[2009] Liar Game 2

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2009] Liar Game 2

Postautor: Eggie » 21 lis 2009

Liar Game 2

Tytuł: LIAR GAME 2
Tytuł polski: GRA KŁAMCÓW
Gatunek: psychologiczna, thriller
Liczba odcinków: 11
Nadawca: Fuji TV
Emisja: 14.04.2007 - 23.06.2007, sobota, 23:00
Oficjalna strona: http://wwwz.fujitv.co.jp/LG2/index.html

Występują:
Toda Erika jako Kanzaki Nao
Matsuda Shota jako Akiyama Shinichi
Rinko Kikuchi jako Katsuragi Ryo
Suzuki Kosuke jako Fukunaga Yuji
Arakawa Yoshiyoshi jako Nishida Yuichi
Mashima Hidekazu jako Kikuchi Sho
Hirota Leona jako Kosaka Taeko
Yuki Jutta jako Makizono Kazuya
Morishita Yoshiyuki jako Tsuchida Yasufumi
Kyo Nobuo jako Kawai Tatsuya
Katagiri Hairi jako Taninaka Momoko
Megumi jako Otsuka Marie
Harumi Shiho jako Yasukawa Norihiko
Oshinari Shugo jako Ikezawa Teppei
Takei Emi jako Saeki Hiroka
Watanabe Ikkei jako Tanimura Mitsuo
Kichise Michiko jako Eri

:D
Tytuł mówi sam za siebie. Erika Toda, Shota Matsuda i kilka znanych nam z poprzedniej serii osobników w jeszcze bardziej pokręconej fabule...

http://wiki.d-addicts.com/LIAR_GAME#Season_2 - odsyłam po pełen opis na wiki ^^ Leci we wtorki o 21 i jak zostałam oświecona, mamy już 2 epy!

Oczywiście, nasi drodzy producenci uraczą nas także filmem Liar game, za rok dokładnie...

Więcej ode mnie za kilka godzin jak już sie przebije przez oba epy. Pierwsza seria mnie bardzo wciągnęła no a Shota, wiadomo, jest na co popatrzeć :D

Nie wiem kto narzeka, że słaby sezon doramowy, ja sie wciągnęłam w Tokyo DOGS, Samurai wymiata odmóżdżaczem^^ no i jeszcze to, o czym kompletnie zapomniałam :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 21 lis 2009

Liar game! Trafilam na to troche przypadkiem (pomimo wielkiej kampanii reklamowej, wystepach glownych bohaterow w porannych programach i zajawkach przewijajacych sie w tv) wiec ogladalam tylko druga czesc pierwszego odcinka - i pomimo ze bylam troche nie do konca zorientowana kto-czemu-jak-gdzie, to i tak ogladalo sie swietnie. Szczerze mowiac, stesknilam sie troche za tymi ich gierkami na kilku poziomach wtajemniczenia i troche oklepanymi taktykami, nie wspominajac juz nawet o swietnym Matsudzie i Erice^^v
Jak dla mnie absolutne must-see tego sezonu <3
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Re: Liar Game 2

Postautor: DSakura » 21 lis 2009

Eggie pisze::D
Leci we wtorki o 21 i jak zostałam oświecona, mamy już 2 epy!

Przez kogo?? xD

Czekałam, aż ktoś założy ten temat! >_< Po prostu nie mogę się doczekać tej dramy, ale wiem, że jak się dorwę, to kolejnych odcinków nie będę mogła się doczekać jeszcze bardziej, więc... Chyba jeszcze trochę się wstrzymam ^^"
Będzie ciężko...! >_<
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 lis 2009

Kurde!!!!
Wiem, że u większości z was 1 sezon zbierał srednie recenzje, ale ja po prostu pokochałam jego skomplikowaność ^^ (I Shotę, hihi ^^)

I moje wrażenia po 1 epie: już zdazyłam zapomnieć tych skomplikowanych zasad i sztuczek :D Asssh! Geniusz to pisał :D Po prostu poddam sie już na wstępie i nie bedę starałą sie tego pojąć :D

Co prawda powody dla których gra zostałą wznowiona i dla których główni bohaterowi wrócili są okropnie słabe, ale jak już raz zaczną... Ta atmosfera i napięcie totalnie na mnie działa! Jak już sie wciągnęłam to zacznę oglądać, choć pewnie madrzej byłoby poczekac aż seria sie skończy i połknąć w całości :D
Czas na ep 2!
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 21 lis 2009

Eggie pisze:Kurde!!!!
Wiem, że u większości z was 1 sezon zbierał srednie recenzje, ale ja po prostu pokochałam jego skomplikowaność ^^ (I Shotę, hihi ^^)

Właśnie nie rozumiem, czemu to się tak średnio podoba, przecież to jest świetne xD

Eggie pisze:I moje wrażenia po 1 epie: już zdazyłam zapomnieć tych skomplikowanych zasad i sztuczek Very Happy Asssh! Geniusz to pisał Very Happy Po prostu poddam sie już na wstępie i nie bedę starałą sie tego pojąć

