[2010] Yamato Nadeshiko Shichi Henge

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 06 gru 2009

Lusia pisze:
Azzel pisze:Aż głupio mi się przyznać ale obu nie znam xD

No to nie jesteś sama xD

Ja z tej obsady to tylko Kame znam, a resztę się pozna :P Nie mogę się doczekać :D

Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 06 gru 2009

No właśnie takie podejście nie bardzo mi pasuje do tejże historii więc mam co do niego wątpliwości...

No cóż, na razie nic nie możemy zrobić. trzeba czekać, a potem się zobaczy jak mu pójdzie.

Mi jego wygląd kompletnie nie podchodzi... Już wol Akanishiego Razz

Akurat nie mam nic przeciwko jego urodzie. Kame jest dla mnie jak najbardziej przyzwoicie wyglądającym chłopcem ^^ A co do Akanishiego, posłużę się wypowiedzią mojej mamy.
<włącza sobie RESCUE na YT>
<wchodzi mama i patrzy>
Mama: A ten to kto? <pokazuje na Jin'a>
Ja: Akanishi Jin.
Mama: Aha... <chwila ciszy> Taki jakiś spłaszczony.
xD xD xD
To wszystko, dziękuję za wysłuchanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 06 gru 2009

Lusia pisze: A co do Akanishiego, posłużę się wypowiedzią mojej mamy.
<włącza sobie RESCUE na YT>
<wchodzi mama i patrzy>
Mama: A ten to kto? <pokazuje na Jin'a>
Ja: Akanishi Jin.
Mama: Aha... <chwila ciszy> Taki jakiś spłaszczony.
xD xD xD
To wszystko, dziękuję za wysłuchanie.

Dobre!! :lol: Co do mamowych opinii to moja stwierdziła kiedyś że Kame jest nawet przystojny. Byłam w szoku że mnie nie wyśmiała i że ma podobne zdanie w tej kwestii do mnie :shock:
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

No widzisz! Mamy tez czasami mają przebłyski zrozumienia xD chociaż moja to nawet przebłysków nie ma, tylko interesuje się przez cały czas. Po prostu, zawsze kiedy znajdę nowego przystojnego, przyzwoitego aktora czy piosenkarza potem pokazuje jej, a ona stwierdza czy jej się podoba czy nie. Chociaż potem i tak nie pamięta który jest który, jedynie kojarzy: Seto przez pieprzyki xD i teraz zapamiętała Józka [Yamamoto Yusuke], bo pokazałam jej jeden zabójczy fragment z Hana Kimi :wink: Ale zazwyczaj mamy podobne zdanie, ale ja nie walę takich tekstów jak ona xD

Ale hola, bo nam się tu offtop robi, jakbyś chciała jeszcze o tym pogadać to napisz na PM.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 06 gru 2009

No ja trochę na temat - właśnie sprawdziłam Uchiego... jednak widziałam go już gdzieś i chyba żałuję że to sprawdziłam - dramka 4epowa z tamtego roku, sportowa Uchi i jego straszne nogi,uhh... Jednak nie widzę go w tej dramie xp A mogli kurcze dać jakieś fajne ciacha tu,nooo;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Azzel pisze:No ja trochę na temat - właśnie sprawdziłam Uchiego... jednak widziałam go już gdzieś i chyba żałuję że to sprawdziłam - dramka 4epowa z tamtego roku, sportowa Uchi i jego straszne nogi,uhh... Jednak nie widzę go w tej dramie xp A mogli kurcze dać jakieś fajne ciacha tu,nooo;/

Ojej, to aż tak źle? Mimo tego, że mnie z początku tym rozbawiłaś to teraz przyznam ci rację. Jest tylu innych przystojnych aktorów, a oni dali jednego sprawiającego wrażenie, jakby myslał "Nic i nikt mnie nie obchodzi", a dwóch pozostałych połowa osób nie kojarzy...
Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 06 gru 2009

Łoja! Tego się nie spodziewałam! ^^ Anime było świetne, dramę obejrzę na 100%!
Ehh... Ciekawe, czy kiedyś zrobią dramę Ouran... ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 gru 2009

Lusia pisze:
Kame i to jego lekceważące podejście do wszystkiego.. tj w Gokusenie.. taki Kame z Gokusena w roli bożyszcza.. brazmi ciekawie i jak to chwytam jak ta rybka robaczka na haczyku xd

A czy Kame kiedykolwiek nie wydaje się mieć lekceważącego podejścia do wszystkiego? Ubóstwiam go na swój sposób, ale zawsze mam wrażenie, że jest jakiś taki... cichy, smutny, czasami nawet zimny. I od razu zaczynam się zastanawiać, co ze mną nie tak albo może z nim?

