[2010] Bloody monday 2

seriale z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2010] Bloody monday 2

Post autor: Eggie » 01 sty 2010

Dobra, obudziłam sie już po Sylwestrrze, to czynię honory domu ^^
Obrazek
W ogóle drama zaczyna się 3 dni później chyba, więc wychodzi na to że bedzie jeszcze jakiś sp może... A co do włosów - J'a już nic nie odkręci, ale jest nadzieja, że Sato tylko ma tak dziwnie zaczesane...

Tytuł: Bloody Monday 2 (ブラッディ・マンデイ 2)
Gatunek: akcja, suspense
Liczba odcinków: 9
Nadawca: TBS
Emisja: 23.01.2010 - 20.03.2010
Czas emisji: sobota, 20:00
Piosenka przewodnia: flumpool - Zanzou
Więcej na: http://wiki.d-addicts.com/Bloody_Monday" onclick="window.open(this.href);return false;

Obsada:
Aktorzy ci sami (Hiroki!) czyli
Miura Haruma jako Takagi Fujimaru (Falcon)
Sato Takeru jako Kujo Otoya
Narimiya Hiroki jako J (Kanzaki Jun)
Kichise Michiko jako Orihara Maya
Kawashima Umika jako Takagi Haruka
Matsushige Yutaka jako Kano Ikuma
Ashina Sei jako Minami Kaoru

Akcja drugiej czesci to próba uratowania Tokio przed zagrożeniem bomby nuklearnej...

Ode mnie: Nie za dużo wiadomo, a manga mnie jakoś nie ciągnęła, więc nawet nie wiem czego sie spodziewać ale zadziwniająco - Haru nie był jedynym powodem dla którego oglądałąm pierwszą serię, więc jeżeli 2 sezon utrzyma poziom pierwszego - that's good enough for me :)
Mój fangirl szaleje i ma sie dobrze^^ Niestety, SHS nie do końca zaspokoił moją potrzebę obcowania z Haru bo chociaż miło go było w komedii zobaczyć dla odmiany, to jednak wolę go w rolach dramatycznych i pseudodramatycznych :)

Start 26 stycznia.

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 01 sty 2010

Awwww <3
Na nic ostatnio tak nie czekam, no xD
Btw, ja czytałam trochę mangi [znaczy całą pierwszą część i trochę drugiej] i jedna rzecz mi się dość nie podobała, mam nadzieję że nie będzie jej w dramie. Chodzi mi o to że w drugiej serii Otoya zaczyna wyraźnie czuć coś więcej do Haruki, a tego to ja bym w dramie nie zniosła xD

btw, mnie Haru jako samuraj, że tak powiem, zaspokoił [xDDD] ale też wolę poważniejsze role xD Może oprócz tej którą zagrał w '14 sai no haha', bo chociaż ogólnie drama była mega, wzruszająca i w ogóle, to jego postać była trochę żałosna [dobrze że przynajmniej na końcu wyszedł z letargu xD]

Ale kurczę, to temat o BM, a to naprawdę jest moja kochana drama, wszystko w niej uwielbiam, od samej fabuły, zwrotów akcji, po praktycznie całą obsadę <3
Będę chyba skreślać dni do 26 xD
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 01 sty 2010

Sato Takeru!❤
Nie bede udawac, ze czekam na ta drame z jakiegokolwiek innego powodu niz dla mojego kochania ;p Nie dosc ze uwielbiam go jak stad na Alaske to jeszcze po ostatnim wyjezdzie mam szczegolnie mile wspomienia posrednio z nim zwiazane -- wiec zacieram lapki na drame ;)
A! Nie mozna jeszcze zapomniec o Narimii i Kichise Michiko.

Pierwszy sezon byl calkiem poprawny (choc motyw latajacego ptaka mam nadzieje ze zostawia w spokoju) i mam nadzieje ze nie przedobrza w tej serii. Troche sie boje, ze moze seria bedzie bardziej zamerykanizowana, przedramatyzowana i za duzo pokreconych rozkminek tam wrzuca zeby tylko zrobic cos ciekawszego niz w pierwszej serii >>; Ale tak czy siak, dla ciasteczek ogladac bede :)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Taak. Kichise Michiko jest moją zdecydowanie ulubioną aktorką już od czasu kiedy oglądałam Liar Game, a jej postać jest boska w BM <3 O Narimiyi nie wspomnę <3 bossski jest, a zwłaszcza jako J.
No Take, to wiadomo <3 Szkoda że pewnie nie będzie mieć tej szopy co w pierwszym sezonie xD ale i tak jest love <3
w całej obsadzie BM mi przeszkadza chyba tylko aktorka grająca Aoi, ale poza tym idealnie jest <3
Też mam nadzieję, że nie przekombinują^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Akurat z nią to ja zaczęłam od blond peruki i fałszywego niemieckiego akcentu w Nodame ^^
A teraz kończę LG więc ciągle sie gdzieś tam przewija... o nawet w Maou była :P

