[2009] Ohitorisama

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 04 sty 2010

Azzel pisze:A to co mnie trochę irytuje - reakcje nauczycieli, że para nauczycieli nie może być razem no i jak wychodzi coś to nagle wszyscy na nich naskakują, ale wiem, wiem, bez tego fabuły nie będzie xp

Tez nie moglam do konca zrozumiec uo co loto -- moze stara prawda pt nie wyrywaj d*py ze swojej grupy? No ale rzeczywiscie nakrecil watek koncowke serii, bez wiekszych spojlerow moge poradzic zebys sie przygotowala na plomienne przemowienie przed cala szkola na koniec dramy ;pp (Zdziwiona?)

A bezposredniosc Koike jest rozbrajajaco-niejaponska, szczegolnie jego propozycja dotyczaca przyszlosci jego i glownej bohaterki^^

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 sty 2010

ej, tej ostatniej części zdania nie musiałaś dodawać xp Ale płomienna mowa wiem ze musi być podstawą, bardziej mnie interesuje jak się zejdą i co zrobi Koike^^ W ogóle myślałam ze to będzie taka zupełnie ciapa i miałam go już dyskredytować jako aktora a tu proszę, zaskoczyłam się^^
Obrazek
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 04 sty 2010

Azzel pisze:ej, tej ostatniej części zdania nie musiałaś dodawać xp

No worries, to tylko chodzi mi o radosne wyobrazenia Koike o tym jak powinno wygladac idealne zycie jego i nauczycielki ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 sty 2010

rozbudzasz coraz bardziej mą ciekawość a napisy najbliższe w sobotę xp
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 sty 2010

Ta drama w swojej głupocie była blisko pobicia Binbô danshi. Tak totalnie niedopasowanej do siebie pary głównych bohaterów dawno nie widziałam -_- Na Teppeia nie mogłam patrzeć i będę mieć do niego uraz do końca chyba życia (niech on już w niczym nie gra, tylko zajmie się WaTem). Kimika sensei grała osobę pierwszą do odstrzału. Jedynie Maya Miki pokazała resztki aktorstwa w tej dramie.
Jedynym wielkim plusem tej dramy była piosenka BB "Koe wo Kikasete", która i tak pojawiła się przez jakieś 15 sekund, ale w przeciwieństwie do całej reszty jej nie przewijałam.
Ogółem rzecz biorąc, niech Japończycy nie biorą się za kolejne powielanie tych samych tematów bo im to z 'lekka' nie wychodzi. Chcieli powtórzyć sukces "Anego", ale z tak marną obsadą i plotę tylko mnie zniechęcają do zabrania się za kolejną jdramę.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 sty 2010

Mocno Margot, chyba już się na stałe przywiązałaś do standardu koreańskich dram xD
Ja dla odmiany powiem ze mi sie nawet całkiem podobało,Anego nie widziałam i nie porównam, ale to było bardzo relaksujące dla mnie do oglądania. Zwłaszcza ze miałam dużo motywów do pośmiania się, podobały mi się wątki na początku - bycie samotnym... wszelkie zajęcia dodatkowe, no i w ogóle sam czasem humor w relacji między nimi, no i w ostatnich odcinkach wprowadzili rolę ochroniarza, szkoda ze wcześniej na to nie wpadli bo mi się całkiem podobało:) Do tego trochę wątków zaniechali, trochę tak na sam koniec przekulało < ta druga nauczycielka, nagle bardzo entuzjastycznie podeszła do głównej pary i uczennica zakochana w Koike to samo, gdzie tu logika?> W ogóle jakbym miała powiedzieć o płomiennej przemowie to od momentu gdy Akiyama zaczęła przemawiać do momentu z płaczącym ochroniarzem - mogłabym spokojnie przewinąć i zapomnieć ze to było xp Śmieszyło mnie jeszcze bardzo na koniec - kissu, musieli ładnie się nad nim namęczyć, biedny Koike na palcach, Akiyama zgarbiona xD W ogóle wydawał się nagle Koike wyższy xp
No i przynajmniej nie jak w BB para naprawdę może zostać na odległość, swoja drogą to nawet coś takiego by mi się podobało, spotykać się tylko czasem,każdy spełnia swoje marzenia nie koniecznie obok siebie ale dalej być ze sobą, niezła opcja życia według Shinichiego :p
A co niedobranych aktorów - zdaje mi się ze nie wyszło tak źle - bo chyba drama zakładała ze maja pasować jak pięść do nosa, i rzeczywiscie koike nie pasował do niej zupełnie.
A co do Mayi - chyba lepiej że nie rozwinęli jej wątku później - i wyglądała bosko w tej czarnej sukience na końcu dramy, normalnie sama bym mogła się rozmarzyć xp
Ogólnie - oglądało mi się przyjemnie i czasu poświęconego nań nie żałuję :)
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 31 sty 2010

Skończyłem. Już dawno się tak nie bawiłem na dramie. Co mnie kompletnie zaskoczyło. Każdy następny odcinek oglądałem z przyjemnością. Ale końcówka? WTF? Znalazłem miłość teraz muszę do niej dorosnąć. Z drugiej strony co port to nowy statek. :twisted: sms i krótkie wizyty załatwią sprawę. :twisted: Jedno trzeba przyznać "Big Bang - Let Me Hear Your Voice" wpada w ucho. Obsada dobrze dobrana, łatwo się wczuć w postacie. :) .

margot. pisze:...

Chciałbym to skomentować, ale nie bardzo wiem jak.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 31 sty 2010

wersalus pisze:
margot. pisze:...

Chciałbym to skomentować, ale nie bardzo wiem jak.

hmm nie przypominam sobie, że mój post w tym dziel składał się z samych "..." ^^ tylko w jakimś kontekście, więc też się nie dziwię, że coś wyrwanego z kontekstu nie da się skomentować :)

Ja po tej dramie mam taki uraz, że będzie się mnie naprawdę musiało przekonać, żebym wzięła się za jakąkolwiek dramę z Teppeiem.

A piosenka BB, wiadomo <3
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2009] Ohitorisama

Postautor: Mina » 14 sty 2012

Drama jest z początku dosyć ciekawa, gdyż jest Teppei :-) i nie pasująca do Niego nauczycielka więc oczekuje się czegoś fajnego ze zderzenia tak różnych dwóch osób .
No i na początku jest spoko, narzucająca się nauczycielka i jej sposoby na podryw :-) były zabawne , gdyby nie ten blondyn w niej zakochany to miała by problem ze znalezieniem faceta bo strasznie sztucznie sie zachowywała, a moze to dlatego tak wyglądało bo Kamisaka był troszkę głupiutki.
Wkurzał mnie fakt że mówił iż jest jeszcze dzieckiem bo jak dla mnie 23 latek to mniej lub bardziej męski ale męzczyzna.
No ale on bez matki się wychowywał i bez ojca więc....
Wyznanie przy całej szkole pani nauczycielki było bardzo wzruszające i z tego związku dało by się coś sensownego zrobić ale Kamisaka wpadł na pomysł a ona się zgodziła głupsze to było niz ustawa przewiduje.
Mógł dojrzewać bliżej niej .

Także dramę się super ogląda póki ona mu miłości nie wyznaje.

Wróć do „J-drama”