no to chyba z nim skoro juz jestesmy we dwie ktore tak odczuwaja go xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 gru 2009

Haha, z nim. Właśnie mnie wcale on nie imponuje jako aktor, bo w każdym filmie ma 2 miny i gra ciągle te same postaci mam wrażenie.
A nawet jak gra różne, to w ten sam sposób...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 06 gru 2009

tagoshi jest z newsów i jest idiotą ale fajnym, uchi był z kanjani8 i newsów ale go wywalili za picie alkoholu po nieletniemu czy coś. znaczy wywalony z zespołów i z życia publicznego w ogóle, nie z JE. i kumplowali (kumplują?) się z ryo to wiem ;p ale jest "bżydki i gupi" ;p

tegoś nie ma raczej zdolności aktorskich chyba. i ma przesadnie słodką mordkę XD na moje to nadaje się na role piesków albo zakochanych w sobie kolesi z przerostem ego ^^ ale może jeszcze ktoś bardziej obeznany się wypowie.

ciekawostka:
-> ero liryki tegośka, cały odcinek był przekomiczny (ryo cały czas gadał po swojemu XD poza tym ładnie wyglądają z pim ^^) ale nie umiem znaleźć na yt żeby podlinkować.

Haha, z nim. Właśnie mnie wcale on nie imponuje jako aktor, bo w każdym filmie ma 2 miny i gra ciągle te same postaci mam wrażenie.

kto, kame? jeśli tak to się podpisuję w 100%.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

evelinux pisze:
Lusia pisze:
A czy Kame kiedykolwiek nie wydaje się mieć lekceważącego podejścia do wszystkiego? Ubóstwiam go na swój sposób, ale zawsze mam wrażenie, że jest jakiś taki... cichy, smutny, czasami nawet zimny. I od razu zaczynam się zastanawiać, co ze mną nie tak albo może z nim?

no to chyba z nim skoro juz jestesmy we dwie ktore tak odczuwaja go xD

Czyli jednak jestem normalna... oł jee xD
W sumie to jego gra jest taka trochę bez wyrazu, albo [teraz słychajcie, bo wymyśliłam to przed chwilą xD] jest za poważny jak na swój wiek, takie wrażenie tez czasami mam. Chociaż jak udawał dziewczynę w Nobucie to przynajmniej udało się zobaczyć u niego jakąś inną minę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

akire pisze:tagoshi jest z newsów i jest idiotą ale fajnym, uchi był z kanjani8 i newsów ale go wywalili za picie alkoholu po nieletniemu czy coś. znaczy wywalony z zespołów i z życia publicznego w ogóle, nie z JE. i kumplowali (kumplują?) się z ryo to wiem ;p ale jest "bżydki i gupi" ;p

To samo wiedziałam, ale że jest "bżydki i gupi" to nigdy się nad tym nie zastanawiałam xp

tegoś nie ma raczej zdolności aktorskich chyba. i ma przesadnie słodką mordkę XD na moje to nadaje się na role piesków albo zakochanych w sobie kolesi z przerostem ego ^^ ale może jeszcze ktoś bardziej obeznany się wypowie.

A tego to pierwszy raz w życiu widzę, ale co racja, to racja. Przesadnie słodką mordkę ma, co do gdy się nie wypowiem, bo nie mam podstaw.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 gru 2009

akire pisze:

kto, kame? jeśli tak to się podpisuję w 100%.

Absolutnie Kame... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 gru 2009

Lusia pisze:Czyli jednak jestem normalna... oł jee xD
W sumie to jego gra jest taka trochę bez wyrazu, albo [teraz słychajcie, bo wymyśliłam to przed chwilą xD] jest za poważny jak na swój wiek, takie wrażenie tez czasami mam. Chociaż jak udawał dziewczynę w Nobucie to przynajmniej udało się zobaczyć u niego jakąś inną minę.

noo noo powiem ci ze ciekawie to wymyslilas.. to by bylo jakies uzasadnienie..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Ja sama siebie ostatnio zaskakuję.
Ale rzeczywiście, może być za poważny jak na swój wiek, tylko teraz rodzi się pytanie dlaczego?

Teraz pytanie co do dramy. Jak to będzie z jej dostępnością w Internecie? Bo jeżeli ma wyjść dopiero w styczniu to będzie ją można obejrzeć tak od razu czy trzeba czekać? Pytam, bo pierwszy raz interesuje mnie jakaś drama, której jeszcze nie ma.
Obrazek

Wróć do „J-drama”