[2009] Koishite Akuma

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

[2009] Koishite Akuma

Postautor: kye.chwan » 01 lip 2009

KOISHITE AKUMA
Obrazek

Tytul: Koishite Akuma
Tytul oryginalny: 恋して悪魔
Pod-tytul: ヴァンパイア☆ボーイ / Vampire Boy
Rodzaj: Fantastyka & Romans
Stacja: Fuji TV, KTV
Data emisji: 07.07.2009 - 08.09.2009
Pora emisji: Wtorek 22:00
Ilosc odcinkow: 10
Rating: 6.6 (Kanto)

HP:http://ktv.jp/vampire_love/index.html
Opening: `Akuma na Koi` - Nakayama Yuma with B.I.Shadow

Obrazek

Wystepuja:

* Nakayama Yuma jako Kuromiya Ruka
* Kato Rosa jako Natsukawa Makoto
* Kyo Nobuo jako Fujii Masayuki
* Sakuraba Nanami jako Takagi Kaori
* Morimoto Shintaro jako Miura Shota
* Nakajima Kento jako Handa Hiroto
* Irie Jingi jako Matsuyama Naoki
* Okamoto Rei jako Uemura Tomomi
* Kondo Masahiko jako Kaito
* Horiuchi Keiko jako Miura Atsuko
* Takahashi Hitomi jako Fujii Sakiko
* Ito Shiro jako Shinjo Jiro

Opis:
Cytujac wikipedie: Ruka jest mlodym nienawidzacym ludzi wampirkiem, ktory mimo wszystko wkracza do naszego swiata, idzie nawet do liceum... i tam, zakochuje sie w swojej wychowawczyni.

Ode mnie:
Aaaa, cos tak po opisie czuje ze mi sie mozg cienko zlasuje na tej dramie, a IQ spadnie ponizej 4XDD A~le! Lista facetow, ktorzy maja wystapic w dramie wyglada swietnie - nie zebym wiekszosc z nich kojarzyla na pierwszy rzut oka, ale od czego sa linki na DramaWiki ;p Anywayz, przejrzalam je i dzieki temu drama znalazla sie w zdecydowanej czolowce listy `do obczajenia w nowym sezonie` - szczegolnie chce zobaczyc jak sobie z wielkim aktorskim wyzwaniem poradzi maly Janiz MorimotoXD

A z ciekawostek - drama wskakuje na miejsce po ShiroiHaru - nie ma to jak wielka rozpietosc tematyczna wtorkowych wieczorowXD

Watek bede aktualizowac jak tylko pojawi sie wiecej info^^

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 lip 2009

Właśnie niedawno przeglądałam tą dramkę i chyba gdyby nie trailer to bym się za bardzo jakoś nie zainteresowała - może tylko przez wampirzą tematykę, a tak zerknęłam no i doszłam do wniosku ze albo ta jakość tak zniekształca albo Nakayama nie taki brzydki jest ^^ A najlepsze jest to ze bardzo mi się kojarzył tam z bardzo durnym filmem Otto...(nie pamiętam co było dalej ^^) o wampirze będącym wcześniej emo gejem >< I tego będę się trzymać, nu, obejrzę co by obaczyć czy było warto.
Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Hotarubi » 02 lip 2009

ooo dramka o wampirkach...mmm może byc coś fajnego.Czekam z niecierpilowością:)
"Narysowała pętlę i symbol wieczornej gwiazdy.Tajemny znak,klucz do świata basni.Jeśli zobaczysz taki znak,to świat ten jest bliżej ,niż sądzisz.Ale wejśc do niego to już zupełnie inna sprawa";) G.MASTERON
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 02 lip 2009

Wow, to nawet trailer do tego jest? Kurcze, nie postaralam sie wczoraj piszac o tej dramie :/ Jak tylko wroce z pracy to sobie poszukam i zobacze co takiego ciekawego tam pokazaliXDD
A w ogole, czyzby a fali popularnosci Zmierzchu nawet w Japonii zaczely powstawac kolejne produkcje o wampirkach?

z bardzo durnym filmem Otto...(nie pamiętam co było dalej ^^) o wampirze będącym wcześniej emo gejem

Eeeej, emo-gej-wampir? *banan na twarzy :)* Ja chciec to zobaczyc?XDD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 lip 2009

nee, najgorsze jest to ze sam wątek romantyczny tej parki średnio mi się podoba.

Nie wiem czemu ale mi się wampiry ubzdurały ale to były zombie xD ale jeśli chcesz obaczyć zombie-geja-emo to film był Otto or Up with Dead People - po przejrzeniu wyrzuciłam go bo doszłam do wniosku ze żal moich płyt na to...
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 02 lip 2009

Ja to już wcisnełam przyjaciólce "To pewnie bedzie drama z prostymi dialogami, mozesz potłumaczyc coś banalnego dla odmiany" XDDDDD

Ogólnie bardzo lubię Rosę wiec obejrzę XD
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 02 lip 2009

Wampirki huh?

