[2010] Bloody monday 2

seriale z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 14 lut 2010

W jakim sensie szpeigiem? Przecież widać na końcówce już, że ona z terrorystami trzyma :P

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 14 lut 2010

Eggie pisze:W jakim sensie szpeigiem? Przecież widać na końcówce już, że ona z terrorystami trzyma :P
taak już wiem xD wysłałam tego posta dosłownie chwilę przed końcem odcinka bo net mi się zawiesił w międzyczasie [akurat na tej scenie co go przytuliła xD]
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 16 lut 2010

A ja ciągle na pierwszym odcinku stoję, mogła bym się w końcu za kolejne brać, no mniejsza. Zaczynać się zaczyna fajnie, zwłaszcza Narimiya powala, o! A Take-chan w tej fryzurze X3 mam nadzieję, że dalej to na niczym nie traci i z przyjemnością skończę tę serię ^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 18 lut 2010

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Nie wierzę, że Maya nie zyje! Skoro K mogła z grobu powstać to i Maya musi żyć!!!!!
J słodziutki jak zwykle.. ^^ Ale coś go mało... Czy Misiek w czymś gra teraz? Bo albo ma ciasny schedule albo nie wiem o co chodzi...

Już kauje w jakim sensie Kurczak by pasował do Mayi... oboje mają słabość do płaszczów i nawet dzieją podobny fryz ^^ Hehe.

Ach, no i ten Brutus! Ta dobra pani - szpiegiem? NA pewno ją czymś szantażują!

PS Żeby nie było, Haru rulez :P
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 19 lut 2010

O_o nie no znowu coś takiego...
zabili mi Mayę ;___;
ej, niedługo to przestanie być drama na moje nerwy... jak mogli, no. i znowu piosenka poleciała w takim momencie, że nie mogłam aż łez powstrzymać...
eh.

taa, Burutas xD lol tam każdy jest chyba czyimś szpiegiem, podwójnym szpiegiem albo popiątnym szpiegiem...

J <3 jaki pięknyy no nie moge z niego w tej serii *__*
no ale jak to jest możliwe że K żyje? xD

rosyjska ruletka też mnie rozśmieszyła jakoś xD w ogóle ten chłopiec jest dla mnie taki żałosny cały czas, no xD

ale nareszcie Haru i Take mieli troche scen razem^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 19 lut 2010

O właśnie, ten dzieciak... ^^
Stałęm sie silniejszy... sayonara :D
Albo jak w ruletce nagle nastapiła zmana miejsc i ci poplecznicy tego co go dręczył nagle staneli za jego plecami i tak sie skradali czekając co ten zły zrobi... ^^ Śmiech :D
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 19 lut 2010

Yagi-kun mnie osłabia, dzieciak, jaki ważny, jak już ma pistolet, pfff. Chyba pierwszy raz było mi żal Haruki, a to całkiem dużo.

Właśnie! Ta dziewczyna przewracające pionki kogoś mi przypominała, a to ta cala "K". Ciekawe, co oni knują, z bratem, czy bez...

Maya miała świetny ep. Szkoda, że to już dla niej koniec. Czemu oni chcą wykończyć te wszystkie fajne dziewczyny? Śliczna scena, kiedy mówila o domku na wyspie, wypuściła z dłoni pistolet i przytuliła Kano. Nie mogę, czemu umarła? :shock:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 23 lut 2010

w ogóle niech się Fujimaru z Otoyą, kurde, pobiją o to, kto ma rozwalić terrorystów --.--
no please, oboje chyba maja jakiś kompleks supermana czy cuś~
ale na koniec tej ich rozmowy brakowało mi wielkiego, porządnego huga ;3

laska z supermarketu, wtf. fajnie, że sie wreszcie określiła, bo jako tło mnie denerwowała xPP
ale włosy miała ładnie spięte~
haha, umarłam ze śmiechu, że Otoya i Haru nie obezwładnili takiej drobnej dziewoi xD shame on them~ hahaa.

Narimisiek. . . . . . . . . *chwila dla fangirla*
booooziu, jak on sie słodko lampił na tą lekarkę jak mu mówiła, że K żyje *-* ya~

NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZE Maya dedła? ;_; poryczałam się jak głupia. jeszcze kurde niech mi Jaya i Otoyę zabiją, a w ogóle będzie grejt *wnerw*
w ogóle będę miała uraz. tak ja lubiłam w tej serii~ ;_;

NAPEWNO czymś szantażują tą informatyczkę. widać było po jej minie.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 lut 2010

odcinek 5
trochę słabszy był jak dla mnie. mało się działo, poza tym że Falcon i Otoya byli seksowni ;D [i te paluszki Haru na klawiaturze xD <3] no i kurcze, tak szybko ją rozgryźli... no ale Falcon, mój geniusz <3 mam nadzieję, że uratują dzieciaka O_o

w ogóle w pierwszym momencie po wybuchu myślałam że zobaczę zaraz grzybek atomowy i reszta drama będzie polegała na próbowaniu dojścia do sprawców xD [takie rozwiązanie było w drugim sezonie '24' i to mnie zniechęciło do tamtej serii trochę] no, ale na szczęście tego nie zrobili.

strzelanina w szkole... no LOL, ale wyprali dzieciakom mózgi.

haha, J i lekarka >D jak słooodko.
w ogóle J <3333 "tick tock" xDDD

ale preview O.O
przecież Otoya nie może umrzeć?!
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 28 lut 2010

Yagi-kun zwariował :D Niemal parsknęłam śmiechem jak tamten dzieciak któremu Yagi groził, nagle przestał się zataczać na ziemi i wyciągnął spluwę :D

Jasnym jak słońce było że to musi być szantaz w przypadku Brutusa, bo ona by nigdy czegoś takiego nie zrobiła. Zostali jeszcze jacyś sprawiedliwi na tym świeicie :D

Ach, niemal mam nadzieję, że J wyzdrowieje i założy białowsłosą rodzinkę z lekarką :D Ależ on słodki jest ... Offtopowo, czy Hiroki zagrał w jakimkolwiek serialu romansowym (z dobrym zakończeniem..)?

