[2009] Koishite Akuma

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 30 wrz 2009

Tja, obaczyłam i zapomniałam w końcu napisać na temat xp
Części rzeczy już tu powtarzać nie będę. Po epach 8-10 wrażenia:
8 - powiem ze nawet mnie trochę rozśmieszył ep, te zombiaki i oczywiście super duet starający się coś z nimi zrobić - to było całkiem najs^^ <swoja drogą ten w okularkach kojarzy mi się z Miurą xD> 9 - nuda nuda nuda, robiłam tysiąc rzeczy w trakcie by to z trzymać i do tego oglądałam po 15min xp brr... 10 - było parę wstawek które nawet mnie zaciekawił no i mojego słodziaka płaczącego jak widziałam to mrrr, ale poza nim,ekh... Ciekawe czy ci sponsorzy to czasem wiedzą co sponsorują xp
Ogólne wrażenia:
oprócz mojego duetu to zakopać zapomnieć i więcej nie wspominać, zakończenie na poziomie BB było, tyle ze tam było powtarzalne jak cholera i przewidywalne a tu było debilne i yhhhhh...brak mi słów. Właściwie nic więcej dodać czy ujać bo chyba z całą waszą krytyką się zgadzam a dodawać nawet mi sie nie chce bo nie warto xp

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 cze 2010

nie zebym miala mnostwo wolnego czasu i nie mialam pozaczynanych dziesieciu tysiecy innych dram.. ale zaczelam tą.. obejrzalam 1szy ep wlasnie.. i generalnie to wtf.. ale mi sie podoba calkiem.. jak na japonski serial o wampirach <lol2> eyy ale ja bym to nazwala "emo boy" a nie "vampire boy" xD xD ewentualnie "emo vampire boy" xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 cze 2010

Evel, ja po pierwszym epie myślałam ze to będzie drama taka z serii WTF prześmiewczych czy coś, ale nie, oni wzięli tą dramę na POWAŻNIE. Straszne xP
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 cze 2010

Azzel pisze:Evel, ja po pierwszym epie myślałam ze to będzie drama taka z serii WTF prześmiewczych czy coś, ale nie, oni wzięli tą dramę na POWAŻNIE. Straszne xP

lol. no co ty.. tzn ja juz takie namiastki widzialam tego.. w tym jak ta laska sie wkurzyla jak on powiedzial ze chcialby umrzec w wieku 16 lat.. ale jaaa.. wiesz co mi ta drama przypomina klimatycznie? to jak połącznie "Ghost Friends" i "Gokusena" xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

eeej, bez jaj Ghost Friends było sensowne w miarę xD <Gokusen byłmonotematyczny xp> a tu masz historię niewyrośniętego wampirzątka którego miłością za życia była jego obecna nauczycielka, no helloł, gdyby chcieli zrobić z tego komedię mogłoby wyjść coś cudacznego, ale ze oni to tak jakoś strasznie na poważnie zrobili to koniec był załamką xp
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Azzel pisze:eeej, bez jaj Ghost Friends było sensowne w miarę xD <Gokusen byłmonotematyczny xp> a tu masz historię niewyrośniętego wampirzątka którego miłością za życia była jego obecna nauczycielka, no helloł, gdyby chcieli zrobić z tego komedię mogłoby wyjść coś cudacznego, ale ze oni to tak jakoś strasznie na poważnie zrobili to koniec był załamką xp

noo.. Gokusen in Love.. no nie wiem, zobaczymy.. dzis obadam drugi ep.. poki co po pierwszym epie jestem nadal zaciekawiona tym co bedzie dalej.. choc te czerwone soczewki mnie na prawde rozsmieszyly.. i fakt ze on jest transfer studentem z Rumunii.. helloł.. Jpończyk z Ruminii.. absurd goni absurd.. no ale whatever.. an razie miesci sie to w moim szeroko pojętym poczuciu tolerancji..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

pamiętam ze po pierwszym epie jeszcze nie było załamania bo jak widziałam czerwoną parasolkę to naprawdę myślałam ze to będzie komediowe xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha.. no czerwona parasolka to był motyw.. sama bym taka sobie zakupila bo ta parosolka byla fajniusia ^^

edit

i p odrugim epie jestem.. w ogole sie sozknelam jak wyczytalam ze ten kolo co gra glowna role jest z rocznika 84.. lol, on wyglada na takie 14 lat najwyzej.. a nie 26.. ładna masakra.. a w tym gral w zeszlym rku to mial wtedy niby 25 lat.. taaaa.. ehem.. na pewno..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 cze 2010

Evel, cóz ty mówisz - on jest 94 a nie 84 rocznik więc ci wygląda jak najbardziej prawidłowo xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 cze 2010

Azzel pisze:Evel, cóz ty mówisz - on jest 94 a nie 84 rocznik więc ci wygląda jak najbardziej prawidłowo xD

ejj no nie moze byc.. ze ja az taka slepa jestem? *sprawdza* faktycznie.. boshe co za skończony ślepiec ze mnie.. >_<"

edit

jakie tam akcje jadą to mnie rozwala kompletnie.. jestem na 4 epie.. laska sie pyta "Kuromiya-kun, did you read the script that i gave you yesterday?" a on "nie" i zakłada kaptur, wstaje i wychodzi. no ale mialam lola, zaczelam sie panicznie smiac na caly dom - dobrze ze jestem akurat sama w domu xD

edit

okaże się zaraz ze jestem jedyna osoba ktorej sie ta drama w miare podobala.. no ale jakos mi sie spodobala.. tak troche za serce chwyta.. sama wizja takiej historii.. nie biore juz pod uwage faktu na ile jest ona niemozliwa i absurdalna.. ale biore pod uwage czynnik ludzki.. i ludzkie uczucia.. ktore wywoluje ta drama..

SPOILERY:

generlanie to obejrzalam dzis jakies 8 epow tej dramy pod rząd i tak jakos sie wczulam w ta cala sytuacje.. zal mi bylo ze im sie nie ulozyylo.. ale i tak czulam ze koniec bedzie wlasnie taki.. z dupy to zrobili jak sie zamienial w proch i pył.. i bez sensu ze ja tak sama zostawil.. i ze ona nic nie pamietala.. w goole wszystko bez sensu! :[

mój opis dramy: japanese-vampaja-emo boy meets Gokusen, Ghost Friends, Oscar z Hana Kimi i Yukan Club.. takie 4 w jednym..

ogolnie rzecz biorac.. fajna drama na ZABICIE czasu..

moja ogólna ocena: 6/10

PS. głowny bohater - najprzystojniej wygladal z kapturem na glowie xD niepotrzebnie go momentami ściagał w ogole xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 06 cze 2010

i jak naprawdę nie ma się co oglądać Evel chyba xD albo potrzeba komuś sieczki z mózgu ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 cze 2010

Azzel pisze:i jak naprawdę nie ma się co oglądać Evel chyba xD albo potrzeba komuś sieczki z mózgu ;p

mow co chcesz ale to jest i tak lepsze od Nobuty.. mniej wiecej na poziomie i w klimacie Ghost Friends..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2009] Koishite Akuma

Postautor: Mina » 28 lis 2010

Skończyłam i momentami sie nudziąłm bardzo , czasem mniej ale bardzo chciałam zobaczyc jak to się skończy i nie ukrywam że czasem przewijałam dużó .
Koncówka głupia ale wampirek całkiem przystojny , rola nauczycielki była bez wyrazu , nudna i nudna.

Wróć do „J-drama”