Kyo Nobuo huh?

Może obejrzę :D Zwłaszcza że za tydzień jest premiera :)
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 02 lip 2009

No ten trailer to generalnie wyglada dosc malo zachecajaco:/ I z Otai sie musze zgodzic - na inteligentne i rozbudowane dialogi chyba nie ma co liczycXD Ale po pierwszym epizodzie sie zobaczy co z tego wyniknieXD

A tak w ogole, zombie-emo-gej.. jak moglabym NIE chciec tego zobaczyc? ;p
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 lip 2009

sam trailer i owszem mało zachęca, ale ten ubiór wampirzy tu przypomina mi nie wiem czemu Otto i jego sposób chodzenia, no i strasznie romansidłowo to wygląda a główna bohaterka prosi się o nielubienie <nawet nie wiem czemu>

to miłego oglądania kye.chwan xD czy to będzie miłe to ja nie wiem ale Otto niczego sobie był i jego były chłopak też xD
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 03 lip 2009

Haha, duzo wyczytalas z tego pietnastosekundowego traileraXD
Mi sie tylko rzucilo w oczy, ze glowny bohater wcale nie wygladal tak ladnie jak mi sie wydawalo ze bedzie ;p

No juz czeka na mnie film na dysku^^ Jak tylko znjde czas to zobaaaaczeXD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 lip 2009

Oj, no właśnie do kogoś zniechęcić można się właśnie po 15sekundach, a ta scena na moście wyglądała, brrrr, okropnie><
No nic przyjdzie czas to się zobaczy co to będzie.

Przeraża mnie twoja chęć obaczenia tego filmu xD Choć przeraziło mnie też ze jak zaczęłam oglądać i mnie zniesmaczyło to i tak obejrzałam do końca ><

Obaczyłam plakaciocha... Przeszły mnie zimne dreszcze tylko chyba nie w taki sposób jak powinny, znaczy się, zastanawiam się jednak czy to ruszać w ogóle >_<
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 06 lip 2009

No generalnie ich HP tez jest cala rozowa, wiec w sumie plakat mnie nie zdziwil?XDD I Azzel, bejb, nie poddawaj sie juz na starcie - dawaj chociaz przez pierwszy odcinek (a to juz jutro, haha!) co by bylo sie z czego posmiacXDD

I w ogole, skoro przeszlas przez Otto - ja wysiadlam po jakis 40 minutach, ale THE scene smexowania sie zaliczylam, ugh - to chyba nie powinnas miec wiekszych problemow z ogladnieciem like, czegokolwiek?XDD
W ogole, podziwiam Cie, ze przeszlas przez caly film^^;
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 06 lip 2009

kye.chwan widzisz Otto to było nic dla mnie chyba przy tym co przedstawia dla mnie ten plakat - wampiry na różowo xD Brrr, no cóż może spróbuję, ogólnie jestem wytrzymała:D A niestety zwykle mam zasadę co zaczynam muszę skończyć ><

uuuu, to nie mów że nie zobaczyłaś byłego faceta Otto xD Właściwie niewiele tracisz, nic nie mówiąc o tym ze zakończenie bylo niesamowicie durne, no i smexowanie było chyba z 2 razy;p

edit: Zobaczyłam jeszcze serduszka T__T moja psychika się rozpada,ehh...
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 07 lip 2009

Haha, akurat ten znaczek wampirka: trupia czaszka ze skrzydelkami i jedno oczko jako serce - genialne?^^ Bardzo, ummm, emo?XD Juz widze, ze bede sie tarzac ze smiechu jak postaraja się przenieść klimat plakatu na drameXD
Ale jak Cię różowe wampirki odrzucają, to diamentowych wampirków ze Zmierzchu też chyba nie przeszłaś, co? :DD

No chyba nie poznałam byłego chłopaka Otto, nie jestem pewna czy coś przez to straciłam thouXD.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 lip 2009

Juz widze, ze bede sie tarzac ze smiechu jak postaraja się przenieść klimat plakatu na drameXD

Ja się obawiam ze przerzucą to w rzeczywistość tyle ze nie będą próbować robić z tego komedii tylko coś poważnego o wampirzej miłości xD Brrr...

Ale jak Cię różowe wampirki odrzucają, to diamentowych wampirków ze Zmierzchu też chyba nie przeszłaś, co? :DD

Raczej nie bo nie wiem o co chodzi xD Więc o co chodzi, co za zmierzch...?:D <nie powiem ze aż mnie zainteresowało xD>

były chłopak Otto przypominał mi trochę Ko-kuna z Tatta xD Ale lepiej troszku wygląda;p

Wróć do „J-drama”