[2009] Liar Game 2

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 23 sty 2010

Tak jak Reira napisala - koncowka bez zachwytow, a szkoda. Ogolnie wrazenie jest takie, ze koncowka serii byla juz tylko wprowadzeniem do filmu a nie historia sama w sobie. I ani w 9 epizodzie, ani w filmie niesety nie podoba mi sie Akiyama - chyba po raz pierwszy jestem zmuszona to powiedziec :/ Nie wiem, chyba nie podoba mi sie sposob w jaki mowil i akcentowal wypowiedzi - jestem przewrazliwiona na tym punkcie ;p

No i niecierpliwie czekam na film, z wielka nadzieja, ze nie zafunduja mi w nim wielkego romansu ;)

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 sty 2010

Romans romans! :D
Ja generalnie jestem chyba jedyną osobą która na niego czeka, haha :P

Poza tym, ja tam chyba sie staję hardcorową fanką Shoty bo nigdzie mi nie przeszkadza i wszystko robi doskonale :D Ach, żeby już napisy były, bo nie lubię rawów oglądać...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 24 sty 2010

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek ^^ Na szczęście nie czuję się zawiedziona, wszystko po staremu, nadal nie potrafię nic przewidzieć, ciągle ktoś inny wybucha śmiechem i twierdzi, że znalazł pewny sposób na zwycięstwo xD Tylko martwię się, że dotrę do ostatniego odcinka, zanim będą napisy >_<
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 24 sty 2010

W ostatnim odcinku Shota i jego loczek były dla mnie wybitnie denerwujące. Subów do 9 epa nadal nie ma, za to telewizja fuji po raz kolejny zrobiła czystki na youtube i trailer, do którego wcześniej podałam linka już nie jest dostępny. (Dobrze że to przewidziałam i ściągnełam sobie filmik na dysk :D)

Moim zdaniem - skoro już prawie cała seria za nami i czas na podsumowania - Matsuda nie wiele poszedł do przodu jeśli chodzi o warsztat aktorski. Po Meitantei i Love Shuffle spodziewałam się czegoś więcej. A tu w każdym odcinku ten sam wytrzeszcz, słodkie spojrzenia spode łba kończą się w okolicach 5 epa i nie ma się czym zachwycać. Ehh, czekam na Kenta to Jun to Kayo-chan no Kuni. Choc ten film wydaje mi się bardzo w stylu Ryuheia (coś jak 9 souls).
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 sty 2010

Bo musisz przyznać, że Liar Game jakos nie daje pola do popisów aktorskich :D
Mi sie Meitantei dużo bardziej podobał aktorsko chociaż seksapilu Akiyamy nie zaprzeczysz. :P
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 24 sty 2010

no dokładnie, w Meitantei był lepszy aktorsko [ah, jak tak się 'nagle i niespodziewanie' pojawiał...] i w Love Shuffle zresztą też, ale Akiyamę po prostu uwielbiam jako postać xD zresztą ja byłam w szoku jak oglądałąm pierwszą serie LG że to ten sam aktor co Sojiro z HYD O.O on mi się tam tak nie podobał że szok xD a po LG pokochałam Shotę >D
i co, jednak romans? zresztą zakłądając że to na podstawie mangi można się było spodziewać. kurcze chce kinówkeeeee! xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 sty 2010

Ja teeeeż!
A ja go polubiłam już w HYDzie. Nawet bardziej w drugim sezonie jak na motorze pomykał^^
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 24 sty 2010

Eggie pisze:Romans romans! :D
Ja generalnie jestem chyba jedyną osobą która na niego czeka, haha :P

ja też ja też! dobry romans nie jest zły ;p (bo w życiu jakoś mam na romansy uczulenie ostatnio, nie ma nic gorszego niż zakochane koleżanki, fuj!)

w HYDzie też mi się Shota nie podobał w sumie... bo on ma taką dziwną urodę. aktualnie uważam, że jest mrr ^^

kurde, chciałabym dalej pooglądać, a muszę się uczyć T_T
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 25 sty 2010

Skąd wziąć "episode zero" ?? Czy występuje w nim Matsuda i Toda? Co jest z Rubikiem? W końcu pojawia się, czy nie? A jeśli nie, to po co go w ogóle pokazywali..?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 sty 2010

Episode zero to i ja bym chciała. Ale nie ma tam głównych bohaterów, to jest niby spin off one-shot ale nie jestem pewna czy oni w ogóle wiedzą co to spin off :P W każdym razie, jest to special w którm akcja rozgrywa się przed 7 laty od gry. Nie wiem dlaczego jest tam Rubik i w ogóle, no ale mogło być ciekawie.
Tylko żeby to dorwać trzeba było mieć ospowiednią platformę cyfrową i oglądać ją w odpowiednim czasie :P