Men-on-mission czyli Haru i Take to jest to :D W ogóle coś mnie tak niezbyt subtelnie w dodatku alarmuje ze być może premier okaze się największym terrorystą w historii tego kraju :D Coś za bardzo kombinuje na boku, Maya, Kano, teraz jakieś listy... wszystko się kręci wokół niego tak naprawdę...

PS "Kirishima-chan" zawsze mnie bawi to określenie :D No i piękny uśmiech Ja :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 lut 2010

Offtopowo, czy Hiroki zagrał w jakimkolwiek serialu romansowym (z dobrym zakończeniem..)?
Innocent love, ale czy dobre zakończenie to nie wiem bo nie oglądałam xD

no mi też ten premier wygląda podejrzanie xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 28 lut 2010

ten serial to nie na moje nerwy O.O

J~ <3 boziu, jak on się patrzy na tą lekarkę~
będzie chciał wykorzystać to jej oddanie. bo jakoś J do rabu rabu mi nie pasuje, o nie~ ja jestem pewna, że on coś knuje. xD

ha, wiedziałam, że szantażują ją dzieckiem. tylko teraz jak third-i to rozwiąże...
kurde, wkurza mnie to, że Kirishima siedzi przy tym J, zamiast dowodzić third-i. on się lepiej nadawał niż ten koleś. wkurzają mnie jego okulary odbijajace chyba każdą możliwą lampę. pozatym, myślę, że on współpracuje z terrorystami. (czy ja wszędzie widzę spiski?)
no i zgadzam się z Egg co do premiera. u~ ma koleś coś za uszami.

Otoya, mndosajsgetwvdbncxkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah! nie mówcie mi że wykrakałam, PuhLEASE! ;_;

w ogóle Haruka, nareszcie ma jakąś rolę większą niż zakładniczki/osoby przeszkadzającej zawsze i wszędzie/pakującej się w kłopoty. jestem z niej dumna xD
Yagi-kun jest taki słodki~ *-* co za dzieciak. mogę być jego neechan~ <3 xD tak poza tym, to też padłam, jak suzuki wyjął pistolet. xD

a Innocent Love to takie pierdu pierdu. --.--
Nari nie miał happy endu, z tego co pamiętam xD
pamietam, że się z niego nabijałam, jaki dzióbek robił jak płakał xPP
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 28 lut 2010

Hiroki grał w Ima Ai ni Yukimasu, niby dramat, ale miłość ładna i tak naprawdę dobrze się kończy.

Falcon poprzysięga pokonać Horneta. Wzrok diabła, szaaał!
J znowu gotowy na śmierć, znowu Brutuskę poniżył i zlekceważył, szaaaał!
Oj, tak. Jeśli komuś mam kiedykolwiek oddać Nariego, to może lekarce.
Ale jeszcze nie wiem. :roll:

Otoya, trzymaj się! Fighting!

Ale z tymi dzieciakami latającymi po ulicach z pistoletami powyciąganymi z kosza... Eee? Oni płaczą, jak je mają w ręku!

Falcon zapomniał jakoś o Haruce, ochrona jednak żadna (może jej zapewnią Freischutz, loool)... Gdzie te czasy, gdzie latał z plecakiem i tylko pytał, kto siedzi z Haruką?
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 28 lut 2010

boom_boom pisze:Gdzie te czasy, gdzie latał z plecakiem i tylko pytał, kto siedzi z Haruką?
DZIĘKI BOGU, że te czasy minęły. xD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 06 mar 2010

No więc nadrobiłam pierwszy sezon, nadrobiłam drugi sezon, mogę się wypowiedzieć :-D

Po pierwsze primo - J. Ludzie, Miśko w tych blond włosach w białym pokoju i w białej piżamce wygląda zniewalająco słodko...To ten typ człowieka którego kochasz mimo tego, że chciał zabić 10 000 000 ludzi xD Ciekawe jaką rolę odegra do końca tego serialu...I czy wykorzysta lekarkę do kolejnego genialnego "planu B"?

Falcon tudzież Miura...ten jego wytrzeszcz mnie zabija czasem xD No ale nic, wydaje mi się że Hornet jest lepszy od niego...Dlatego F. chcąc nie chcąc wiele nie może zdziałać...

Take...ach, gome - Otoya -mam nadzieję że nie zginie, to by była już przesada ^^ Jeszcze zabijcie Kano, Kirishimę-chana (lol) i J-a. To będzie komplet xD Bo jak Aoi zginęła to chciałam wywalić komputer przez okno >.<

No nic, chyba przejrzę sobie rawy do kolejnego odcinka...
ODPOWIEDZ