[1971- teraz] Kamen Rider series

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 28 cze 2009

kye.chwan pisze:Okkey, ogolnie wiedzialam ze Kamen Rider wyszlo dosc sporo, ale w sumie nie wiedzialam, ze tego jest AZ tyle XD Zomg, nawet nie chce myslec ile czasu moze zajac ogladniecie tego wszystkiego nawet jesli sie przewija niektore sceny ;p

hmm spokojnie rok starczy bo trzeba wziąć pod uwagę że nie wszystko można znaleźć na sieci, do tego doliczyć przerwy na spanie itp ale jak mówię rok spokojnie starcza

Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 30 cze 2009

Obejrzałam w końcu te kinówki do Den-o i kya! Było bosko, z ciastkami i genialnym poczuciem humoru xD to jest ta seria po której czuje taki niedosyt uhhh....skoro dwukwiat Kivę to ja biorę się za Kabuto xD
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 30 cze 2009

koji pisze:hmm spokojnie rok starczy bo trzeba wziąć pod uwagę że nie wszystko można znaleźć na sieci, do tego doliczyć przerwy na spanie itp ale jak mówię rok spokojnie starcza

Eee, tylko rok? Bo juz sie balam ze do 40 roku zycia bede to w kolko Kameny ogladac ;pp

Dwukwiat pisze:jakbym zaczeła odpowiadać na te myślniki po kolei to by się zrobił major spoiler

Haha, wiem ze zbluznie, ale nie spodziewalam sie ze tam mozna w ogole cos zaspojlerowac ^^`

Dwukwiat pisze:Aaaaaa! Orłopodobne coś to jest książe! On się jeszcze pojawi^____^

Ksiaze? To chodzi o tego calego slynnego Sieg, co jego sliczne zdjecia byly zapodane w galerii..? XD
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 30 cze 2009

Ksiaze? To chodzi o tego calego slynnego Sieg, co jego sliczne zdjecia byly zapodane w galerii..? XD
Haaaaaai! Mój kochany Sieg, co prawda mało go było w serii ale w kinówce nadrabiał xD (zwłaszcza jak został spoliczkowany xD)
Haha, wiem ze zbluznie, ale nie spodziewalam sie ze tam mozna w ogole cos zaspojlerowac ^^`
Oj da się, da xD na prawdę odpowiadając na te myślniki poszedł by taki piękny spoiler xD
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 01 lip 2009

Dokładnie można zaspoilerować i to dość mocno. Serie KR nie są takie przewidywalne jak to się wydaje ;) Dlatego też moim zdaniem warto oglądać walki bo w nich czasami padają ważne zdania ;)

Sieg... lubimy lubimy ale nie jako Imagina :P
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 01 lip 2009

koji pisze:Sieg... lubimy lubimy ale nie jako Imagina :P
O słuszna uwaga xD chociaż nie wyglądał tak źle xD mnie mniej Take-chan z tymi białymi włoskami xD

A co do walk, to w den o oglądałam te pierwsze, potem przewijałam a pod koniec to już zostawiałam bo racja, momentami było trochę ciekawych informacji xD Ehhh.....dlaczego Kohana ma krótkie włosy w filmie?? Nie pasują jej >.<
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 01 lip 2009

koji pisze: Dlatego też moim zdaniem warto oglądać walki bo w nich czasami padają ważne zdania ;)

Ahhha, walke obejrzalam chyba tylko w jednym?dwoch odcinkach? A potem stwierdzalam, ze heck, kanciaste ruchy ubranych w dziwne kombinezony kolesi (jakies skojarzenie z PowerRangers?XD) to jednak nie jest mja bajka i magiczny klawisz FFW wchodzil do akcjiXD
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 02 lip 2009

Teraz mi się przypomniało, ze KR Den-o nauczyło mnie o co chodzi z tymi durnymi drabinkami (wiecie takie co Kame w nobucie rysował z serii "woda czy kwiaty") xD wiem mam zapłon no ale teraz wiem, ze te drabinki wcale nie są bez sensu ^^
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 02 lip 2009

Avalia pisze:Teraz mi się przypomniało, ze KR Den-o nauczyło mnie o co chodzi z tymi durnymi drabinkami (wiecie takie co Kame w nobucie rysował z serii "woda czy kwiaty") xD wiem mam zapłon no ale teraz wiem, ze te drabinki wcale nie są bez sensu ^^

