[2002] Gokusen

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 paź 2009

tak czy inaczej.. nie chcialabym byc Junkowym homeroom teacher.. ani zadnego innego ciacha..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 16 paź 2009

Noo, ja w sumie to też, chociaż tak czy inaczej nie planuję byc nauczycielką.
I szacun dla Yankumi że sobie z nimi tak dobrze radziła [ja bym tam z nimi dnia nie wytrzymała :D ] chociaż te jej poważne-pouczające-przemowy-z-wzniosłą-muzyką-w-tle mnie bynajmniej wkurzają :D :D
a co do dotrzymywania tajemnicy Juna to jeszcze nie doszłam tam, jestem gdzieś w połowie 4 odcinka bo mi komputer się zaciął w trakcie oglądania i nie mogłam go potem uruchomic a teraz jestem nie u siebie więc chwilowo jestem odcięta od dram^^v
Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa...

World is beautiful so everyone shut up and be happy!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

KiAnka pisze:I szacun dla Yankumi że sobie z nimi tak dobrze radziła [ja bym tam z nimi dnia nie wytrzymała :D ] chociaż te jej poważne-pouczające-przemowy-z-wzniosłą-muzyką-w-tle mnie bynajmniej wkurzają :D :D
a co do dotrzymywania tajemnicy Juna to jeszcze nie doszłam tam, jestem gdzieś w połowie 4 odcinka bo mi komputer się zaciął w trakcie oglądania i nie mogłam go potem uruchomic a teraz jestem nie u siebie więc chwilowo jestem odcięta od dram^^v

noo mnie sie te jej przemowy podobaja.. ja bym nie potrafila walnac takimi przemowami.. tylko bym im pewnie nazdala, nawydzierala sie a oni nadal by mnie mieli gdzies.. a ona potrafi tymi przemowami trafic do ich serc i sumienia.. mi sie bardzo podobaja filmy wlasnie z motywem nauczyciela radzacego sobie z trudna mlodzieza.. ale sama bym sobie najpewniej nie dala rady z taka klasa.. coz.. zreszta sama nie jestem corka 4th generation.. wiec i bym im nawet kopniaka zasadzic nie potrafila xD

upsssiorek.. to ci chyba zaspoiler2owalam.. niechcacy.. wybaczysz?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 16 paź 2009

evelinux pisze:upsssiorek.. to ci chyba zaspoiler2owalam.. niechcacy.. wybaczysz?

nawet nie wiem co tu wybaczac :D chodzi o to że on będzie wiedział że ona z yakuzy? przecież to oczywista oczywistośc^^ w drugim sezonie też był taki motyw, ne?^^ że ten najgłówniejszy z złych uczniów wie o jej sekrecie^^ od początku podejrzewałam^^

evelinux pisze:a ona potrafi tymi przemowami trafic do ich serc i sumienia..

chociaz w sumie... nie no, okay, zaczynam Cię popierac :D tylko drazni mnie fakt ze ona to robi tak często, i ta muzyka w tle^^v

ale z drugiej strony ci uczniowie tez troche szybko wymiękają, nie? u nas to by nawet taki jeden nie sluchał co do niego nauczycielka chce powiedziec tylko pożegnałby ją jakimś przekleństwem i trzasnął drzwiami z drugiej strony ^^"

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 paź 2009

Evelinux, w przyszłości nagraj sobie tą muzyczkę i jak się będzie robił taki burdel - puścisz to głośno w klasie i wygłosisz płomienną mowę - jestem pewna ze zamilkną z wrażenia^^ <zawsze to coś:D>
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

KiAnka pisze:ale z drugiej strony ci uczniowie tez troche szybko wymiękają, nie? u nas to by nawet taki jeden nie sluchał co do niego nauczycielka chce powiedziec tylko pożegnałby ją jakimś przekleństwem i trzasnął drzwiami z drugiej strony ^^"

noo ja bym powiedziala ze w 1szym sezonie to onie jeszcze tak szybko nie wymiękli.. w drugim to z nich cienkie dętki byly xD

Azzel pisze:Evelinux, w przyszłości nagraj sobie tą muzyczkę i jak się będzie robił taki burdel - puścisz to głośno w klasie i wygłosisz płomienną mowę - jestem pewna ze zamilkną z wrażenia^^ <zawsze to coś:D>

hahaha, Azzel, twoje rady są bezcenne! zapamiętam xD arigatou! albo po prostu im puszcze odpowiedni fagment dramy.. xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 paź 2009

Evelinux, myślę ze wieksze wrażenie byś zrobiła gdybyś przyszła do klasy w czerwonym dresie uczesana w dwie kitki z magnetofonem w ręku, pierw potykała się o wszystko co mozliwe szukając gniazdka potem jak juz ten etap byś miała za sobą zrobiłabyś piękny gest do nieba a'la Yankumi rozmarzona... po czym przypomniała sobie ze jeszcze muzyka nie właczona wiec przemawiać nie powinnaś jeszcze xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 paź 2009