A propos Rubika - niezły sp zrobił w ostatnim epie :D Normalnie zlewa :D
Wreszcie się zakończyło :) Jest mi smutno, ale też sie cieszę bo już nie mogłam tego napięcia znieść. A szczęście jeszcze w dalekiej przyszłości bedzie film :)
W ogóle, Katsuragi, jak na taką bohaterkę, strasznie sie rozpłaszczyła w tym ostatnim epie. No cóż, nerwy jej puścił nie ma co.
Akiyama chyba posyłał dziwne spojrzenia Nao, chociaż to pewnie moja chora wyobraźnia już romans kombinuje :D No ale sto procent że musi ją lubić skoro jej broni no i nawet czasem słucha :D Zobaczymy co z tego wyjdzie. Inna sprawa, że jeśli ją polubiłtrochę to czemu przez kolejne 3 miechy zero kontaktu? (W ogóle, trzeba było o to spytać po pierwszej serii :D)

Mnie usatysfakcjonowało :D Nie wiem czy znów chciałąbym to oglądać, bo w sumei to nie lubię, jak już znam zagadkę etc no i w tej serii zdecydowanie za dużo krzyku było, ale Erika Toda tutaj odmiana po CB, no a Shota.... bosh, mnie kręcą tacy goście :D Cool i w ogóle. Seksi, normalnie :D
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 26 sty 2010

Nie wiem tylko czy episode zero jest z tymi samymi aktorami, bo znalazłam coś takiego:

http://news.walkerplus.com/2009/1027/32/
http://aimuse.blogspot.com/2009/11/begi ... -with.html

Co do Akiyamy słuchającego Nao, to w 1 serii wybaczył Rubikowi, bo ona go prosiła, więc żadnego romansu!!

A tak wogole to od którego tomu mangi zaczyna się romans Aki vs Nao? Bo warto by było coś niecoś przeczytać, żeby podczas oglądania filmu nie przeżyć traumy.
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 26 sty 2010

Eggie pisze: Zobaczymy co z tego wyjdzie. Inna sprawa, że jeśli ją polubiłtrochę to czemu przez kolejne 3 miechy zero kontaktu?

Hellou, Japonia? Kraj w ktorym wyjazd 100 km dalej lub przeniesienie sie do innego liceum powoduje kompletne zerwanie kontaktow. A z drugiej strony kraj w ktorym wyjezdzajac na rok za granice prosisz ukochana/ukochanego zeby na Ciebie czekala i sie w ogole nie kontaktujesz przez caly czas wyjazdu ;) Czyli zero sensu i logiki ;p
A z jeszcze innej strony - serio nie jestem sobie w stanie wyobrazic ich 'na codzien', bez toczacej sie wokol gry. Nawet nie wiem czy mieliby o czym gadac ze soba ;p
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Kye, co prawda to prawda. W sumie to nie powinno mnie to dziwić... Słuchaj, czy ja ty tam siedzisz w Japan to zauważyłaś takich ludz naprawdę? Znaczy tam naprawdę panuje taka kultura samotności o jakiej mówią? Tzw samotność w tłumie...

hahaha, zabiłaś mnie komentarzem ostatnim. I nawet wyobraziłam sobie taką sytuację bo moja wyobraźnia przeżywa swoje płodne dni własnie :D
Nao i Akiyama siedzą w kuchni i rozwiązują krzyżówkę.
Nao panikuje i woła "Akiyama san, co my teraz zrobimy..."
A Akiyama podnosi łeb, jak tozwykle robi i mówi tym swoim sexy głosem "Spokojnie, wszystko podkontrolą" :D
Codzienność po prostu :D

OFFTOP
Kurcze, mam totajnie mieszane uczucia co do Rinko grającej Naoko w NW, mam nadzieję że chciaż włosy przefarbuje na czarno... Ech, destrukcyjna Naoko to moja ulubiona postać nawet lubię ją bardziej niż Toru. Za to aktorka która gra Midori jest z 1990 roku! Ale wygląda tak jak sobiew wyobraziłam Midori... piękny uśmiech :)
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 26 sty 2010

Znalazłam jeszcze coś takiego odnośnie episode zero:

http://otaben.blogspot.com/2009/10/liar ... tober.html

W jakiej alternatywnej rzeczywistości Yuta Furukawa jest podobny do Matsudy? Czy ktoś go w ogóle w czymś widział?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Hmmm w mojej nawet chyba, bo jak zobaczyłam tego gościa po raz pierwszy z 2 miechy temu, to myślałam, że chcą Shotę zastąpić tym kolesiem :P
Nie jest jakiś mega przystojny (Shote jest :D) ale ma podobnie wklęsłą twarz :)

Zaczynam czytać mangę, zachęciła mnie ta seria do tego :)

Wróć do „J-drama”