[2009] Samurai High School

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 07 lis 2009

Obejrzałam pierwszy ep, o matkoooo! W sumie gdyby nie Haru i jego miny nie byłoby po co oglądać.

Ale faktycznie, w kitce mu ładnie. 8)

Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 lis 2009

haha, jestem po drugim epie :D
Haru-chan nam sie sexowny robi, a co :D

Po prostu zwala mnie z nóg praktycznie każdy tekst, mam nadzieję, że dojadą do konca z tłumaczeniami tych epów, bo serial po prostu jest genialny :D On jest naprawdę zdolny, grac dwie tak kompletnie różne role....
Co prawda dziewczynę dostał nie za ładną, ale "sexual harassment" mnie zwala z nóg po prostu :D I to jak on mówi. I te walki mopem :D

LOL, czekam na napisy do 3 epa!
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 lis 2009

Dwa epy za mną i wrażenia następujące:

drama bardzo przyjemna w oglądaniu^^ Coś idealnego na odprężenie póki co. Oczywiście treść bajkowa ale całkiem fajnie się to ogląda, trochę do pośmiania się, zwłaszcza jak się widzi duet Miura i Shirota^^ W ogóle jak dla mnie genialnie grają i chyba muszą mieć niezły ubaw przy kręceniu. Miura z tym swym "męskim" chodem a Shirota z tą swą sierotowością^^ Oj, czekam na więcej^^
Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 15 lis 2009

Damn... An is so sexy :)

Szkoda że takie ciapy wkoło, mam nadzieje że jednak samuraj na końcu JĄ z molestuje. Co prawda w pierwszym epku prawie się udało i ona chętna była, ale po takim failu jaki zaliczył Kotaro, na razie w defensywie chyba będzie. Należy się JEJ.

Drama z tych, co lepiej nie rozumieć co mówią, gromada smutnych frazesów. Ah, dramka jest naprawdę zabawna.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 15 lis 2009

W drugim epie się rozkręca, też mi sie spodobało jeżdzenie "na koniu". I świetny ten ojciec jest, hahaha. I Shirota-giermek, hahahaha :lol:

Świetne to imię "Kotaro".
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 lis 2009

Szkoda że takie ciapy wkoło, mam nadzieje że jednak samuraj na końcu JĄ z molestuje.

ja myślę że ostatecznie to ona zmolestuje jego bo się nie doczeka^^ szkoda że TimeLesSub jednak trochę tłumaczy te odcinki:/
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 19 lis 2009

Widziałam kawałek jednego odcinka (chyba drugi, bo nikogo nie dziwiła juz tak straszliwie przemiana Miury), jak randomowo zmieniałam kanały w telewizji - i muszę przyznać że bardzo nie podobało mi się to co zobaczyłam.
Miura i Shirota się trzęsą przez cały czas! Brrr, straszne to było :/ Rozumiem, że to komedia a oni muszą grać sierotki, ale jak dla moi wyszło trochę już za bardzo przerysowanie a przez to żałośnie, niestety. Nie lepiej z przemianą Miury - nagle staje się zbyt wielkim umięśnionym, ummm, czymś a jego niski-bohaterski głos kompletnie do mnie nie przemówił.

Pewnie jak nadrobie inne dramy, to się kiedyś za to wezmę jeszcze (bo czego się nie robi dla ciasteczek w obsadzie) ale to co zobaczyłam przez jakieś dziesięć minut absolutnie mnie nie zachwyciło T.T
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 19 lis 2009

Ja po pierwszym epie też myślałam, że jednak porażka. Ale w drugim ten absurd zaczyna śmieszyć i całkiem fajne akcje bywają. Dalej nie widziałam jeszcze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 lis 2009

Tokyo DOGS super, ale SHS ma swoj urok - naprawde :D

Jest to tak absurdalne, ze po prostu padam.... ^^ Kiedy beda napisy...??? Mnie Haru nie musi sie wydawac realistyczny, jego przemiany i nieustanny pass out w najwazniejszych momentach po prostu rozbrajaja, mam ochote spasc z krzesla ze smiechu... :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 lis 2009

LOL
3 ep mnie jak zwykle zwala z nóg. :D Już myślałam, że samuraj zastosuje swoje sztuczki, żeby ścigać bandytę przez internet, ale wpadł na lepszy pomysł:D

Sierota mie coraz bardziej wkurza, ale za to coraz bardziej lubię główną bohaterkę. Niespecjalnie mi pasuje do Haru (...ale kto tam pasuje? :D) ale jako postać jest fajna :) Chyba jakąs początkującą piosenkarką ma nadzieję zostać, skoro wpletli ten wątek...

