[2009] Uta no Onii-san

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

[2009] Uta no Onii-san

Postautor: exia » 22 wrz 2009

Obrazek
Tytuł: 歌のおにいさん (Uta no Onii-san)
Angielski tytuł: Singing Brother
Gatunek: komedia
Odcinków: 8
Emisja: 17 styczeń - 13 marzec 2009 / TV Asahi
Dzień i godzina: piątek 23:15
Piosenka: Kumorinochi, Kaisei - Ohno Satoshi

OBSADA:
Ohno Satoshi jako Yano Kenta
Chisa jako Mizuno Akane
Totsugi Shigeyuki jako Książe Himuro
Katase Nana jako Mizuki Urara
Maruyama Ryuhei jako Saito Mamoru
Kimura Yoshino jako Manabe Kyoko
Nagaike Natsuko jako Yoko
Takara Hikari jako Michiru
Maeda Ken jako Sumiyoshi
Fukikoshi Mitsuru jako Anzai
Sudo Risa jako Yano Sakura
Takizawa Saori jako Sayaka
SAI jako Haruki
KYO jako Sosuke
Kaneko Norihito
Ono Takehiko
Sho Sakurai
(odc. 7)

OPIS:
Kenta jest młodym muzykiem, któremu nagle rozpada się zespół, dziewczyna z nim zrywa, a na dodatek jego własna rodzina ciagle dopomina się zwrotu pieniędzy za studia. Poszukując pracy przypadkiem trafia na casting w stacji telewizji Yuuhi i zostaje przyjęty do programu dla dzieci "Minna de Utao!" Chcąc nie chcąc, od tego momentu zaczyna się jego przygoda w roli "Śpiewającego brata". Jak taki rockman poradzi sobie z jakby się wydawało na pozór łatwą fuchą? To trzeba zobaczyć XD

Krótko ode mnie... cóż, drama szczerze powiedziawszy nieźle poryta, dostarczyła mi wieeeelką dawkę śmiechu itd itp XD Szczególnie zwrócić uwagę trzeba na miny Ohno, bo te były po prostu bezcenne :lol: :lol: Cała jego postać była świetna lol Od olewczego sposobu bycia po 'nienaganne' słownictwo rotfl
Już od początku patrząc na całą otoczkę programu dla dzieci miałam wielkiego banana na ryju lol
Początkowo bałam się za to wziąć XD (szczególnie po plakacie lol) Ale po reakcjach dwukwiatka i obejrzeniu Maou (przez co chciałam sobie poprawić humor) w końcu się przemogłam i nie żałuję :) Odmóżdżająca i poprawiająca humor drama ot co :D
Minna de utao Pa Pi Pu Pe Pon~! *nuci*

szukalam i nie znalazłam, no na serio jeszcze nie bylo tej dramy tutaj oro lol

Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD
Awatar użytkownika
Tsunami
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Tsunami » 22 wrz 2009

Dla mnie to była pierwsza rola Ohno i - prawdę mówiąc - uwielbiam takie poryte klimaty. Drama ciepła, trochę prześmiewcza, zabawna i fazowa. Idealnie oglądało mi się ją między maturami.
Uwielbiam stroje śpiewającej ekipy (braciszkowie Kenta i Mamoru wyglądali genialnie). Ohno jako żołędź mnie zabił XD
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 22 wrz 2009

Jedna z moich ukochanych dramek - cóż, Ohnoł niewątpliwie komediowy talent ma- w ogóle zgraja niezła, Urara, Ksiąze i... Mamoru czyli

MaruMaruPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN~~~~~~

Nie bedę udawać, ze sie do nieog nie śliniłam wtedy, biorąc pod wuagę, ze to on mnie wciągnął razem z Ryo w kanjaniowy swiat wtedy. Ogólnie to się ze mnie znajomi smieją, ze jak mi sie z Tomą nie uda to biedny Maru (nie żebym ja jakoś bardzo chciała sobie z nimi życie układać, to tylko teksty moich znajomych), świetna rola,i niesamowicie mu pasowała, aczkolwiek jego fazy w behind the scenes czasem były nawet jeszcze zabawiniejsze :D

Naprawdę dawno obejrzałam tę dramę wiec nie wiem co jeszcze napisać - pozatym, ze piosenka openingowe rządzi :D

EDIT : aha, i żołędzik tez (ale, ze Maru ma ogon ryby zauważyłam dopiero na behind the scenes XD) i jeszcze faza z Yattermanem i tym, ze Kenta (Ohnoł) jest podobny do Ohnoła z Araszów XD
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 22 wrz 2009

Cóż tu dodać... Zapodałam sobie oniisana jako równoważnik po Maou... I było świetne XD Może gdybym książe grał przez wszystkie odcinki to bym się irytowała momentami trochę bardziej, ale tak to było super.
największy plus to zdecydowanie miny Ohnoła, jego HUUH? i inne odzywki XD I stalkerujące dzieci. I żołądź!

I zostałam uświadomiona, że umknął mi pan z Kanjani, o ja niedouczona jeszcze ciągle^^

Dramka godna polecenia do odmóżdżenia i na poprawę nastroju^^

Nie można zapomnieć jeszcze o genialnej piosence, która wpada w ucho jak żadne inne solo Ohno^__^ Człowiek tylko łazi po domu i dan dan dang! XD
Awatar użytkownika
Tsunami
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Tsunami » 22 wrz 2009

Ja w ogóle do pewnego momentu nie wiedziałam, że to jest drama. Myślałam, że Ohno i "ten pacjent z Kanjani" prowadzą jakiś program, odwiedzają dzieci w szpitalach i takie tam XD Najpierw obejrzałam siódmy odcinek (bo po co komu początki XD) z Sho Yattamanem i to była zabawna rzecz.

A w ogóle to zastanawiam się, czy Maru nie dostał tej roli, bo ktoś oglądał koncert 47 i zobaczył jego solówkę ^^ To by wiele wyjaśniało.
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 22 wrz 2009

i pomyśleć, że sprawdzałam kto gra Mamoru bo skądś go jarzyłam ale żeby scrollnąć trochę w dół stronę i zobaczyć jak byk napisane kanjany to juz nie dało sie rotfl dobrze być dzieckiem specjalnej troski lol

Żołądź rlz Ohnoł się dobrze turla XDDD Donguri donguri~
w ogóle z początku potrafiłam gapić się w ekran z otwartą gębą i robić takie HUUUH :lol:

Behind the scenes jest? *___* ja to musze zobaczyc :twisted: :twisted:
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 23 wrz 2009

To teraz wiecie, ze pan Mamoru zalicza sie do trójki moich ulubionych Dżanyzów, obok Tomy i Ryo XD.

I po co komu solówka 47 Maru, jago wystaczy zobaczyc gdziekolwiek i już się wie, ze to rola dla niego XD
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 23 wrz 2009

Jak w Maou mnie jego rola śmieszyła, tak tutaj pasował idealnie. Lekka seria do obejrzenia dla każdego.
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 25 wrz 2009

behind the scenes po prostu... yay XD XD XD nie ma jak poryci ludzie w porytej dramie lol
przydałby się jakiś special *___* *zaczyna odczuwać niedosyt*

ależ sie cosplay szykuje na poryty :twisted:
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD

Wróć do „J-drama”