[2009] Liar Game 2

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 18 gru 2009

Na pewno ma dość ciekawy styl. Ja to nazywam styl znudzonego montażysty, który uwielbia nadmar efektów fx. Tak samo pokazywanie zszokowanych twarzy i te zwolnienia za każdym razem jak się coś ważnego dzieje mogą na początku irytować.W Liar Game 2 dodatkowo są jeszcze takie overlayowe przejścia (zmiana nasycenia kolorów) i efekty takiego smużenia jak w zepsutym telewizorze.

Na pewno nie można zarzucić Liar Game, że ma nudną kolorystyke, bo kolorki są super. Niektóre dramy mają takie sprane kolory (np Bara no nai Hanaya), przypomina to troche brazylijskie telenowele, a tutaj prosze... miła zmiana.

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 gru 2009

Jestem po 6 epie, w sumioe nie miałabym nawet nic do dodania, gdyby nie.... Krzysztof Vasilsky! :D

Jak ktoś chce zobaczyć, jak Japończyk mówi Krzysztof, to proszę :D
http://www.dramacrazy.net/japanese-dram ... de-6/21298
5 min 13 sekunda :D

Shota mówi po polsku!!! :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 21 gru 2009

Haha, bardzo zabawna sytuacja z Krzysztofem, bo oglądałam ten odcinek bez napisów, nic nie rozumiejąc oczywiście, a tu nagle Krzysztof Vasilisky. Zamrugałam tylko oczami, przewinełam...na prawde Krzysztof Vasilisky! Jedyny wyraz jaki zrozumiałam z całego odcinka, no może oprócz tenshi i akuma.

Na szczęscie w ep7 nie ma jeszcze białasa. Niestety nie działa mi opcja chowania spojlerów, więc powiem tylko, że Nao zostaje sponiewierana i nadal nie wiemy, co stało się miedzy Katsuragi i Akiyamą.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 29 gru 2009

Kurcze, znowu zostałam zadziwiona w 7 epie sposobem, który wymyślił Akiyama... i z każdą chwilą coraz bardziej nienawidzę tej baby O.o nie myślałam że jakąś postać znienawidzę bardziej od białego typa, który niestety się niedługo pojawi :/ [szczerze to mam nadzieję że jeszcze nie teraz] Ale ona i tak jest gorsza.
Z tego co mówili to tylko 2 epy zostały do końca, chyba że coś źle zrozumiałam. A byłam pewna wcześniej, że będzie 11, hm...
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 29 gru 2009

Wg tego co piszą na japońskiej wikipedii (jak mądrze to brzmi, a daty można zrozumieć bez znajomości japońskiego) zostały jeszcze 2 epy + film kinowy 6.02.2010. Jeden będzie 12 stycznia, a drugi 19.

Jestem ciekawa jak w następnym epie pokażą młodego Akiyame, coś w stylu Brada Pitta z Benjamina Buttona :lol:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Tak, z tym że kinówka z subami będzie pewnie za rok, a ja jestem za głupia żeby zrozumieć bez xD

No, młody Akiyama^^ I pewnie nareszcie się okaże w jakich okolicznościach przegrał z tą wredną manipulantką, fu.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

OMG! Właśnie widziałam trailer do Liar Game: Final Stage i umieram. Jest super. Zapowiedź miłosnej sceny Aki vs Nao, Nao bije Akiyame, Akiyama odchodzi, kya!

http://www.youtube.com/watch?v=3Bkshb9FfKo
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

xD co to miało znaczyć, to "love or money? xD nie, szczerze mam nadzieję, że nie skończy się na tym że będą razem, nie z moim bishem xD
[eh przytulił ją. albo mi się przywidziało xD]

ogólnie fajnie się zapowiada po tym trailerze^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 29 gru 2009

No tak, w sumie to by nie pociągnęli tego więcej, skoro finał ma sie odbyć w filmie... Fajny triler BTW, ale szkoda, ze tylko 9 epów, bo ja tam Shoty jeszcze nie mam dość ^^

Zabieram sie za oglądanie 7 epa :P

PS Love or money? :D Czyżby Akiyama był pazerny? :D
Kiedy Nao go trzasnęła w twarz to był pierwszy oznak życia jaki do tej pory u niego widziałam :D
Ha, dobrze że druga seria powstałą, chociażby dla wątku romansowego :D Czekałam na to całą 1 serię :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Eh, chyba tylko ja bym wolała żeby nie było romansu xD Tak mi jakoś mimo wyjątkowo tu nie pasuje, ona jest za naiwna, a on zbyt inteligentny, byli by jednak bardzo dziwną parą xD ale nie wiem czy to się tak nie skończy, nigdy nie doczytałam mangi do końca i nawet nie wiem czy już się zakończyła, więc to jest nawet prawdopodobne xD
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Romansowi Nao & Aki stanowczo mówię: "NIE!" Zauważyłam taką tendencję, że jak w jdramie głównym wątkiem nie jest miłość to zazwyczaj do żadnych miłosnych wyznań nie dochodzi. I mam nadzieję, że tak będzie tym razem. Może to jakiś sprytny plan Akiyamy, żeby oszukać przeciwników, czy coś. Choć scena jak ją przytula wydaje mi się urocza.

Już mniej bym się zdziwiła jakby Akiyama był z Katsuragi.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Ja na początku myślałam, że może oni byli kiedyś razem, ale teraz już mi się to wydaje raczej nieprawdopodobne. Z kimś tak okropnym na pewno by nie był O.o chyba że jego też zmanipulowała, ale w to mi ciężko uwierzyć xD
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 30 gru 2009

Po 7 odcinkach musze przyznac ze jestem troche rozczarowana jednak. Chyba pierwszy raz jak sie moge przyczepic do LiarGame, ale watek z diablami-aniolami dluzyl mi sie straszliwie... i jakis taki nie do konca sensowny mi sie wydawal. Iiii jeszcze raz zobacze tlum Japonczykow posiadajacy jeden zbiorowy mozg i jeden typ zachowania to zaczne krzyczec i biegac w kolko - mialam wrazenie ze w miare mysla tam cale cztery osoby a reszta biega w kupce od jednej grupki do drugiej; a to w koncu juz cwiercfinal byl, wiec spodziewalam sie bardziej myslacych i kombinujacych ludzi tudziez zagrywek.

Za to Shota jest niezmiennie cudny. Gra Katsuragi swietna.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 gru 2009

Ja jej nie lubie. Tylko suszy zęby...
Ale co do tyc wszystich ludzi to faktycznie: czy by nie byli dołem czy górą w grze, to zawsze są głupi, próżni i głośni.... Grrr
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 30 gru 2009

Eggie pisze:Ja jej nie lubie. Tylko suszy zęby...

To o Katsuragi? Mi sie spodobala bo byla taka troche bardzo zakrecona i lekko swirnieta ;p I to jak przez wiekszosc sceny nie mruuuuuga w ogole^^d

Wróć do „J-drama”