[2009] Liar Game 2

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 28 sty 2010

no ja dopiero w sumie obejrzałam ostatniego epa, i powiem, że właściwie to bez szału, chociaż Akiyama był cudowny jak zawsze. omg jak mnie ucieszyła porażka Katsuragi, chyba nawet w pierwszej serii nie byłam taka szczęśliwa xD
aaaa uwielbiam sposób mówienia Shoty <3
filmfilmfilmfilmfilm!!!
nie wiem jak wytrzymam teraz, eh xD

Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 14 lut 2010

a ja dzielnie oglądam, już po czterech odcinkach jestem. Aki aki aki <3 jej, nie wiem czy jest inny aktor który potrafi mieć w sobie tyle "tego czegoś" co Shota ;) poza tym jestem dumna z Nao że coś sama wreszcie pomyślała... no i w zapowiedziach widziałam wreszcie kogoś znanego wśród tych losowych osób grających przeciwników ekipy Aki&Nao (znaczy się kolesia co grał np. Mikio w Orthros no Inu - on się przewija gdzieniegdzie). zapowiada się ciekawie, nie pamiętam wszystkich spoiler2ów z tego wątku więc nawet nie wiem o co chodzi z Katsuragi :P

jakoś mnie bardzo bardzo nie wciągnęło na razie, powtórka z zeszłego sezonu, ale jak na dwójkę nie jest źle ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 15 lut 2010

akire pisze: no i w zapowiedziach widziałam wreszcie kogoś znanego wśród tych losowych osób grających przeciwników ekipy Aki&Nao (znaczy się kolesia co grał np. Mikio w Orthros no Inu - on się przewija gdzieniegdzie).

Ten "koleś z Orthros no Inu" to Shugo Oshinari, grał w All About Lily Chou Chou tego dobrego ucznia, co po wycieczce staje się zły. <- żeby nie było za dużo spojlerów :-D
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 17 lut 2010

Reira pisze:
akire pisze: no i w zapowiedziach widziałam wreszcie kogoś znanego wśród tych losowych osób grających przeciwników ekipy Aki&Nao (znaczy się kolesia co grał np. Mikio w Orthros no Inu - on się przewija gdzieniegdzie).

Ten "koleś z Orthros no Inu" to Shugo Oshinari, grał w All About Lily Chou Chou tego dobrego ucznia, co po wycieczce staje się zły. <- żeby nie było za dużo spojlerów :-D

nono, to miałam na myśli, że się przewija ;) mam też nawet na kompie dramę z nim w jakiejś bardziej głównej roli, ale nie chce mi się jej obejrzeć, bo chyba taka ona kiepskawa. ale on u mnie funkcjonuje jako Mikio, nie da rady.

[offtop]co do LCC to właśnie zacięłam się na tej wycieczce i nie chciało mi się dalej, i jakoś się ciągle nie mogę zmobilizować, żeby dokończyć...[/offtop]
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 20 lut 2010

dooobra, został mi ostatni odcinek drugiego sezonu, raczej niczego niezwykłego się po nim nie spodziewam, będzie jak musi być ;)

ale mam fazę na Shotkę, ja nie mogę, dwie dramy na raz z nim oglądam <3 chciałam też powiedzieć, że boskie jest to jego "aaa" zamiast normalnego "ee" na tak, no wiecie które ^^ ale no fakt faktem, że robi tu trzy miny na krzyż i ogólnie jego gra nie powala w porównaniu z takim Meitantei (bo sobie oglądam na przemian). zdaję sobie sprawę, że taki wymóg roli i jakoś specjalnie zła na niego nie jestem :P

co do wątku z aniołami i diabołami - spoko, mi się tam podobał, bo przynajmniej rozumiałam co się dzieje. choć finalne rozwiązanie Akiego takie no, mało eleganckie ;) a to co teraz, znaczy Golden Rush - nie podoba mi się, że drugi raz to samo w sumie. no i na początku w ogóle się zupełnie pogubiłam i nadal do końca nie czaję o co chodzi z tymi strategiami i czemu to jest źle, że całą kasę przetransportowali na swoje konto? no ale już nie wnikam, zaraz się skończy i będę czekać z wami przez najbliższy rok na film ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 20 lut 2010

akire pisze:chciałam też powiedzieć, że boskie jest to jego "aaa" zamiast normalnego "ee" na tak, no wiecie które ^^

OMG!! Mam to samo!!!!! w ogóle wydaje mi się, że to "aaa" które chyba jest potwierdzaniem jest bardzo...może nie erotyczne, ale sensualne... czy po polsku tak się mówi? Nawet jak Katsuragi to mówi w rozmowie z nim, to od razu widać, że coś między nimi było.

akire pisze: i nadal do końca nie czaję o co chodzi z tymi strategiami i czemu to jest źle, że całą kasę przetransportowali na swoje konto?

