i nigdy mu nie przyjdzie do głowy żeby może się spytać, kogo ona woli ;x Ale prawda też jest taka, że bez tego nie byłoby dramy... bo wszystko by się za szybko rozwiązało i tyle xP

Ja już w sumie się do takich sytuacji przyzwyczaiłam, może latego mnie to tak nie rusza i w sumie staram się jakoś tego bohatera wytłumaczyć xP
(trochę dobijające co prawda... ale bez wściekania się xp)

Zomg, nie zauwazylam ze ona gdzies nie miala tego kokaXD

Miała rozpuszczone włosy podczas tego swojego występu na którym wszyscy byli ;x

Wróć do „J-drama”