Moja droga, może podzieliłabyś się w końcu swoją wiedzą z nieoświeconymi użytkownikami doki doki hm?
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 lip 2009

Właśnie Avi!! Poprosze pełny elaborat na ten temat ;);)

A co do Kamen Raidera... to poprostu co chwile obijam sobie o niego oczy ;);) Tylko, że zawsze starałam się jak najskuteczniej i jak najszerszym łukiem omijać wszystko co zawierało w sobie roboty i rózne obcisłe kombinezony na głównych bohaterach xPPP Ale zgadzam się ze czasem jak sie wytnie takie motywy to zostaje całkiem pozytywna komedia czy serialik obyczajowy ;) I tak właśnie kiedys w ramach odstresowania wciągnełam się w oglądanie Power Rangers Ninja cośtam xD

A widzę ze tutaj też może byc całkiem zabawnie , a że muszę sie odstresować to naprawdę nabrałam ochoty ;P To którą serię polecacie na początek?? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 02 lip 2009

daydreamer4 pisze:Właśnie Avi!! Poprosze pełny elaborat na ten temat ;);)
Cały sęk w tym, ze tu nie ma czego tłumaczyć xD
Po prostu rysujesz sobie od tak drabinkę xD
I skręcasz jak na coś natrafiasz, linią idąc ciągle w górę (chyba, że skos masz na dół ;))

A ja polecam KR Den-O bo na tym najbardziej się uśmiałam (Kiva za szybko traci ten watek komiczny uczulenia na świat, a Kabuto robi się śmieszne dość późno xD)
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 02 lip 2009

daydreamer4 pisze:I tak właśnie kiedys w ramach odstresowania wciągnełam się w oglądanie Power Rangers Ninja cośtam xD

nie oglądaj tego!! to jest amerykańska kopia więc mówiąc krótko
PRNS= kopia - wycięte sceny + dodane własne sceny + nowi bohaterowie i co dostajemy? serię która ma mniej odcinków niż oryginał...

zamiast PRNS zobacz sobie Ninpuu Sentai Hurricanger ;) i jak coś to powiedz czy znalazłaś bo ja nie umiem
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 lip 2009

nie oglądaj tego!! to jest amerykańska kopia więc mówiąc krótko
PRNS= kopia - wycięte sceny + dodane własne sceny + nowi bohaterowie i co dostajemy? serię która ma mniej odcinków niż oryginał...

Za późno xD Ogladałam, pośmiałam się, pofazowałam trochę na niejakiego Dustina i ogólnie to na szczęście dawno było :P Serialik miał wszytskie możliwe wady jakie mają inne serie PR ale po za masakrycznymi kostiumami, scenami walk (jeśli mozna to tak nazwać), powiększaniem robotów do wielkości drapaczy chmur i chomikiem senseiem - relacje między bohaterami były takie jakieś fajne poprostu. I takie... amerykańskie xD Ale chyba nie byłabym w stanie obejrzeć tego jeszcze raz ;P Oj, nie - zdecydowanie nie ;)
http://www.youtube.com/watch?v=blYSLYznv0s => A teraz nie śmiejcie się ze mnie... za bardzo xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 03 lip 2009

daydreamer4 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=blYSLYznv0s => A teraz nie śmiejcie się ze mnie... za bardzo xD
Żartujesz?? To jedna z moich ulubionych serii PR (a miałam prawie wszystkie na kompie kiedy mój brat miał na to fazę xD). Cam to była ma miłość w tej serii i ojej ale ja się stęskniłam za tym opkiem hiehie xD
A Day-sama wracając do twojej uwagi na SB dotyczącej .... to się nie martw bo to z kinówki tylko ;)
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 03 lip 2009

daydreamer4 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=blYSLYznv0s

Ohhh.Maj.Gawd. W porownaniu z tym↑ to Kamen wydaje sie byc serio inteligentna seria ;p Teksty w stylu: `Jak sie nie zgodzi to przez tydzien nie czyszcze mu klatki`(o tym malym chomiku?swince morskiej?;p) i w momencie gdy pojawiaja sie Ci-Zli `no to dosyc tych pogaduszek, przyszlismy by was zniszczyc` XDD Oh radosci, zwinelam sie ze smiechu^^v
Chyba serio nie powinnam juz narzekac na plotowe braki w Den-O ;p

Wróć do „J-drama”