[2010] Yamato Nadeshiko Shichi Henge

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 27 gru 2009

o LOL, oplułam niemal ekran :D

Kame, jak już wspomnialam, do moich ulubienców nie nalezy :P Więc prosze mojej wyobraźni w ten sposób nie nakrecac ^^

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 gru 2009

Lusia pisze:chyba obejrzę to anime, bo mnie zaciekawiłaś tym molestowaniem xD

no ja zaczelam ogladac ale sobie gdzie utknelam bo sie wzielam znow za dramy.. ;P
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 27 gru 2009

no ja zaczelam ogladac ale sobie gdzie utknelam bo sie wzielam znow za dramy.. ;P

Mam to samo xp A najbardziej dobijam siebie tym, że oglądam już YeB'a od miesiąca i jeszcze go nie obejrzałam ;_;
Niech już będzie styczeń. Mam dość tych domysłów, a co? a jak? a gdzie?
I znowu tutaj zemrę, bo ktoś następny wywali z tekstem "Kame...Bóg Seksu".Brr... nawet jak to wypowiadam to mnie otrząsa xD
Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 27 gru 2009

Wpadłam na to przez przypadek i jak to przeczytałam to mi paszczęka opadła i tak przez 5 minut opadała i znów wracała :D Trzeba koniecznie obejrzeć!!!
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 27 gru 2009

Ja to się już doczekać nie mogę...a anime nie mogę znowu dokończyć oglądać a nie wiem czemu bo podoba mi się...dziwne rzeczy się ze mną dzieją :roll:
Oglądam: Panda And Hedgehog, To The Beautiful You, Rich man, poor woman, Arang And The Magistrate, The Thousandth Man, Haeundae Lovers.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 28 gru 2009

co do kame i "boga seksu" to chyba on sam jest dość zadowolony z takiej roli... biorąc pod uwagę to jak się zawsze mizdrzy do kamery XD i oblizuje i wygina i w ogóle (brr, ja przez niego nie mogę już na kat-tunów patrzeć...).
Obrazek
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 30 gru 2009

Tyle czasu mnie nie bylo na forum i omija mnie dyskusja na temat najbardziej przeze mnie wyczekiwanej dramy :)
Moje kochanie Kame znow pojawi sie w dramie, w dodatku w genialnej roli - stesknilam sie juz za jego sliczna buzka, niestety juz nie tak wychudzonym cialkiem i niewielkim talentem aktorskim ;p Znoj pojawi sie duzo wywiadow i przestylizowanych zdjec z nim w roli glownej - moi juz sie nie moze doczekac przyszlego sezonu❤

Z pozostalych meskich rol najbardziej interesuje mnie Miyao, pierwsze doswiadczenie w dramie, calkiem ladna twarz i swietny glos - mam nadzieje na odkrycie pupilka sezonu?
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 30 gru 2009

Taak, w genialnej roli, ale trudno mi sobie wyobrazić żeby jakaś do niego mniej pasowała xD pożyjemy, zobaczymy.

Też nie mogę się doczekać przyszłego sezonu xD

I całe szczęście, że Kame przestał byc anorektykiem, przynajmniej nie ma się już wrażenia, że się połamie patrząc na niego xD
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Ha, wieeeesz, Kame jest dla mnie niemal idealem urody meskiej (meskiej? moze to za szumnie powiedziane jednak ;p) a porownanie mam duze bo i sie naoogladalam mnostwo Japonczykow ;) I jestem chyba w przerazajacej mniejszosci osob, ktore wolaly Kame w wersji galopujacego anorektyka ~.^
A rola w ktorej ma wygladac i w sumie chyba nic poza tym jest niemal stworzona dlo mojego kochania ;p Bo sama gra wychodzi mu zazwyczaj dosc przecietnie to mam nadzieje ze bedzie dobrze wygladal, uwzgledniajac sceny nie do konca ubrane. Yay-styczen? ;)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Do niedawna Kame był też moim ideałem urody. Naprawdę, miałam dłuuuugo fazę xD a aktorem moim zdaniem nie jest najgorszym, może nie ma najbardziej na świecie rozwiniętego warsztatu, ale jak na Johnysów... Nie jest źle moim zdaniem. Chociaż najbardziej go zawsze uwielbiałam w roli hosta. Nie jestem do końca pewna, ale wydaje mi się, że widziałam wszystkie.
[nie ma to jak spieszyć się żeby obejrzyć cartoon KAT-TUN na żywo...]
nie wiem, w każdym razie nie mogę się doczekać, kiedy go zobaczę w tej dramie xD
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Ai_tanu pisze:Do niedawna Kame był też moim ideałem urody.

Szkoda ze byl :/

Ai_tanu pisze:Chociaż najbardziej go zawsze uwielbiałam w roli hosta.

See :) Role w ktorych wystarczy byc i wygladac jak mlody pol-bog -- to role w ktorych Kame sie moze odnalezc. Nie widzialam mangi/anime do tej dramy wiec nie wiem dokladnie jak tu sie bedzie posuwal plot, ale mam nadzieje ze skupi sie wlasnie na wizualnym aspekcie ;)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Był bo się zakochałam w kimś innym. Ale nadal mi się podoba, żeby nie było xD

No właśnie anime jest przesadzone, ale w dramie zapewne się nie posuną do tego, żeby główny bish dał się zmacać kilku napalonym laskom żeby odzyskać ukochanego kościotrupa mrocznej Sunako xD Raczej mam nadzieję, że do tego się nie posuną xD
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Odzyskiwanie ukochanego kosciotrupa kogokolwiek - brzmi crackowo jak stad na Alaske -- me likessss it ;p
I w sumie po tym co napisalas mam nadzieje ze posuna sie do takich rzeczy, zmacany Kame to dobry Kame i dobra rozrywka dla moi po ciezkim dniu pracy ;)
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 30 gru 2009

Ja do Kame mam sentyment :P
Wiem że się powtarzam ale nie mogę się doczekać tej dramki, do tego czasu dokończę oglądać anime, moje postanowienie noworoczne :P
Oglądam: Panda And Hedgehog, To The Beautiful You, Rich man, poor woman, Arang And The Magistrate, The Thousandth Man, Haeundae Lovers.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 30 gru 2009

kye.chwan pisze:mam nadzieje ze posuna sie do takich rzeczy, zmacany Kame to dobry Kame i dobra rozrywka dla moi po ciezkim dniu pracy ;)

o taaaaaaaaaak... ;>>
Obrazek

Wróć do „J-drama”