[2010] Yamato Nadeshiko Shichi Henge

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 gru 2009

Wystarczyło spojrzeć na pierwszą scenę gdzie ma swoją typową minę... coś mało wierzę że jego mimika będzie jakaś nadzwyczajna xp

Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 12 gru 2009

Łoo... ale żem się naoglądała. Cóż, zawsze coś.
Jak zobaczyłam Kame to umarłam. Jakoś tak wyszedł nieciekawie, ale zgadzam się z Evelinux, po dwóch scenach z nim nie można jeszcze stwierdzić jaką będzie miał minę w całej dramie. Może stanie się cud czy co i zobaczymy chociażby jego uśmiech ^^
A ta dziewczyna w kapturze [o ile to była dziewczyna xp] jak to stwierdziła moja przyjaciółka wyglądała jak Michael Jackson xD
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 12 gru 2009

evelinux pisze:thx za instrukcje :) no to Tegoshi był w tym trailerze przeslodki xD

no mówiłam, że on ma przesłodzoną mordkę ;p a jak był mały to był taaaaaki brzydki XD

i w ogóle uchi :shock: to jest uchi? TO jest uchi?? gdzie wcięło jego wystające kości policzkowe? może jak nie będzie wyglądał jak on to zapomnę że to on i mi nie będzie przeszkadzał ^^ a kame jak kame. też nie wierzę, żeby był w stanie zagrać inną rolę niż wszystkie dotychczas ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Tegoshi... jeżeli to on co szedł z tą babcią to rzeczywiście, buzię miał przesłodką xp

A ja tam w Kame wierzę ^^ I mam nadzieję [nadzieja matką głupich xD] że mu się uda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 gru 2009

pamiętam w ostatnich dwóch dramach w jakich go widziałam - wyglądał tak samo, mimo że postacie miały być różne... Uwielbiam Kame ale w jego nadzwyczaj umiejętności aktorskie za bardzo nie wierze^^ (nie to co taki Ogórek...)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Nie no do Ogórka to go nie ma co porównywać, to zupełnie dwie różne historie ^^
No ale dobra, skończmy już z tymi spekulacjami, dopóki nie zobaczymy tejże dramy na własne oczy to się nie przekonamy.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 gru 2009

no ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.. zreszta nawet w tej jednej minie caly czas wyglada tak samo przymilnie xD [o Kame oczywiscie mowie..]
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

evelinux pisze:no ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.. zreszta nawet w tej jednej minie caly czas wyglada tak samo przymilnie xD [o Kame oczywiscie mowie..]

Popieram! Dzięki Ci, że chociaż Ty tak sądzisz :D
Kame może nie ma zbyt rozbudowanej mimiki twarzy, ale jest kawai nawet bez tego xp
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 gru 2009

Lusia pisze:
evelinux pisze:no ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.. zreszta nawet w tej jednej minie caly czas wyglada tak samo przymilnie xD [o Kame oczywiscie mowie..]

Popieram! Dzięki Ci, że chociaż Ty tak sądzisz :D
Kame może nie ma zbyt rozbudowanej mimiki twarzy, ale jest kawai nawet bez tego xp

ja bym nawet stwierdzila ze wlasnie DLATEGO jest kawaii (ale to tylko moje skromne zdanie ;) )
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Hai, hai ^^
Najlepiej powiedzmy, że cały jest kawai i kjut, będzie po sprawie, bo niedługo to nam się tu offtop o Kame zrobi xp

(ale to tylko moje skromne zdanie Wink )

Mam takie samo zdanie więc nie jest takie skromne :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 13 gru 2009

Wiecie, oprócz trailera wyszły jeszcze programy, np. taki Oursama no Brunch. Możecie poszukać do ściągnięcia na lju chociażby jeśli wam mało :P
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 26 gru 2009

Jak się dowiedziałam, że robią z tego dramę to walnęłam głową o biurko. W końcu anime YNSH było jednym z najzabawniejszych [ale jednocześnie najbardziej przesadzonych] jakie w ogóle kiedykolwiek widziałam^^

Drugi raz walnęłam o biurko jak przeczytałam że Kame będzie grać Kyoheia. No hej... ja naprawdę go baaardzo lubię, ale TAKA rola? Kame jako Bóg Seksu? Hm, nie wiem, może drama się obroni, ale narazie na samą myśl chce mi się śmiać xD Jak w dramie go pokażą bez koszulki to chyba zejdę na zawał xD

Tegoshi do roli wyjątkowo pasuje, już go widzę przebranego za dziewczynkę^^

Dwóch pozostałych aktorów tak bardzo nie kojarzę, ale oczekuję wiele od aktora grającego Ranmaru, bo uwialbiam tą postac xD

Właściwie to mimo całej głupoty fabuły jakoś nie mogę się doczekać tej dramy^^
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 26 gru 2009

Ai_tanu pisze:Kame jako Bóg Seksu?

Buahaha xD xD xD Zabiłaś mnie. A ja się starałam nie myśleć o nim w ten sposób. Zniszczyłas moje postanowienie xD

Hm, nie wiem, może drama się obroni, ale narazie na samą myśl chce mi się śmiać xD Jak w dramie go pokażą bez koszulki to chyba zejdę na zawał xD

Błagam Cię przestań... Bo nie wytrzymam ze śmiechu xp
A w anime czy też mandze były sceny rozbierane?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 26 gru 2009

A w anime czy też mandze były sceny rozbierane?

ujęć półnagiego Kyoheia [którego gra Kame] było całkiem sporo, bo generalnie jego postać w mandze/anime stanowiła ogólnie przyjęty ideał <tłumy fangirlów xD> i nieraz było podkreślane jak idealnie jest zbudowany [jakby to napisali w Zmierzchu - jak grecki bóg xD], dlatego tym bardziej nie mogę z tego, że taki chudziutki Kame ma go grać^^. No i w ogóle to jest tak pełne różnych dziwnych podtekstów... np Kyohei był molestowany przez swojego szefa... hm xD

Swoją drogą to jeszcze mnie ciekawi czy w dramie się chociaż pocałują z tą dziewczyną, wątpliwe jednak xD
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 26 gru 2009

Kame i grecki bóg... to dwa różne pojęcia. Chociaż może wziął się za siebie i pochodził na siłownię... Wiem, nadzieja matką głupich xD

chyba obejrzę to anime, bo mnie zaciekawiłaś tym molestowaniem xD

a nawet jeśli się pocałują to będzie wyglądało jakby tak jak zwykle. Czają się przez pół godziny, a potem pięć sekund i już po wszystkim. A ja wciąż czekam na porządny, namiętny pocałunek... I znowu... nadzieja matką itd.
Obrazek

Wróć do „J-drama”