Jak już też dosyć Take polubiłam, ale nie zmieniam opinii o jego wyglądzie :D Jest za chudy.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Ja tam lubię chudych xD niektórym to pasuje xD

noo, była, była^^ A Nodame oglądałam właśnie bezpośrednio po tym jak pierwsza seria Liar Game leciała i nawet się zdziwiłam że to ona xD
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Role w Nodame miala dosc specyficzna :/ Ale tak poza tym to bardzo ja lubie za spokojna i opanowana gre, nawet w takim dosc rozemocjonowanym i roz-erotyzowanym Moso Shimai grala calkiem chlodno ;) I do tego lubie sluchac jak mowi^^

Iiiii nie ma czegos takiego jak za chudy w moim slowniku ;p Wylupiaste oczy i wystajace kosci policzkowe Take =❤ ;p Mam nadzieje ze dostanie jakis troche rozbudowany watek, bo szkoda by bylo zeby sie tylko w tle przewijal :)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 01 sty 2010

kye.chwan pisze:Sato Takeru!❤
po ostatnim wyjezdzie mam szczegolnie mile wspomienia posrednio z nim zwiazane -- wiec zacieram lapki na drame ;)
A mogłabyś się bliżej pochwalić? Rozbudziłaś moją ciekawość :)
kye.chwan pisze: motyw latajacego ptaka mam nadzieje ze zostawia w spokoju
Eee, fajne to było, albo jak się potem dziobały z Bluebirdem, czaad! :oops:
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Pochwalilam sie w PMce ;p
Eee, fajne to było, albo jak się potem dziobały z Bluebirdem, czaad!
Eeej, jakby zrobili caly zastep hakerow wirtualnie walczacych za pomoca roznych zwierzatek (zaklepuje leniwca!) to by mi sie spodobalo! :) Chyab potrzebuje alternatywnej wersji dramy ;p
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 01 sty 2010

yay, też czekam Sato i gromadka, mrrr <3 w ogóle dooobra obsada to nawet braki i głupoty fabularne jakoś przetrawię^^ dobrze ze większość nowych dram zaczyna się dopiero w połowie stycznia - jak zaczną wychodzić napisy to może będę bardziej wolna do oglądania^^
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 01 sty 2010

yo, właśnie oglądam pierwszą część, mam nadzieję, zdążę skończyć zanim się druga zacznie ;p (idzie mi jak krew z nosa, ale w sumie niezłe i nie mam nic przeciwko dwójce).

kurde, muszę Wam przyznać, że Takeru ma w sobie coś. dla moich oczek jest niemiłosiernie brzydki co prawda XD (jak na moje japońskie standardy) ale w BM1 zauważyłam, że czekam aż się pojawi. co do Kichise Michiko to mi się często gdzieś tam przewija, ale prawdę mówiąc nie lubię jej - jakoś ani mnie jej gra jak dotąd nie powaliła, a z wyglądu jakaś taka jest... kurde, no coś mi w niej nie gra. nie przepadam, no.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

brzydki? nie wiem, jak dla mnie jest baaardzo interesującym bishem xD no ma coś w sobie, po prostu. chociaż nie jest to ten rodzaj uwielbienia co np Haru, bo na niego mogę się gapić godzinami i nic innego mnie nie obchodzi, ale dobra xD
<tak, znajomi mają mnie za maniaczkę xD>
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

A ja, a propos tematu o Take, własnie golądam ten MW Chapter Zero i to chyba jego pierwsza rola, którą widziałam i którą jestem całkowicie usatysfakcjonowana. Trochę facet zabrał ciałą i nie ma tak przeraźliwych kości policzkowych, a poza tym w większości tych swoich dram to wrzeszczał albo nie wiem... mutacja przechodził?^^ Dopiero teraz zauważyłam, jakm i się jego głos podoba!
Awatar użytkownika
Patu-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Patu-chan » 02 sty 2010

Jak tylko przeczytałam info o drugiej serii gdzieś na livejournalu to sie niezmiernie ucieszyłam ;d Pierwsza seria jak dla mnie była naprawdę dobra, żaden odcinek mi się nie dłużył. Nawet ostatnio obejrzałam ją drugi raz, co raczej mi się nie zdarza XD Jak Bloody Monday 2 utrzyma taki poziom jaki miała jedynka to będzie dobrze ;d
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 02 sty 2010

Ja właśnie skończyłam oglądać BM. Maya (Kichise Michiko) to bardzo ciekawa postać. Wydaje się niezniszczalna. Aktorke kojarzę z LG.
Co do Takeru to ma taką fryzurę, że jakby mu cegła spadła na głowę to by się odbiła. w ogóle nie przypadł mi do gustu, już wolę głównego bohatera.
Naromiast Hirokiego (czyli J.) nie znoszę. Kojarzę go z Nany i Gokusen i za kazdym razem wydaje mi się tak samo denerwujący. Nie wiem, czemu...

Kano...Ou-eM-Gee! Mam nadzieję, że w 2 sezonie też będzie pojawiał się znienacka aby uratować sytuację i będzie strzelał i w ogóle... paradował w tej swojej kurteczce z postawionym kołnierzem. Wiem, że jest stary, ale jego postać ma coś w sobie. Nie to co Kirishima, najbardziej nieudolny człowiek w Thirdzie, nastolatek ciągle ratuje za niego świat. Oby w dwójce był bardziej zdecydowany.
ODPOWIEDZ