Mnie właśnie w pierwszej serii najbardziej bawiło właśnie to. Ktoś wpadł na jakiś pomysł, tłumaczył go, a ja robiłam pauzę i to wszystko sobie rozrysowywałam, analizowałam, szukałam słabych punktów ich strategii i szukałam innych xD' No, ale ja, to ja ^^'
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 lis 2009

Kurcze, właśnie ostatnio jak myślałam czy by nie wziąć się za LG i być na czas z 2 serią - jakoś mi się przejrzało coś gdzieś że były niepochlebne komentarze i zrezygnowałam a teraz jak was czytam to kurcze sama nie wiem co robić ><
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 22 lis 2009

Azzel pisze:Kurcze, właśnie ostatnio jak myślałam czy by nie wziąć się za LG i być na czas z 2 serią - jakoś mi się przejrzało coś gdzieś że były niepochlebne komentarze i zrezygnowałam a teraz jak was czytam to kurcze sama nie wiem co robić ><

oglądaj, krótkie odcinki, dość szybka akcja, Matsuda ładniutki, Erika na szczęście to nie Aibu Saki i da się ją przeżyć. dla mnie to nie jest jakaś górnolotna drama, ale przyjemna na pewno ;) ano, i fajna muzyczka.
Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 22 lis 2009

akire pisze:
Azzel pisze:Kurcze, właśnie ostatnio jak myślałam czy by nie wziąć się za LG i być na czas z 2 serią - jakoś mi się przejrzało coś gdzieś że były niepochlebne komentarze i zrezygnowałam a teraz jak was czytam to kurcze sama nie wiem co robić ><

oglądaj, krótkie odcinki, dość szybka akcja i da się ją przeżyć. dla mnie to nie jest jakaś górnolotna drama, ale przyjemna na pewno ;) ano, i fajna muzyczka.

Poza tym, jaka rozrywka umysłowa! xP
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lis 2009

Poza tym, jaka rozrywka umysłowa! xP

oi, w moim przypadku to chyba właśnie rozrywka umysłowa nie jest wskazana xp
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 lis 2009

Aaaa, po drugim epie nie wiem jak wytrzymam do kolejnych :P :D

Grzyb mnie jak zwykle rozwala, muzyka jest genialna, zresztą w 1 sezonie też była, ale:

Nasza panienka i Grzyb zachowują sie jak z programy edukacyjnego:
Plosze pana, a jak on to zlobi...??
dziecko, teraz podzieli 4 asy i... :D

A poza tym: czy oni musza tak okropnie wrzeszczeć i robić te typowe japońskie miny?
I: nie jesteśmy slepi nie trzeba nam po 3 razy pokazywac tej samej sceny :D

Ach, Shota :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 gru 2009

Nikt nie ogląda... buuu Nie można z nikim pokomentować loczka Akiyamy ^^ :D

Jestem na 4 epie, ludzie są niecierpliwi widzę, szybko napisy wyszły :) Co mogę powiedzieć, Shotę uwielbiam, ale coś zaczyna sie psuć atmosfera mimo wszystko, bo czuję, że to samo znów oglądam... Akiyama zawsze wygrywa :D
Choć w tym odcinku Akiyama nie wiedział i Nao kogoś oszukała... Wreszcie jakiś przełom, dziewczyno!
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 05 gru 2009

ja specjalnie nie oglądam, bo czekam aż wyjdzie całość. denerwowałoby mnie czekanie z odcinka na odcinek ;) mówisz, że shota z loczkiem? XD widziałam jakieś zdjęcia (choćby plakacik) ale na żywo tego sobie nie wyobrażam.

(w ogóle shota to brzydki jest tak obiektywnie rzeczy biorąc. oglądam go w ikigami i cholera, zupełnie nie wiem czemu mnie tak kręci w love shuffle albo właśnie LG ^^)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 14 gru 2009

Mnie łatwo kupić :D Producent tego serialu zawsze będzie miał u mnie głos :D

Akcja się rozwija... w sumie to myslałam że Akiyama miał jakiś gorący romans z Katsuragi :D ale ona go pewnie okradła alboco... No cóż, Na poczatku Shota mi imponował niezmiennym wyrazem twarzy (czytaj: był niezwykle atrakcyjny :D). Ale teraz już zaczyna mnie to śmieszyć, bo on ma strasznie cierpiącą minę...
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 17 gru 2009

Ja to oglądam, Shota z loczkiem -> szok. Nao jakoś wogole mnie nie wkurza, bo uwielbiam Erike, zwłaszcza po Nobucie i Death Note.

Co do Katsuragi to też myslalam, że byla z Akiyamą, ale się pokłócili i on ją zepchnął ze schodów i teraz chodzi o lasce i jest na niego taka cięta. HAHA!

w ogóle troche mi przypomina Dr House'a.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 gru 2009

Hm, ja dołączę w chyba też wkrótce^^ pierwszy sezon właśnie ciągnę i potem chwila przerwy i mam nadzieję ze przez ten czas parę epów jeszcze tłumaczonych się nagromadzi, jakoś podoba mi się ta historia, pod względem pomysłu, ale coś czuję ze pewne rozwiązania samej dramy są... cóż kiepskawe...
Obrazek

Wróć do „J-drama”