[1971- teraz] Kamen Rider series

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 03 lip 2009

Avi - no to mnie podbudowałaś trochę ;), bo ja kurcze, nawet lubiłam to oglądać xD
A Day-sama wracając do twojej uwagi na SB dotyczącej
tego
to się nie martw bo to z kinówki tylkoxD

Teraz to mnie dopiero zmartwilas xD A ja myślałam, że znowu będę mogła sie pozchwycąć kolejnym tlenionym blond nieładem (takim mega nieładem ;P) na głowie przystojnego Japończyka xDxD

Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 03 lip 2009

Ah, aż mi się przypomniało jak sciągałam któryś numer takeru magazine gdzie wlasnie byl take w tych blond wlosach i długo się namyślałam, skąd to jest XD Szkoda, ze on tam parę minut tylko paraduje w tej peruce :( XD

I co do tamtego linka do PR to muszę przyznać, że kiedyś mi się zdawało, że dużo serii widziałam, ale chyba się myliłam XD Aż mnie tamto przeraziło :giggle:
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 03 lip 2009

Swoją drogą jak w końcu zacznę i przebrnę przez Kabuto to chce zobaczyć serie KR z Kaname Junem :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 03 lip 2009

Jejjjj ;) Mina cudna ;P;P A fryzura - włąsnie zauważyłam ze tam sie jakieś zielone pasemka przewijają :giggle:
Swoją drogą jak w końcu zacznę i przebrnę przez Kabuto to chce zobaczyć serie KR z Kaname Junem

Taa i mów do mnie jeszcze ;) Wychodzi na to, ze może fanką zostanę xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

daydreamer4 pisze:Taa i mów do mnie jeszcze ;) Wychodzi na to, ze może fanką zostanę xP
Jun Kanem grał w Agito i to z 2001 roku xD w sumie na czymś trzeba się wypromować, ne? Ale strasznie dużo osób wypromowało się na KR hiehie....
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

haha, wychodzi na to, że strach patrzeć na skład aktorski poszczególnych serii :D

ha! Te zielone pasemka, za cholere bym ich nie zauwazyla :giggle:

Ach ja utknelam na 17 odicnku Kivy (ach BBF mnie odciagnal od ogladania XD), a w planach jeszcze do zobaczenia Decade^^ Zrobię se wielkiego spojlera z ostatnich 9 serii i git :D I nowa generacja Den-O w którymś odcinku... mmm^^
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 03 lip 2009

Avalia pisze:Jun Kanem grał w Agito i to z 2001 roku xD w sumie na czymś trzeba się wypromować, ne? Ale strasznie dużo osób wypromowało się na KR hiehie....

Zmartwię Cię... sam nie znalazłem serii Agito w necie... ale może się już pokazała od mojego ostatniego szukania więc kto wie ;]

Dwukwiat pisze:I nowa generacja Den-O w którymś odcinku... mmm^^

Ciebie też zmartwię... nowa generacja Den-O ma się pojawić dopiero w kinówce, której chwilowo nie ma więc nawet jak obejrzysz Decade'a to troszkę poczekasz na nią ;)
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Panie Koji....koniec dnia a tu takie informacje?? A gdzie coś miłego??
A tak chciałam zobaczyć to z Kaname T_________T

Nya ^^ Spoiler! Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

koji pisze:Ciebie też zmartwię... nowa generacja Den-O ma się pojawić dopiero w kinówce, której chwilowo nie ma więc nawet jak obejrzysz Decade'a to troszkę poczekasz na nią Wink

huh? To wikipedia kłamie? Paskudy, myślałam, żebą w tym 14, czy tam 15 odicnku... No nic i tak obejrze DCD^^

Aaaaaaa avi! proszę cię! Nie pokazuj mi tego, bo zaraz zacznę je rysować w zeszycie! najlepsze arty z den-o^___^
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 03 lip 2009

Avalia pisze:Panie Koji....koniec dnia a tu takie informacje?? A gdzie coś miłego??
A tak chciałam zobaczyć to z Kaname T_________T

ok to dam lepsze informacje... Agito może jest do ściągnięcia, znalazłem kilka stron i za chwilę popatrzę co i jak może się uda ;)
edit: Agito jest do znalezienia ;) jednak Kuuga niestety nie :<

Dwukwiat pisze:uh? To wikipedia kłamie? Paskudy, myślałam, żebą w tym 14, czy tam 15 odicnku... No nic i tak obejrze DCD^^

sprawdziłem odcinki i jest tam motyw nowej generacji krótki bo krótki ale jest :)

i od siebie dodam taką nową nowinę :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

koji pisze:sprawdziłem odcinki i jest tam motyw nowej generacji krótki bo krótki ale jest Smile

ha! Czyli jednak^^ Ale na kinówkę neo den-o czekam swoją drogą^__^

Oooo Nowe Kamen Rider i mordercze pendrive'y :giggle: ciekawe, ciekawe :giggle:
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 04 lip 2009

Oglądam Kabuto i nie sądziłam, że super idealny Mizushima Hiro (poczesany dodajmy) może być tak komiczny xD W ogóle myślałam, że Kabuto jest nudne, a tu jednak można się pośmiać xD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 05 lip 2009

Masz na myśli : "Jest nudne do 20-któregoś odcinka w którym to pojawia się Juzek" ? :D Bo potem to już dopiero jest komedia (wiem wiem, taka moja mała obsesja :P)
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 05 lip 2009

Avalia pisze:Oglądam Kabuto i nie sądziłam, że super idealny Mizushima Hiro (poczesany dodajmy) może być tak komiczny

Taaa... zeby to stwierdzić nie trzeba aż do kabuto sięgać... Wystraczy jego wytrzeszcz z Braina XD
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 08 lip 2009

Masz na myśli : "Jest nudne do 20-któregoś odcinka w którym to pojawia się Juzek" ?
A nie, bo sam Hiro swoim idealnym bytem też robi niezłą komedię, osobiście leżałam na jego wielkim odkryciu: "Uderzył mnie"
Taaa... zeby to stwierdzić nie trzeba aż do kabuto sięgać... Wystraczy jego wytrzeszcz z Braina
Ja bym to raczej poczesanym Rihito nazwała xD

A teraz Sato Takeru i Seto Koji z serii: "jak się kręci KR" xD
http://www.youtube.com/watch?v=tDa-WxCDciU

Wróć do „J-drama”