Bo nie zdążą tego przenieść a to, co zostanie w sejfie przechodzi na strone wroga.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 20 lut 2010

Reira pisze:
akire pisze:chciałam też powiedzieć, że boskie jest to jego "aaa" zamiast normalnego "ee" na tak, no wiecie które ^^

OMG!! Mam to samo!!!!! w ogóle wydaje mi się, że to "aaa" które chyba jest potwierdzaniem jest bardzo...może nie erotyczne, ale sensualne... czy po polsku tak się mówi? Nawet jak Katsuragi to mówi w rozmowie z nim, to od razu widać, że coś między nimi było.

po polsku może... "zmysłowy" by było? w każdym razie się rozumiemy ;) dokładnie to samo wrażenie, we mnie się gotuje przy tym jego "aaa".

obejrzałam, dobre to - czego brakowało Akiemu? Nao oczywiście! XD no i wreszcie trailer z tłumaczeniem... to demoniczne przewracanie oczami jak mówi "ore-sama", kurde, w ogóle mi to do Akiyamy nie pasuje. mam nadzieję, że to tylko jakaś ściema i w ogóle. chcę film, natychmiast! T_T
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 lut 2010

Co sie stało ze wszystkimi trailerami na yt? Zniknęly... O.o
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 20 lut 2010

youtube ma czystki ostatnio wyjątkowo często... jak coś mi się spodoba to od razu ściągam na kompa, bo nigdy nie wiadomo :/
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 21 lut 2010

Ai_tanu pisze:youtube ma czystki ostatnio wyjątkowo często... jak coś mi się spodoba to od razu ściągam na kompa, bo nigdy nie wiadomo :/

Ja też zaczęłam ściągać, bo znika wszystko. Ogólnie jako hardcore'owy youtuber mogę dodać, że jak się zamieści coś tv FUJI na yt to po miesiącu to ściągają i dostaje się ostrzeżenie za bycie niegrzecznym. Dlatego nie zrobiłam mvki z LG i TokyoDOGS... :cry:
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 24 lut 2010

Skończyłam. Oczywiście ja jak zwykle na bieżąco ^^'

Ogólnie oczywiście nieźle, nie widzę zbytniej różnicy pod kątem pierwszej serii. Trochę zaczęła mi przeszkadzać schematyczność i ta gra z aniołami i demonami była dość pogmatwana, ale i tak czekam na film ^^
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 cze 2010

uhmmm, w końcu sama skończyłam to to^^" osobiście jestem zawiedziona w porównaniu do pierwszej serii. Ludzie którzy nie myślą i biegają w kółko, te przybliżenie i powtórzenia których już wcześniej nie bardzo lubiłam a teraz to już w ogóle mnie irytowało. Do tego wszystkiego ta kobitka wkurzająca... no i też trochę zawód jeśli chodzi o historyjki, wcześniej jakiś polot był w tych grach - teraz jedno to było przetworzenie poprzedniej gry, a pozostałe to było takie odbijanie piłeczki i już nie tak fajne jak to co dotąd było. No i Shociak z loczkiem O_o czyli właściwie to me słowa to zbiór tego coście napisali tutaj. Z chęcią zobaczę film ale coś tak czuję że polot stracili już przy kręceniu tego. Szkoda.
Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Re: [2009] Liar Game 2

Postautor: DSakura » 05 wrz 2010

Wie ktoś coś nowego na temat filmu? Czekam z utęsknieniem xD
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 05 wrz 2010

Na temat filmu jest więcej w temacie o aktorze Shoucie Matsudzie, ma wyjść na DVD za 2 tyg, a dokładniej 15.09.2010 i po jakimś czasie pewnie pojawi się w necie. Co do subów to na pewno jakaś grupa już sobie zaklepała, ale kiedy się pojawią.. nie wiem.
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 18 wrz 2010

Reira pisze:Na temat filmu jest więcej w temacie o aktorze Shoucie Matsudzie, ma wyjść na DVD za 2 tyg, a dokładniej 15.09.2010 i po jakimś czasie pewnie pojawi się w necie. Co do subów to na pewno jakaś grupa już sobie zaklepała, ale kiedy się pojawią.. nie wiem.

Już jest Liar Game : The Final Stage (2010), zarówno film, jak i napisy angielskie.

Zamierzam obejrzeć, ale nie wiem czy nieznajomość dramy mi nie przeszkodzi bardzo ? Ten film to kontynuacja wątków z dram, czy taka ich filmowa adaptacja ?

Wróć do „J-drama”