Azzel pisze:Evelinux, myślę ze wieksze wrażenie byś zrobiła gdybyś przyszła do klasy w czerwonym dresie uczesana w dwie kitki z magnetofonem w ręku, pierw potykała się o wszystko co mozliwe szukając gniazdka potem jak juz ten etap byś miała za sobą zrobiłabyś piękny gest do nieba a'la Yankumi rozmarzona... po czym przypomniała sobie ze jeszcze muzyka nie właczona wiec przemawiać nie powinnaś jeszcze xD

oczywiscie zanim bym to szystko zorbila to przed drzwiami klasy wypowiedzialabym magiczne zaklęcie: "fajto-oh!" xD a teraz w G2 widze ze sie przerzucila na rózowy dresik..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 17 paź 2009

różowa komórka z naklejką ze swoim zdjęciem. umarłam XD

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 paź 2009

no nie?? xD ja też xD ale Jun jest przejedyny.. jak sam do siebie ooitem mowi "baka!" bo on juz wie dlaczego ona gada slowka z gwary mafii xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 18 paź 2009

noom^^ a w drugim sezonie [spojler?] Bakanishi z Kame też tak fajnie to 'baka' gadali o niej =DD

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 paź 2009

nooo juz do tego doszlam xD dlatego stwierdzilam ze oni we dwojke sa jakby uosobieniem samego Shina.. jakby ktos wzial Shina i w drugiej czesci go przecial na pół.. i powstal Ryu i Hayato xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 06 cze 2010

Zaczęłam oglądać Gokusen od części drugiej i właśnie jestem po pierwszych trzech odcinkach pierwszej serii. W zasadzie całkiem fajnie,tylko nie ma na kogo popatrzeć - niestety Shin nie jest w moim typie,choć przynajmniej oczy ma ładne,a reszta to już w ogóle...
W każdym razie nie mogę się napatrzeć na scenę,w której chłopaki nadają Kumiko przezwisko Yankumi :) Ich gestykulacja - bezcenna :D
Próbowałam znaleźć sobie ten fragment na Youtube,żeby pobrać przez zrzutę,ale nie mogę odszukać :(

EDIT:
W zasadzie po obejrzeniu kolejnych dwóch odcinków Shin zyskuje na urodzie,jak go z odpowiedniego profilu uchwycą ;) No więc można powiedzieć,że właściwie jest na kogo popatrzeć ;)
A Kumy się chyba nie da nie lubić - taka pocieszna pyza :)

No i uwielbiam te momenty,gdy mówią zespołowo :) Gdy poprosili,żeby ich nauczyła pisać po angielsku :D Albo jak Minami był chory i Kuma z Nodą,Shinem i Uchim poszli na randkę,a Minami z maską na twarzy i koleżkami naokoło przedstawili klasę 3D z Shirokin Gakuin falistym ruchem rąk i bioder <buahahaha> :lol:

EDIT 2:
Po obejrzeniu 6 epa tak się zastanawiałam,czy na tyle opatrzyłam się Azjatami,że Yuki wydaje mi się taki europejski,czy naprawdę to nie jest Azjata... Bo dla mnie bynajmniej nie wygląda.

Podobały mi się sceny grupowe - najpierw Shin (samiec Alfa),a za nim cała reszta dumnie kroczyła :)
No i w 12 epie ni z gruchy ni z pietruchy Shin wyskoczył,że jest czwartym konkurentem o względy Yankumi (żart czy powaga? - młodszej by nie wolał?)
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Nemui
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Re: [2002] Gokusen

Postautor: Nemui » 18 lip 2010

jeśli chodzi o Gokusena, to zdecydowanie bardziej spodobał mi się 2 sezon. :) Duet Kame i Jina był genialny, za to jakoś nie mogłam przeboleć całej 1 serii, bo nie lubię Matsumoto Juna...
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Re: [2002] Gokusen

Postautor: Satsuki YO!! » 21 maja 2011

Gokusen był naprawdę dobrą dramą. Uśmiałam się przy niej i niesamowicie się wciągnęłam. Choć prawda jest taka, że wszystkie 3 sezony są identyczne, tylko aktorzy się zmienili, to mnie drażniło. Mogliby wprowadzić JAKIEKOLWIEK urozmaicenie, bo właściwie, to oglądałam 3 razy tą samą dramę. Ale poza tym, to podobało mi się ^^

Nemui pisze:jeśli chodzi o Gokusena, to zdecydowanie bardziej spodobał mi się 2 sezon. :)

Mnie także, uważam, że druga seria była najlepsza, jeśli pominie się oczywiście kalkę fabuły z pierwszego sezonu

Nemui pisze:nie lubię Matsumoto Juna...

O Boże! A myślałam, że jestem jedyną osobą na tym świecie, która go nie lubi! TT3TT

Wróć do „J-drama”