[2002] Gokusen

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 02 lut 2006

^tak, dokładnie o ta scenkę mi chodziło^^

A nie oglądałam anime, to nie wiem, jak tam to wyglądało...

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 02 lut 2006

^^
W anime inaczej sprawa sie przedstawiała, bo
1. Ojciec Shina był bodajże komendantem policji (a ten wątek pokazano w 2 dopiero)
2. Shin był więziony w domu, a Yankumi przyszła go uwolnić (znowu 2)
3. Skończyło się inaczej niż w dramie^^ (zapomniałam jak!^^ głupota moja!) lukne i napisze^^
4. Ukochany Yankumi był prawnikiem jej dziadka^^
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 01 cze 2006

wczoraj obejzalam wszystkie epy Gokusen i powiem ze jestem zaskoczona i to bardzo,bo nie spodziewalam sie takiej gry aktorskiej,samym znanych mi aktorow,no i szczegolnie zakonczenia i tego ze Sawada czul miete to Yankumi ale to bylo widac :) takze drama jak dla mnie zasluguje na ocene 10 ^_^ Troche ogladalam nie pokoleji bo najpierw juz mialam za soba Gokusen 2 no ale teraz wiem o co dokladnie ludka chodzilo :)
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 05 sie 2006

tez uwazam, ze Gokusen zasluguje na 10 :D mimo tego sciagania gumek i przydlugawych "kazan" (tak bardzo nie przeszkadzaly poza ostatnimi odcinkami bo takie nieco przynudnawe juz to bylo), przynajmniej Yankumi smieszna byla w roli hero hihi ;)
ale watek jej i Shina po prostu wymiatal, bosko razem wygladali *zazdrosna* ;)
Awatar użytkownika
Teeno
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Teeno » 12 sie 2006

Ja 10 bym nie dal.
Bardzo fajna i sympatyczna drama (do momentu jej obejrzenia Nakame znalem tylko z dramatyczniejszych rol, po roli Yankumi autentycznie ja mocno polubilem ^^) z niezla obsada... Ale z czasem robi sie dosc schematycznie, i praktycznie w kolko mamy to samo. Sa ciekawe osobowosci (najbardziej chyba podobala mi sie rola Takashiego Tsukamoto, lol ;-D [grajacego goscinnie w ktoryms ep'ie]), ale czasem te gledzenie Yankumi o moralnosci i takie tam zaczelo nuzyc >_>" Bardzo mila drama, ale nie jest dla mnie jakas super ultra fajna. No a w ogole jak polubilem tematyke dram szkolnych i mam zamiar obejrzec GTO, to spotykam sie z dziwnymi opiniami: jedni twierdza ze jest duzo lepsze od Gokusena, a inni, ze nudniejsze...
A do Gokusena 2 nic mnie nie ciagnie, ani Kamenashi ani Yankumi fighto-oh!
Wiec m.in dlatego nie dal bym 10 ;-]
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 29 gru 2006

Ah, Gokusen.
Ja również nie dała bym 10. Drama bardzo miła dla oka (Jun! Shun! Hiroki!), zabawna (Vice dyrektor!) ale momentami niestety mnie męczyła. Zwłaszcza postać Yankumi.

Nakama była naprawdę świetna, tylko te 10-minutowe moralne monologi które wygłaszała były naprawdę męczące. I nudne. Gdy oglądam ponownie tą drame po prostu je przewijam :roll:, no bo ile można?
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 06 cze 2007

Ja to myslałam, ze bedzie jakis romans Yankumi-jun lub pozostali jej adoratozy a tu lipa
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 06 cze 2007

W mandze jest romans z ich strony ;)
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 06 cze 2007

uuu to musze mange ściagnąć dla tego romansu :D
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 07 cze 2007

O, serio jest romans? To może i jak sie na mange skuszę? Ja tez cały czas liczyłam, że będzię romans, zwłaszcza po ostatnim epie, kiedy jun otwarcie mówi to. A potem jak zobaczyłam 1 ep drugiej serii to prawie padłam z rozpaczy, że nic z tego, tylko zupełnie nowi bohaterowie.
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 07 cze 2007

W mandze Shin mówi swoim przyjaciołom że Yankumi mu się "podoba" i nawet daje jej to wyraźnie do zrozumienia :D
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aniabourne » 07 cze 2007

romasn i daje jej to do zrozumienia hmmmm teraz to ja nabrałam ochotę na przeczytanie mangi ^_^ i chyba po nia sięgnę xD
[img]http://img165.imageshack.us/img165/1233/yamapi18es3sn0.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 07 cze 2007

A Anime Gokusen ktoś oglądał? Bo ciekawe czy tam jest ten romans? Ja nie oglądałam :(
Gdyby tak ktos jeszcze podpowiedział gdzie znaleźć tą mangę to było by super :roll:
Awatar użytkownika
Akane
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Akane » 20 cze 2007

Mam anime ale jeszcze nie oglądnęłam :roll: Więc nie potrafie nic o tym powiedzieć. Napewno sama Yunko wygląda mniej ciekawie niż w serialu z tego co widziałam w urywkach :)
Fuck the system
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Tamiko » 05 lip 2007

własnie zabieram się za ogladanie... dobra mam dopiero 3odcinki T___T" czemu są te limityyyyy ehhh...
ja również lubie filmy o szkole, uczniach i mam głęboka nadzieję, ze mnie wciagnie...

hmmm czyli anime rozni się od dramy... szkoda, ze nie bedzie tego romansu o którym piszecie... ;)
[img]http://img234.imageshack.us/img234/1610/thdancymikuld3.gif[/img]

Wróć do „J-drama”