Haru Haru Haru... pal licho tych wszystkich naoliwionych facetów bez koszuli, Haru w podkoszulku jest najbardziej hot :D Uwielbiam jak sie zmienia w samuraja, jego fryzure, wyraz twarzy, wszystko... :D
I to, że potrafi wszystko wykorzystać jako broń :D Miecze z dętek, LOL, łuk z parasoli :D
Ja chce już 4 epik!!!!
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 23 lis 2009

Muszę wziąć za tą dramkę, bo jak zobaczyłam ze gra Yuu to.. :smitten: Ja go uwielbiam, moze nie od samego poczatku ale po Rookies, prince of tennis i Heat Island jest dla mnie super :thumb:
"Sierota" :sadlove: - nie podoba mi się to określenie, bo dla mnie to tak jakbym powiedziała ze np Yamapi to brzydal i czym się tu zachwycac (bo dla wiekszosci jest bożyszczem) ale kazdy ma prawo do swojego zdania..
Miura też jest fajny ale to taki dzieciaczek jak dla mnie a Yuu jest wyyyysoki :smitten:
W każdym razie biore się za oglądanie bo obsada mi sie bardzo podoba :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 lis 2009

Yoshiko pisze:Muszę wziąć za tą dramkę, bo jak zobaczyłam ze gra Yuu to.. :smitten: Ja go uwielbiam, moze nie od samego poczatku ale po Rookies, prince of tennis i Heat Island jest dla mnie super :thumb:
"Sierota" :sadlove: - nie podoba mi się to określenie, bo dla mnie to tak jakbym powiedziała ze np Yamapi to brzydal i czym się tu zachwycac (bo dla wiekszosci jest bożyszczem) ale kazdy ma prawo do swojego zdania..
Miura też jest fajny ale to taki dzieciaczek jak dla mnie a Yuu jest wyyyysoki :smitten:
W każdym razie biore się za oglądanie bo obsada mi sie bardzo podoba :D

Jak nie jetseś jego fanką po grób, to może jeszcze poczekaj, bo przybije cie to czekanie na suby... :(

A co do Sieroty - też mi sie to nie podoba, ale tu użyte z premedytacją, bo jego postać to jest po prostu sierota kwadrat. :P A to że jest wysoki tu na jego korzyść nie dizała, bo jeszcze ubrali bo w jakiś przykrótki mundurek i wygląda za grubo i strasznie :D

Haru dzieciaczek? 0.0 No, bo szczotką pogonię! :D :D ^^
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 23 lis 2009

Jejkuu, Haru to nie taki dzieciaczek, on staro wygląda na swoje dziewiętnaście lat!

A co powiedzieć o Seto Kojim, który wygląda maksymalnie na szesnaście? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 23 lis 2009

a ja na temat - obejrzałam pierwszego epa i kurde, ale to baaaka XD ale nawet mi się chciało dokończyć (Tokio DOGS nie dałam rady) więc myślę, że pójdę dalej. chyba i tak się nie ma co spieszyć, bo suby daleeeko.

w ogóle Haru-chan też tak tą twarzą rusza, ja nie mogę na niego patrzeć ;p stwierdzam, że jakoś wybitnie to mi się nie podoba, ale słodki jest tak czy siak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 23 lis 2009

Nie linczujcie mnie ze napisałam tak o Haru :glomp: ale sama mam duuzo wiecej lat, więc on dla mnie dzieciaczek
A co do Yuu to może całkiem wyglądać :lol: On w sumie przewaznie wszedzie zabawnie wygląda tam gdzie go widziałam, no poza oczywiscie Heat Island i Team Batista :twisted:
Mam dwa odcinki to sie biorę za oglądanie :victory:

Wróć do „J-drama”